تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل با تغییر صدای سیستم هنگام ورود به صفحه خوش امد گویی ویندوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

9 مشکل با تغییر صدای سیستم هنگام ورود به صفحه خوش امد گویی ویندوز

سلام و خسته نباشید دوستان در حال حاضز در کیس سیستم من باز هست یعنی مشکلی از لحاظ خنکی نیست فن سی پیو و گرافیک و پاور هم کار میکنن ولی فن خود کیس نه !!
    هارد دیسک من 1 ترابایتیه و شاید میتونم بگم 700 گیگش پر باشه البته سیستم انتی ویروس روش نصب نیست و میدونم یقینا ویروس هم داره در کل مشکل اینه وقتی سیستم رو روشن میکنم و وارد صفحه خوش امد گویی ویندوز 7 میشم صدای سیستم تغییر میکنه مثل اینکه سوخت و ساز سیستم بالا بره !!!!!!! و بعد از بارگذاری دوباره صدا میاد پایین یعنی عادی میشه حالا من نمیدونم مشکا از کجاست اصلا این صدا از چیه ایا صدا از هارده؟؟؟؟ راستی رم سیستم هم 6 گیگ ddr3 هست البته مادر بود هم asus هست چند روز پیش تک تک درایوهامو اشکال زدایی کرم تو درایو دی سیستم یه سری مشکل بود که تو پیغام اخر کار گفته شده بود رفع عیس کرده سیستم ولی باز هم این صدای لعنی هست لطفا راهنمایی بفرمایید به نظرتون نیاز به اپدیت بایوس و ... نیست !!!!!!!!!!!!!!راستی یه مشکل هم دارم چند وقته که سیستمم یه اروری مربوط به کارت گرافیک میده من میخوام کارت گرافیک رو بروز کنم اما متاسفانه دیگه درایورش نیست چند تا دانلود کردم ولی بهش نخورد کارت گرافیکم nvida gforce gt 220 هست لطفا اگر میشه و کسی میدونه اخرین اپدیت این گرافک رو داره به من هم بده 64 هم هست

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دقیقا چه جور صدایی است میتونید دقیق تر بگید
    ارور مربوط به گرافیک رو هم بگید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ارور مربوط به کارت گرافیک که بعضی اوقات میاد و الان دقیقا نمیتونم بگم ولی یه کلمه درایور رو یادم میاد تو اون ارور میدیدم و صدایی که خدمتتون عرض کردم مثل صدای فن رو درنظر بگیرید یهو وقتی به صفحه خوش امد گویی میرم صدای فن به شدت زیاد بشه یه چنین صدایی هست در مورد گرافیک سایتی رو سراغ ندارید که من بتونم ااخرین اپدیت این مدل رو ازش دانلود کنم
    ممنونم دوست عزیز

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگر صدای فن باشه که باید ببینید از کدوم فن است پردازنده گرافیک فن پاور یا فن کیس با قطع کردن هر کدام میشه متوجه شد برای چک کردن پاور میتونید پاور رو بیرون از کیس روشن کنید تا متوجه بشید اون ارور هم فکر کنم بدونم چیه باید اول از همه با ورژن های مختلف درایور تست کنید اگر درست نشد با غیرفعال کردن uac و aero peek و اپدیت بایوس یا نصب درایور به روش have disk تست کنید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

من میخوام بایوس رو اپدیت کنم اما نمیدونم چطور ؟؟؟؟ مادر بوردم asus h61 m e هست میخوام نرم افزار مربوطش رو پیدا کنم اما نمیتونم میتونید کمکم کنید ؟؟؟ میخوام تمام کامپیوتر رو اپدیت کنم اما مثلا گرافیکم که gt200 هست nvida دیگه براش اپدیتی نیست یه بار یکی دانلود کردم که بهش نخورد میخوام کارت صدا و... رو هم اپدیت کنم از نرم افزار های اپدیتور هم استفاده کردم اما میگن درایوری که پیدا میکنیم قدیمی هستن و نمیزاره من دانلود کنم ممنون میشم اگر در این موارد من رو راهنمایی کنی دوست عزیزم
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •