تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تا الان با افترافکت درآمدی کسب کردین؟

راي دهنده
47. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلی

15 31.91%
  • خیر

32 68.09%
صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 61

نام تاپيک: کسب درآمد با افترافکت

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

14 کسب درآمد با افترافکت

سلام دوستان
    تا الان تونستین با افتر افکت درآمدی کسب کنین؟
    اگه تمایل دارین توی این نظرسنجی شرکت کنین تا دید بهتری از بازار کار این نرم افزار فوق العاده بدست بیاریم.
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan_nekooee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به قول یکی از دوستان شما فوتوشاپ رو هم حرفه ای کار کنی درآمد نسبتا خوبی داره. افتر که دیگه جای خود داره.

داره خودمونی میشه mojitak08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Damghan

پيش فرض

موافقم . اما من تو شهرستانم . اینجا اسمش هم نشنیدن . چطور یه کانال واسه خودم بزنم و کسب درامد کنم ؟

4. این کاربر از mojitak08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

به قول یکی از دوستان شما فوتوشاپ رو هم حرفه ای کار کنی درآمد نسبتا خوبی داره. افتر که دیگه جای خود داره.
    دوست عزیز من هم شهرستانی هستم. میشه توضیح بدین مثلا ساده ترین نمونش رو بگین؟ حتی اگه برای شهرهای بزرگ صادق باشه؟
    خیلی ممنون میشم چون واقعا به جز فتوشاپ اون هم فقط توی عکاسی ها تا الان بازار کاری برای افترافکت این نرم افزار بی نظیر ندیدم.
    حقیقتش من تا الان شاید 1000 ساعت افترافکت کار کردم و احساس میکنم برای داشتن بازار کار کوچک شاید باید چند سال اون هم در حد حرفه ای کار کرد. این در حالی که با فتوشاپ با چند تمرین ساده میشه دو سه ماه به حد کسب درآمد رسید.
    اگه دوستانی که درآمد کسب کردن راههای کوچک و اولیه رو به ما هم بگن ممنون میشیم.
    Last edited by ae2009; 21-06-2010 at 18:11.

6. این کاربر از ae2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مشهد

11

دوست عزیز من هم شهرستانی هستم. میشه توضیح بدین مثلا ساده ترین نمونش رو بگین؟ حتی اگه برای شهرهای بزرگ صادق باشه؟
    خیلی ممنون میشم چون واقعا به جز فتوشاپ اون هم فقط توی عکاسی ها تا الان بازار کاری برای افترافکت این نرم افزار بی نظیر ندیدم.
    حقیقتش من تا الان شاید 1000 ساعت افترافکت کار کردم و احساس میکنم برای داشتن بازار کار کوچک شاید باید چند سال اون هم در حد حرفه ای کار کرد. این در حالی که با فتوشاپ با چند تمرین ساده میشه دو سه ماه به حد کسب درآمد رسید.
    اگه دوستانی که درآمد کسب کردن راههای کوچک و اولیه رو به ما هم بگن ممنون میشیم.
    شما کدوم شهرید؟
    یککم به این بستگی داره که تو کدوم شهر زندگی می کنید. در هر صورت شما چند تا نمونه کار درست و درمون میسازی میری صدا و سیمای مرکز استانتون. اونجا نمونه کار هاتون رو نشون میدید. این حداقل کاری هست که می تونید انجام بدید.

میتونید هم نمونه کارهاتون رو به شرکت های تبلیغاتی ببرید و نشون بدید. اونا کار ندارن به این که شما نیم ساعت افتر کار کردی یا چند هزار ساعت. فقط کار و خروجی قوی می خوان.

یه نکته مهم هم این وسط وجود داره اینه که چون هنوز کار با این نرم افزار روتین نشده بازار کار بکری داره ...

در هر صورت مهمترین اصل اینه که اینطوری نا امید نباشی.
    Last edited by ehsan_nekooee; 21-06-2010 at 18:49.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه نمونه کار خیلی ساده که خودم دیدم، شاید باور نکنی چون واقعا مضحک به نظر میرسه.

طرف اومده بود از روی گوگل ارث یه کپچر چند ثانیه ای گرفته بود تا روی ایران برسه + یه نمایه باز از روی نقشه ایران(دوبعدی) میگیره و روی جزیره قشم زوم می کنه. در مجموع 5 یا 6 ثانیه .
    شما که دستت تو کاره میدونی همچین چیزی فک نکنم 10 دقیقه بیشتر کار داشته باشه. تازه با زمان رندرش!

چند گرفته باشه خوبه؟
    100/000 تومن !!!!!!!!!!!!!

9. این کاربر از ehsan_nekooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یه نمونه کار خیلی ساده که خودم دیدم، شاید باور نکنی چون واقعا مضحک به نظر میرسه.

طرف اومده بود از روی گوگل ارث یه کپچر چند ثانیه ای گرفته بود تا روی ایران برسه + یه نمایه باز از روی نقشه ایران(دوبعدی) میگیره و روی جزیره قشم زوم می کنه. در مجموع 5 یا 6 ثانیه .
    شما که دستت تو کاره میدونی همچین چیزی فک نکنم 10 دقیقه بیشتر کار داشته باشه. تازه با زمان رندرش!

چند گرفته باشه خوبه؟
    100/000 تومن !!!!!!!!!!!!!
    جالبه! از چه شرکتی؟ توی چه شهری؟ فکر نکنم همه جا اینطوری باشه؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مشهد

البته اینطوری هم نیست که شما بری سر بقالی سفارش کار بگیری. جاشو اگه پیدا کنی دیگه تمومه.
    شرکت معماری بود که روی یه پروژه تو قشم کار می کرد.

12. این کاربر از ehsan_nekooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مشهد

البته اینطوری هم نیست که شما بری سر بقالی سفارش کار بگیری. جاشو اگه پیدا کنی دیگه تمومه.
    شرکت معماری بود که روی یه پروژه تو قشم کار می کرد.
    من هم منظورم همینه, یعنی بازار کارش نسبت به فتوشاپ خیلی محدودتره.

داره خودمونی میشه akp_german's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مازندران - ساري

پيش فرض

داخل ايران اصلآ با افتر نميتوني پول خوب در بياري ، بايد براي عشق خودت كار كني . يعني فعلآ تو ايران افتر افكت يه نرم افزار فانتزي نه درآمد زا .من خودم تو صدا سيما كار ميكنم و هيچ كس قبول نميكنه براي اين جور كارها پول بده . چون براشون نمي ارزه كه يه كار اكشن با جلوه هاي ويژه بسازن و كلي هزينه كنن . به جاش يه كار داستاني درست ميكنن و تمام نماهاشون هم كه داخلي ميگيرن با كمترين هزينه يه سريال ميسازن و كل براورد رو به جيب خودشون ميفرستن ... !!!

15. این کاربر از akp_german بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •