تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل با stand by کامپیوتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض مشکل با stand by کامپیوتر

اقا من جدیدا سیستمم رو ارتقاع دادم...یه مشکلی که داره اینه که وقتی میذاری روی stand by, اولا که کل سیستم (فن ها و پاور) خاموش میشه! بعد که با یه دکمه کیبورد روشن میکنی ویندوز بالا نمیاد (یعنی صفحه مانیتور مشکیه و هیچی توش نیست...درست مثل وقتی که خاموشه) و چراغ هارد هم روشن میمونه (ولی کار نمیکنه...یعنی صدای خش خش هارد نمیاد) و باید ریست کنی تا دوباره ویندوز بالا بیاد...اینم بگم ویندوز مشکلی نداره چون قبلا روی سیستم قبلیم بود...از یکی پرسیدم گفت مشکل از مادر بورده...میخوام بدونم واقعا همینطوره یا عیب از جای دیگه مثلا تنظیمات bios هست؟؟ مادر بودر من Asus P5K هست.

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اقا من جدیدا سیستمم رو ارتقاع دادم...یه مشکلی که داره اینه که وقتی میذاری روی stand by, اولا که کل سیستم (فن ها و پاور) خاموش میشه! بعد که با یه دکمه کیبورد روشن میکنی ویندوز بالا نمیاد (یعنی صفحه مانیتور مشکیه و هیچی توش نیست...درست مثل وقتی که خاموشه) و چراغ هارد هم روشن میمونه (ولی کار نمیکنه...یعنی صدای خش خش هارد نمیاد) و باید ریست کنی تا دوباره ویندوز بالا بیاد...اینم بگم ویندوز مشکلی نداره چون قبلا روی سیستم قبلیم بود...از یکی پرسیدم گفت مشکل از مادر بورده...میخوام بدونم واقعا همینطوره یا عیب از جای دیگه مثلا تنظیمات bios هست؟؟ مادر بودر من Asus P5K هست.
    درايور گرافيكت رو عوض كن ببين درست نميشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

یعنی چی؟؟ اخه نمیشه که درایور کارت گرافیک رو عوض کرد!
    کارت گرافیکم هم xfx 8400 هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض salam

سلام دوست عزیز یک بار ویندوز را عوض کن و بعد درایور رو نصب کن قبل از نصب برنامه های ویندوز اگه درست نشد.مشکل از کارت گرافیک است یا پاور

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یعنی چی؟؟ اخه نمیشه که درایور کارت گرافیک رو عوض کرد!
    کارت گرافیکم هم xfx 8400 هست.
    جديدترين درايور گرافيك رو از سايت nvidia.com بگير و نصب كن.

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بایوس مادربرد رو آپدیت کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •