تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: پروژه نصب آمپ 2 کانال و سیمکشیRCA در پراید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض پروژه نصب آمپ 2 کانال و سیمکشیRCA در پراید

سلام به همه دوستان عزیز امروز بنده به لطف داش حمید گل از بچه های همین فروم یه آمپ خریدم که همینطور که گفتم در تاپیک ایشون زحمتشو کشیدن.

حالا من این آمپو میخواستم بنصبم تنهایی تو خونه وسایل جوره فقط دریل ندارم که اونم از همسایمون میگیرم آخه برق کاره

خوب بریم سر نصب اول بگم که همه دارو ندار من این ظبط عزیزم 6050 هست که چند سالیه به ما حال میده و کلی باهم رفیقیم یه جفت 6975 هم دارم با 1جفت اس 20 خلاصه بدون آمپ که به ما خیلی حال میداد صداش حالا بریم ببینیم این آمپ 2 کانالو بهشون وصل کنیم چجوریا میشه!!!!!!!!؟؟؟

تقاظای من از شما دوستان و اساتید اینه که تا آخر نصب این پروژه که نمیشه گفت چون 2شب پیش ظبطو باند هارو نصب کردم رو ماشین فقط میخوام رهانمایی کنین که چجوری این rc و سیم برق رو عبور بدم

البته میدونم برق از سمت چپ و آر سی از سمت راست تا حدودی هم میدونم باید از پشت داشبورد سیم آرسی رو تا پشت ظبط عبور بدمو و به پخش وصل کنم و از کنار رکاب تا پشت صندلی ببرم فقط موندم که چجوری اینارو ببرم تا صندوق عقب و ایونجا بنصبمشون

دوستان در اولین فرصت ایشالا عکس رو میذارم فقط شما تاپیک رو بالا نگه دارید تا ببینم میتونم اینو نصب کنم یا نه؟!!!
    Last edited by mohamad reza_2010; 21-01-2012 at 16:00.

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز امروز بنده به لطف داش حمید گل از بچه های همین فروم یه آمپ خریدم که همینطور که گفتم در تاپیک ایشون زحمتشو کشیدن.

حالا من این آمپو میخواستم بنصبم تنهایی تو خونه وسایل جوره فقط دریل ندارم که اونم از همسایمون میگیرم آخه برق کاره

خوب بریم سر نصب اول بگم که همه دارو ندار من این ظبط عزیزم 6050 هست که چند سالیه به ما حال میده و کلی باهم رفیقیم یه جفت 6975 هم دارم با 1جفت اس 20 خلاصه بدون آمپ که به ما خیلی حال میداد صداش حالا بریم ببینیم این آمپ 2 کانالو بهشون وصل کنیم چجوریا میشه!!!!!!!!؟؟؟

تقاظای من از شما دوستان و اساتید اینه که تا آخر نصب این پروژه که نمیشه گفت چون 2شب پیش ظبطو باند هارو نصب کردم رو ماشین فقط میخوام رهانمایی کنین که چجوری این rc و سیم برق رو عبور بدم

البته میدونم برق از سمت چپ و آر سی از سمت راست تا حدودی هم میدونم باید از پشت داشبورد سیم آرسی رو تا پشت ظبط عبور بدمو و به پخش وصل کنم و از کنار رکاب تا پشت صندلی ببرم فقط موندم که چجوری اینارو ببرم تا صندوق عقب و ایونجا بنصبمشون

دوستان در اولین فرصت ایشالا عکس رو میذارم فقط شما تاپیک رو بالا نگه دارید تا ببینم میتونم اینو نصب کنم یا نه؟!!!
    سلام محمد جان.شما لطف داري
    ببين براي رد كردن كابل ميتوني قابهاي ركابها رو باز كني و از اون مسير ببريشون.
    براي نصب آمپ نياز به تخته امپ MDF داري كه آمپ رو روش نصب كني. بعد اون رو به پشت صندلي از تو صندوق ميبندي.سعي كن وقتي آمپ رو نصب ميكني از كف تخته 2 سانت بالاتر باشه براي تهويه بهتر.
    بقيه موارد روهم كه قبلا گفتم خدمتت.
    راستي حواست باشه وقتي سيستم روشن هست هيچ گاه سر فيشهاي RCA رو از آم خارج يا به آمپ متصل نكني.
    موفق باشي.

3. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام محمد جان.شما لطف داري
    ببين براي رد كردن كابل ميتوني قابهاي ركابها رو باز كني و از اون مسير ببريشون.
    براي نصب آمپ نياز به تخته امپ MDF داري كه آمپ رو روش نصب كني. بعد اون رو به پشت صندلي از تو صندوق ميبندي.سعي كن وقتي آمپ رو نصب ميكني از كف تخته 2 سانت بالاتر باشه براي تهويه بهتر.
    بقيه موارد روهم كه قبلا گفتم خدمتت.
    راستي حواست باشه وقتي سيستم روشن هست هيچ گاه سر فيشهاي RCA رو از آم خارج يا به آمپ متصل نكني.
    موفق باشي.

امروز که تعطیل بود ایشالا فردا میرم یه تخته همونطور که گفتید mdf میخرم البته اندازه بزرگتر از تخته یدونه آمپ میخرم چون در آینده هم قراره یه آمپ مونو بنصبم که خودتون در جریانش هستید ولازمه که یه تخته ای باشه که بشه 2تا آمپو نصب کرد روش.
    راستی یکی از دوستانم رو پرایدش سیستم بسته اما آمپیلیش تو صندوق نیست نمیدونم زیر صندلی کار گذاشته یا پشت پشتی های صندلی عقب!!!!!!! از این مدل نصبها تاحالا دیدید توصیه میکنید اگر امکانش بود منم اینکارو کنم .
    به دوستم که گفتم بهم گفت آقای نصاب برای جلوگیری از دزدیدن آمپ این کارو کرد البته بمانیم که تهویه هوا بد صورت میگیره
    Last edited by mohamad reza_2010; 22-01-2012 at 13:39.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز که تعطیل بود ایشالا فردا میرم یه تخته همونطور که گفتید mdf میخرم البته اندازه بزرگتر از تخته یدونه آمپ میخرم چون در آینده هم قراره یه آمپ مونو بنصبم که خودتون در جریانش هستید ولازمه که یه تخته ای باشه که بشه 2تا آمپو نصب کرد روش.
    راستی یکی از دوستانم رو پرایدش سیستم بسته اما آمپیلیش تو صندوق نیست نمیدونم زیر صندلی کار گذاشته یا پشت پشتی های صندلی عقب!!!!!!! از این مدل نصبها تاحالا دیدید توصیه میکنید اگر امکانش بود منم اینکارو کنم .
    به دوستم که گفتم بهم گفت آقای نصاب برای جلوگیری از دزدیدن آمپ این کارو کرد البته بمانیم که تهویه هوا بد صورت میگیره
    سلام محمد جان
    بله امپ ارت كوئيك T2000W/4 رو ما زير صندلي جلوي پرايد بستيم.ميشه فقط ارتفاع از كف رو بايد رعايت كرد.

6. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض mohamad reza_2010

محمد جان سلام
    بالاخره آمپت رو گرفتم.شرمنده كه چند روز دير شدا،حلام كن. شما محبت كردي پولش رو هم جلو جلو ريختي به حسابم.من شرمنده شدم كه تاخير داشتم. ميدوني كه به تعطيلي و اينا خوردش.ايشالا مباركت باشه و خوب برات بكوبه.
    ولي برد كرديا آمپ خيلي خوبيه و عاليه براي اسپيكرهاي 80 واتي مخصوصا 6975 حالا ببين چه ميكنه برات.

8. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

محمد جان سلام
    بالاخره آمپت رو گرفتم.شرمنده كه چند روز دير شدا،حلام كن. شما محبت كردي پولش رو هم جلو جلو ريختي به حسابم.من شرمنده شدم كه تاخير داشتم. ميدوني كه به تعطيلي و اينا خوردش.ايشالا مباركت باشه و خوب برات بكوبه.
    ولي برد كرديا آمپ خيلي خوبيه و عاليه براي اسپيكرهاي 80 واتي مخصوصا 6975 حالا ببين چه ميكنه برات.

فدات داش حمید این از لطف شما به برو بچهای p30هست
    جات خالی همین امشب افتادم به جون ماشین سیمارو رد کردم بهتم اس دادم که مطمعا بشم که کارم رو درست انجام میدم که گفتید سیم ریموت رو از کنار آرسی نگذرون

جونم برات بگه تا ساعت 12 شب نصف سیم کشی رو کردم اما به یه مشکل بر خوردم اونم این صندلی و پشتی عقب بود که نمیدونستم چجوری درشون در بیارم برا همین کارمو نیمه کاره ول کردمو اومدم بالا آخه دیگه داشتم یخ میزدم از سرما خداییش آمپ خوبی هست خدا کنه این پک 70 تومنی آینده مشکل ساز نشه برا اضافه کردن آمپ و ساب البته تا حدودی خیالم راحت شد از حرف شما که گفتید بگیر مشکلی پیش نمیاد.
    Last edited by mohamad reza_2010; 24-01-2012 at 00:18.

10. این کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

خوب به سلامتی تموم شد نصب آمپ و صدای وحشتناکی گرفتم از باندام حمید جان خدارو شکر باندام اصل اصله لوگوی ce هم زیذ مگنت خورده بود شرمنده من شارژ تلم تموم شد قطع شد

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

آمپ نصب شده بر روی تخته!
    به گفته ی حمیدجان برای نصب آمپ به روی تخته و برای گردش هوا بین آمپ و تخته 4تا مهره گذاشتم زیر پایه ها و پیچ کردمشون به تخته تقریبا حدود 1 انگشت با تخته فاصله پیدا کرد.
    شرمنده که بد کیفیت شد گوشی خودم دوربین نداره با وبکم کامپیوتر انداختم
    عکس آمپ بر روی تخته

عکس پایه های آمپ که به وسیله ی مهره حدود 1سانت بالا تر روفته

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض mohamad reza_2010

آمپ نصب شده بر روی تخته!
    به گفته ی حمیدجان برای نصب آمپ به روی تخته و برای گردش هوا بین آمپ و تخته 4تا مهره گذاشتم زیر پایه ها و پیچ کردمشون به تخته تقریبا حدود 1 انگشت با تخته فاصله پیدا کرد.
    شرمنده که بد کیفیت شد گوشی خودم دوربین نداره با وبکم کامپیوتر انداختم
    عکس آمپ بر روی تخته

عکس پایه های آمپ که به وسیله ی مهره حدود 1سانت بالا تر روفته

سلام
    به به به سلامتي.خيلي مبارك باشه.من واقعا لذت ميبرم از بچه هائي كه خودشون دست به كار ميشن و تجربه كسب ميكنن.محمد از بقيه سيستم هم عكس بزار. از تو موتور و....البته اگر ميتوني به زحمت نيافتي؟
    كابلت عاليه. راحت يه ساب 500/600 واتي رو ثاپورت ميكنه.
    خوب تنظيم كردي صدا نبايد رو ولومهاي نزديك اخر هم ديستورت بشه ها.Bass چه طوره؟نسبت به قبل از امپ؟
    يه ريويو از سيستم و صداش برامون بنويس. با موزيكهاي مختلف تست كن صدا رو.
    در كل مباركت باشه.

14. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام
    به به به سلامتي.خيلي مبارك باشه.من واقعا لذت ميبرم از بچه هائي كه خودشون دست به كار ميشن و تجربه كسب ميكنن.محمد از بقيه سيستم هم عكس بزار. از تو موتور و....البته اگر ميتوني به زحمت نيافتي؟
    كابلت عاليه. راحت يه ساب 500/600 واتي رو ثاپورت ميكنه.
    خوب تنظيم كردي صدا نبايد رو ولومهاي نزديك اخر هم ديستورت بشه ها.Bass چه طوره؟نسبت به قبل از امپ؟
    يه ريويو از سيستم و صداش برامون بنويس. با موزيكهاي مختلف تست كن صدا رو.
    در كل مباركت باشه.

والا صدا که بد نیست من چیزای زیادی بعد نصب آمپ فهمیدم که به ترتیب میگم
    1- صدا واقعا تاثیر داره
    2-آمپ برا باند که میبندی فقط و فقط صدا های موزیک رو میده بیرون و اصلا نباید بیس رو بدی بهش وگرنه باند به فنا میره
    3-وقتی که خودت سیستم میبندی و لنگ دریل برا سوراخ زدن آمپ به پشت صندلی ها باشی بری پیش یه مغازه سیستم فروشی بگی یه آمپ دارم که باید پیچ بشه!شما اینکارو میکنید,,,طرف اول اینجوری میشه فکر میکنه جز خودش کسی اینکارو نمیتونه کنه و بعدشم با یه لحنی انگار بهش فحش خواهر مادر داده باشی میگه کار ما نیست

امشب بردم آمپو پیش یه آدم خدایی منصف پیچ کردم به پشت صندلی بعدش 4 تومن بش دادم بنده خدا شاگردش رفته بود تو صندوق از ترس اینکه در صندوق عقب نخوره تو سرش یه بند سرش بالا بود ببینه این در صندوق نیاد رو سرش
    در کل هنوز نتونستم اونجوری که میخوام تنظیم کنم!!!!!
    ماشینو بردم یه جای خلوت تا ته زیاد کردم صدارو همه چی رو هم فلت کردم صدا رو صاف کردم اما وقتی تنظیمات پخشو دستکاری میکنم باندا میخواد بترکه بس که صدا بهم میریزه!!!!!!!!!!!!!!
    امشب یارو نصابه بهم گفت که به باندات زیادی فشار اوردی یه مقدار با صدای کم گوش کن تا زیاد بهش فشار نیاد وگرنه میسوزه

راستی یادم رفت بگم اون کابل اسپیکر ها که از احمد گرفتیم تو اینجا یاروسیستم بنده ندیده همچین چیزی میگه این کابل چیه متری چند ؟وقتی میگم بهش مخصوص اسپیکر هست !یارو هنگ کرد وسر لخت سیمو گرفت دستش ور رفت باشو کیف کرد
    Last edited by mohamad reza_2010; 25-01-2012 at 20:26.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •