تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: کدامیک؟؟ Lenovo Ideapad S10-3t یا asus Eee PC T101MT

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض کدامیک؟؟ Lenovo Ideapad S10-3t یا asus Eee PC T101MT

درست در آخرین لحظه ای که خواستم نت بوک ایسوس رو بخرم شنیدم که ایسوس صفحه ی تاچ مقاومتی داره و lenovo صفحه خازنی.. دوستان حالا کدوم یکی از این دو برند رو بخرم.. دقت کنید که lenovo کانفیگ های مختلفی داره و توی هر سایت یک کانفیگش هست.. حالا از دوستانی که اطلاعات دارند خواهشمندم به من کمک کنند. واقعا نت بوک لازم دارم و کارام عقب مونده اما نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

دوست عزیز چرا دو تا تاپیک زدین ؟؟؟

من 100 درصد مدل لنوو رو پیشنهاد میکنم ، با تاچ ایسوس کار کردم و اصلا حال نداد.
    در ضمن مدل لنوو مولتی تاچ (تا دو انگشت ) هم هست...

البته بدی این مدل این هست که باتری خوبی نداره و به شرط باتری 8 سل خریداری کن.

اگر با باتری 8 سل خرید کنی بدون که یکی از بهترین نت بوک ها رو خریدی ، با این باتری تا 10 ساعت شارژ به راحتی برای یک روز خواهی داشت و این یعنی هرجا که میری دیگه نیازی به همراه بردن شارژر نداری

قیمت با باتری 8 سلش رو هم بهم بگو................................. با 4 سل نخر! از ما گفتن بود
    اگر روش سیستم عامل meego یا آندروید هم نسب کنی بیشتر حال میکنی

این عکس مربوط به 8 سل هست که میبینی باتری کمی از دستگاه میزنه بیرون

Last edited by biostar; 30-10-2010 at 09:38.

3. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

دوست عزیز چرا دو تا تاپیک زدین ؟؟؟

من 100 درصد مدل لنوو رو پیشنهاد میکنم ، با تاچ ایسوس کار کردم و اصلا حال نداد.
    در ضمن مدل لنوو مولتی تاچ (تا دو انگشت ) هم هست...

البته بدی این مدل این هست که باتری خوبی نداره و به شرط باتری 8 سل خریداری کن.

اگر با باتری 8 سل خرید کنی بدون که یکی از بهترین نت بوک ها رو خریدی ، با این باتری تا 10 ساعت شارژ به راحتی برای یک روز خواهی داشت و این یعنی هرجا که میری دیگه نیازی به همراه بردن شارژر نداری

قیمت با باتری 8 سلش رو هم بهم بگو................................. با 4 سل نخر! از ما گفتن بود

اگر روش سیستم عامل meego یا آندروید هم نسب کنی بیشتر حال میکنی

این عکس مربوط به 8 سل هست که میبینی باتری کمی از دستگاه میزنه بیرون

ممنون
    اول که 2 تا تاپیک به خاطر ایراد سرور بود.. اصلا دیشب فکر کردم یدونه هم ایجاد نشده و الان اومدم تاپیک بزنم دیدم دیشب ثبت شده..
    ....................
    خب سوالات بنده از شما..
    ایسوس هم نوشته بود مولتی تاچ حالا شما میگی لنوو فقط 2 تا انگشت قبول میکنه..
    مسئله اینه
    من خوندم لنوو تاچ خازنی داره و ایسوس مقاومتی ولی نمیدونم صحت این مطلب در چه حده.. راستش مقاومتی بودن تاچ ایسوس زده تو ذوقم.
    دوم اینکه خوندم لنوو ال سی دی هست و ایسوس ال ای دی.. درسته؟؟ خب ال سی دی باشه باز میخوره تو ذوقم
    سوم اینکه هارد لنوو خیلی کمتر از ایسوس هست.. البته اینو خودم ندیدم و باز هم جایی خوندم..
    و چهارم اینکه بازم خوندم قطر لنوو نصف ایسوس هست.
    حالا با توجه به مطالب بالا شما میتونی کمک کنی؟؟ کسی میدونه چقدر از اینایی که من بالا گفتم درسته؟؟ فردا میخوام برم بخرم اما مردد هستم.. اطلاعاتم کافی نیست.. ممنون میشم کسی کمکم کنه
    Last edited by Amin.M.1986; 30-10-2010 at 12:26.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

مولتی تاچ مقاومتی حالا ب چه درد میخوره ؟ من با یک مدل پایین تر ایسوس کا کردم ، تاچش خیلی راحت نیست....

مهمترین چیز برای یک نت بوک باتری اون هست از ما گفتن بود!

مدل ایسوس با دو مدل هارد عرضه میشه ، یکی 160 گیگی و دیگری 320 گیگی
    نمی دونم اما فکر کنم مدل های که تو ایران هست 160 گیگی باشند.

علاوه بر این 500 گیگ فضا هم WebStorage به شما تعلق میگیره که با این سرعت اینترنت در ایران به درد نمی خوره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون
    اول که 2 تا تاپیک به خاطر ایراد سرور بود.. اصلا دیشب فکر کردم یدونه هم ایجاد نشده و الان اومدم تاپیک بزنم دیدم دیشب ثبت شده..
    ....................
    خب سوالات بنده از شما..
    ایسوس هم نوشته بود مولتی تاچ حالا شما میگی لنوو فقط 2 تا انگشت قبول میکنه..
    مسئله اینه
    من خوندم لنوو تاچ خازنی داره و ایسوس مقاومتی ولی نمیدونم صحت این مطلب در چه حده.. راستش مقاومتی بودن تاچ ایسوس زده تو ذوقم.
    مالتی تاچ باید چند انگشته باشه پس؟؟؟!!! 10 انگشته؟؟
    تا جایی که تو پی سی ورلد خوندم تاج خازنی خیلی از مقاومتی بهتره. میگن مقاومتی -->
    دوم اینکه خوندم لنوو ال سی دی هست و ایسوس ال ای دی.. درسته؟؟ خب ال سی دی باشه باز میخوره تو ذوقم
    led همون lcd یه. فقط نور پس زمینه اش led هست (بجای لامپ مهتابی تو ال سی دی)
    سوم اینکه هارد لنوو خیلی کمتر از ایسوس هست.. البته اینو خودم ندیدم و باز هم جایی خوندم..
    هارد رو میتونی ارتقا بدی. هارد 250 گیگ حدود 45-50 تومانه
    و چهارم اینکه بازم خوندم قطر لنوو نصف ایسوس هست.
    یه مزیته (واسه لنوو)
    حالا با توجه به مطالب بالا شما میتونی کمک کنی؟؟ کسی میدونه چقدر از اینایی که من بالا گفتم درسته؟؟ فردا میخوام برم بخرم اما مردد هستم.. اطلاعاتم کافی نیست.. ممنون میشم کسی کمکم کنه
    قیمتشون چطوره؟

یه چیز دیگه. لنووو تی وی تیونر دیجیتال داخلی به همراه آنتن فابریک قوی داره
    Last edited by tiyam 01; 30-10-2010 at 22:48.

7. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

قیمتشون چطوره؟

یه چیز دیگه. لنووو تی وی تیونر دیجیتال داخلی به همراه آنتن فابریک قوی داره
    قیمت یکی هست.. اطلاعات شما زیاده تو این زمینه.. من از یک چیز هم میترسم که خود تاچ سی پی یو مصرف کنه در حین کار و رم بکشه و این سی پی یو 1.66 کم بیاره

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

مولتی تاچ مقاومتی حالا ب چه درد میخوره ؟ من با یک مدل پایین تر ایسوس کا کردم ، تاچش خیلی راحت نیست....

علاوه بر این 500 گیگ فضا هم WebStorage به شما تعلق میگیره که با این سرعت اینترنت در ایران به درد نمی خوره.
    با هر دو قسمت حرفتون موافقم..
    فقط اینکه لنوو خازنی هست و ایسوس مقاومتی هست رو شما تایید میکنی؟؟
    والا من توی سایت های خارجی هم خوندم ولی حرف ها زد و نقیض بود..

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrezan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

قیمت یکی هست.. اطلاعات شما زیاده تو این زمینه.. من از یک چیز هم میترسم که خود تاچ سی پی یو مصرف کنه در حین کار و رم بکشه و این سی پی یو 1.66 کم بیاره

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

میشه لطفآ کانفیگ هر دو مدل و قیمتهاشون رو بفرمایید

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

به هر حال تاچ مهم هست ،

من به خاطر همین تاچ + باتری + پردازنده N470 میگم که مدل لنوو بهتر هست !
    باتری هم همراه با استفاده از تاچ بهتون گفتم حدود 10 ساعت پاسخ گو هست (وب گردی)

و در حالت max brightness و حداکثر استفاده بیش از 5:30 ساعت به راحتی جواب میده

البته اینها رو با باتری 8 سل گفتم.

در مورد CPU هم تحت هر شرایطی ضعیف هست ! نت بوک برای کاربرد های مشخصی ساخته شده و نه برای کار های مهندسی و حرفه ایی!

نهایت استفاده وب گردی و سر گرمی و استفاده از پروژکتور و...................

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:20 AM ----------

در مورد مولتی تاچ هم که بعضی ها گفتن چند انگشته باشه ! باید بگم که برخی گوشی های همراه تا 16 تا نقطه رو ساپورت می کنند

پس دو انگشت کافیه اما میتونست بیشتر هم باشه
    5 تا استاندارده!

11. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

----

در مورد مولتی تاچ هم که بعضی ها گفتن چند انگشته باشه ! باید بگم که برخی گوشی های همراه تا 16 تا نقطه رو ساپورت می کنند
    والا تا اونجا که من میدونستم اصلا به 2 تا انگشت مولتی تاچ نمیگفتن و یک اسم دیگه داشت( البته واسه گوشی عرض میکنم) اما اطلاعاتم واسه نت بوک در اون حد نیست که بتونم زیاد نظر بدم البته فعلا..
    در مورد سی پی یو هم میدونم که برای کارهای خاصی هست و کلا ضعیفه ولی میترسم به خاطر تاچ بودن این سی پی یو اصلا جواب نده .. یعنی میترسم شاید حداقا سی پی یو واسه این سیستم 1.8 باشه . این 1.66 اذیت کنه..
    البته من خودم مهندسم اما استفاده مهندسی ندارم از نت بوک و اگر قرار نبود تاچ بگیرم اصلا گیر به سی پی یو نمیدادم اما این تاچ اگه خودش سی پی یو و رم بکشه شاید نت بوک کم بیاره

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

والا تا اونجا که من میدونستم اصلا به 2 تا انگشت مولتی تاچ نمیگفتن و یک اسم دیگه داشت( البته واسه گوشی عرض میکنم) اما اطلاعاتم واسه نت بوک در اون حد نیست که بتونم زیاد نظر بدم البته فعلا..
    در مورد سی پی یو هم میدونم که برای کارهای خاصی هست و کلا ضعیفه ولی میترسم به خاطر تاچ بودن این سی پی یو اصلا جواب نده .. یعنی میترسم شاید حداقا سی پی یو واسه این سیستم 1.8 باشه . این 1.66 اذیت کنه..
    البته من خودم مهندسم اما استفاده مهندسی ندارم از نت بوک و اگر قرار نبود تاچ بگیرم اصلا گیر به سی پی یو نمیدادم اما این تاچ اگه خودش سی پی یو و رم بکشه شاید نت بوک کم بیاره

نه سی پی یو به راحتی پاسخ گوی تاچ هست.

الان تبلت هایی با پردازنده ی cortex8 با 10 اینچ صفحه نمایش دارند به راحتی جواب میدن ، اینکه سی پی یوش خیلی بالاتر و بهتر هست !

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •