تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بهترين كارت گرافيك براي كار با انيميشن چيه؟

داره خودمونی میشه Game maker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بغل PS2 م

پيش فرض بهترين كارت گرافيك براي كار با انيميشن چيه؟

من 2 ميليون پول دارم تا يك كامپيوتر توپ براي ساخت و Render.چون مانيتور دارم حدود 4/1 ميليون واسه كارت گرافيكي دارم لطفا كمك كنيد بگيد كدوم كارت بهترين كارت براي منه ؟ همچنين نوع مادربوردي كه به اين كارت گرافيكي (يا اين دو كارت گرافيكي) ميخوره را بگيد.

Banned lovergod14amorousand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض آخرشه

پيشنهاد بنده رو ميخواي جيفورس بخر آخرين مدلش هم--------------------------------------------------------------------------------

geforce 7950 gx2:memory:2x 512 interface:256bit ramclock:1600mhz core clock:550mhz
    آخرشه بعدم مادربورد هم گيگا بردار اگه بري به اين آدرس مدلش اونجاست... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این کارتها فقط بدرد بازی میخورند بگیری فردا پپشیمون میشی اگر رای انمیشن میخئای 1و200 به بالا
    ati firegl یا nvidia quadro بگیر البته بیشتر انمیشن سازها (مثل شرکت دیزنی) از مدل اول استفاده میکنند

داره خودمونی میشه Opteron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehrdad_ati
    این کارتها فقط بدرد بازی میخورند بگیری فردا پپشیمون میشی اگر رای انمیشن میخئای 1و200 به بالا
    ati firegl یا nvidia quadro بگیر البته بیشتر انمیشن سازها (مثل شرکت دیزنی) از مدل اول استفاده میکنند
    دمت گرم آقا مهرداد كارت درسته منم ميخواستم همينو بگم تو زودتر گفتي . . . ايول
    البته اينم بگم Quadro و Fire GL جفتشون در يه حد هستن

پروفشنال XFXForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    XFX Company

پيش فرض

نه دوست خوب در یک حد نیستند تو MAYA که Quadro ها مشکل دارند چون یه باگ تو نرم افزارشون هست ولی تو بقیه مثل 3D MAX فقط Quadro.

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوب اجازه بدید 1 خورده در مورد این کارتها که بهشون workstation میگن توضیح بدم در این نوع کارتها بیشترین تاثیر در بازده رو میزان رم و سرعت رم داره که الان هم ati و هم nvidia مدلهایی با 1 گیگ رم دادند اما آخرین fire gl با مموری gddr4 تولید شده که سرعتش بالاتر از رقیب quadro هست البته بستگی داره که شما میخواین انمیشن بسازی یا بازی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

pny fx4300qadro 2500000

Banned مومن خدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط lovergod14amorousand
    پيشنهاد بنده رو ميخواي جيفورس بخر آخرين مدلش هم--------------------------------------------------------------------------------

geforce 7950 gx2:memory:2x 512 interface:256bit ramclock:1600mhz core clock:550mhz
    آخرشه بعدم مادربورد هم گيگا بردار اگه بري به اين آدرس مدلش اونجاست... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این که حرف خودم هستش تایید ش میکنم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •