تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ssd برای لپتاپ،msata یا sata

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض ssd برای لپتاپ،msata یا sata

سلام
    میخام لپ تاپ بخرم و گزینه هایی که انتخاب کردم همشون HDD دارن
    من نمیخام هارد 1ترابایتی لپتاپُ با یه SSD عوض کنم اما میخام سیستم عامل و برنامه های کاربردیمُ روی SSD داشته باشم،اما امروز شنیدم اگر نخام HDD رو خارج کنم جایی برای SATA SSD باقی نمیمونه و باید از SSD mSATA استفاده کنم که روی مادربرد لپتاپ سوار میشه و اصلا دیگه به درایوهای هارد ویندوز اضافه نمیشه که بشه چیزی روش ریخت و ... ،خود ویندوز مواقعی که لازم باشه ازش استفاده میکنه!!!! آیا اینجوریه؟ و اگر اینجوریه،این نوع SSD تاثیرش روی سرعت عملکرد دستگاه انقدری هست که آدم بخاد هزینه کنه براش؟
    و چیز دیگه ای که تو سایت آمازون پیدا کردم براکت هایی بود که هارد SSD SATA رو داخل خودش جا میداد میشد دی وی دی رَم لپتاپُ خارج کرد این براکتُ زد جاش تا دیگه بشه از SSD sata3 استفاده کرد،آیا تو ایران این براکت ها واسه لپ تاپ های مختلف پیدا میشه اصلا؟!
    ممنون میشم کمک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad ahmadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    'P30WORLD'

پيش فرض

اون براکت ها اسمش hdd caddy هست و اگر یه سرچ بکنید میبینید که انجمن همسایه واسه فروش داره ولی مشکل اینه که کل لبتاپ رو باز میکنن تا اینو بذارن و دیگه اینکه لبتاپو خیلی زشت میکنه... چون یه مقدار جای دی وی دی رایتر خالی میمونه به خاطر اینکه براکت عقب تر از لبه ی بیرونی دی وی دی رایتر نصب میشه

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

اون براکت ها اسمش hdd caddy هست و اگر یه سرچ بکنید میبینید که انجمن همسایه واسه فروش داره ولی مشکل اینه که کل لبتاپ رو باز میکنن تا اینو بذارن و دیگه اینکه لبتاپو خیلی زشت میکنه... چون یه مقدار جای دی وی دی رایتر خالی میمونه به خاطر اینکه براکت عقب تر از لبه ی بیرونی دی وی دی رایتر نصب میشه
    باید ببریم بدیم گارانتی برامون عوض کنن دیگه درسته؟ فک نکنم گارانتی قبول کنه
    -------------------------------
    در ضمن درایو های نوری فکر نکنم پورتشون sata 3.0 باشه من z510 دارم sata 1.0 ـه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •