تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: لپ تاپ تا سقف 2 ملیون تومن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amanofnoname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض لپ تاپ تا سقف 2 ملیون تومن؟

با سلام خدمت اساتید محترم
    یه لپ تلپ میخوام بعد عید بخرم تا 2 ملیون تومن.
    برام خیلی مهمه که زود داغ نکنه چون زیاد باهاش کار دارم. البته کار سنگین باهاش انجام نمیدم. نه میخوام باهاش بازی کنم، نه کار گرافیکی دارم. ولی فیلم میببینم. با این حال میخوام لپ تاپ خیلی خوبی باشه!
    لطفا برای این دو گزینه به طور جداگانه بهترین هارو پیشنهاد کنین
    1. با ال سی دی 17 اینچ
    2. با ال سی دی لمسی (touchscreen)
    اگه کلا خودتون چیز خاصی پیشنهاد می کنین بگید
    ممنون
    Last edited by amanofnoname; 13-03-2008 at 04:37.

در آغاز فعالیت nasa20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

از بین لپ تاپ هایی که تو بازار هست ، لپ تاپ های شرکت سونی از همه لپ تاپ ها گرانتر هست
    یه دلیلش یدک کشیدن مارک سونی هست ولی موردی که همه روش اتفاق نظر دارند کیفیت بهتر lcd های سونی هست واقعا تو این مورد شکی نیست و کیفیت lcd های سونی واقعا خوبه ولی خوب نسبت به بقیه مارک ها گرانتر هستند
    من خوم چون بودجه ام کم بود dell 6400 گرفتم که الان هم نسبتا راضی هستم
    من رفتم گفتم یه لپ تاپه بدون ویندوز ، بدون گارانتی میخواهم
    چون از لینوکس استفاده میکنم و ویندوز هم که اورجینال ( با قابلیت آپدیت ار سایت ماکروسافت ) تو نت ریخته
    در کل اگه پول داری سونی بگیر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

برام خیلی مهمه که زود داغ نکنه چون زیاد باهاش کار دارم. البته کار سنگین باهاش انجام نمیدم. نه میخوام باهاش بازی کنم، نه کار گرافیکی دارم. ولی فیلم میببینم. با این حال میخوام لپ تاپ خیلی خوبی باشه!
    لطفا برای این دو گزینه به طور جداگانه بهترین هارو پیشنهاد کنین
    1. با ال سی دی 17 اینچ
    2. با ال سی دی لمسی (touchscreen)
    اگه کلا خودتون چیز خاصی پیشنهاد می کنین بگید
    ممنون

1- اگر LCD 17 اینچی میخوای برای فیلم و سرگرمی فقط سری AR بهت پیشنهاد میدم ... کیفیت و قدرت با هم ...

انتخاب AR 670N2 سونی بهترینه

SONY AR 670N2

2.0-2MB-FSB800
    2G
    200
    DVD RW-BR
    17....WXGA
    1023 Geforce
    Vista-B
    3.2 kg
    USA
    1 Year / BT/Web cam/Bag)
    20,300,000

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2- صفحه لمسی میخوای چیکار ؟ کیفیت پایینه و بدرد فیلم نمیخوره .... table pc ها برای کارهای اینچنینی نیستند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

از بین لپ تاپ هایی که تو بازار هست ، لپ تاپ های شرکت سونی از همه لپ تاپ ها گرانتر هست
    یه دلیلش یدک کشیدن مارک سونی هست ولی موردی که همه روش اتفاق نظر دارند کیفیت بهتر lcd های سونی هست واقعا تو این مورد شکی نیست و کیفیت lcd های سونی واقعا خوبه ولی خوب نسبت به بقیه مارک ها گرانتر هستند
    من خوم چون بودجه ام کم بود dell 6400 گرفتم که الان هم نسبتا راضی هستم
    من رفتم گفتم یه لپ تاپه بدون ویندوز ، بدون گارانتی میخواهم
    چون از لینوکس استفاده میکنم و ویندوز هم که اورجینال ( با قابلیت آپدیت ار سایت ماکروسافت ) تو نت ریخته
    در کل اگه پول داری سونی بگیر
    1- اگر LCD 17 اینچی میخوای برای فیلم و سرگرمی فقط سری AR بهت پیشنهاد میدم ... کیفیت و قدرت با هم ...

انتخاب AR 670N2 سونی بهترینه
    با تشکر از هر دو دوست محترم.

1.این مدلی که پیشنهاد کردین بطور متوسط با یکبار شارژ چقدر کار میکنه؟ خیلی زود داغ نمیکنه؟

2.اگه اشتباه نکنم خوشبختانه blue ray هم داره! اگه اینطوره آیا شارژ باتری رو خیلی کم نمیکنه؟

اصلا blue-ray و dvd-writer به طور چداگانه هستن یا نه، فقط blueray هست ولی dvd رو هم اجرا و رایت

میکنه؟ اگه سوال مسخرست ببخشید!

به نظر شما اگر 17 رو بکنم 15 مدل بهتری گیرم میاد یا نه؟ منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟

همونطو که گفتم برای فیلم دیدن و رایت کردن و مطالعه هم که رو شاخشه! واسه همین شاید زیاد روشن

بمونه، نمیخوام زود داغ شه.

ممنون
    Last edited by amanofnoname; 15-03-2008 at 02:21.

پروفشنال pv2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    هر جا که دل خوش است

پيش فرض

معمولا لپتاپی ۱۷ اینچ هست شارژ باتری زیادی نداره (حداکثر دو ساعت) ولی زود داغ نمی کنه. بیشتر به درد روی میز می خوره تا حمل ونقل.
    اگه لپتاپی بلوری داشته باشه حتما dvd هم می خونه و رایت می کنه.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

معمولا لپتاپی ۱۷ اینچ هست شارژ باتری زیادی نداره (حداکثر دو ساعت) ولی زود داغ نمی کنه. بیشتر به درد روی میز می خوره تا حمل ونقل.
    اگه لپتاپی بلوری داشته باشه حتما dvd هم می خونه و رایت می کنه.
    ممنون از جوابتون

بقیه سوالهامو کسی جولب نمیده؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

.............
    Last edited by amanofnoname; 15-03-2008 at 23:50.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

1.این مدلی که پیشنهاد کردین بطور متوسط با یکبار شارژ چقدر کار میکنه؟ خیلی زود داغ نمیکنه؟

2.اگه اشتباه نکنم خوشبختانه blue ray هم داره! اگه اینطوره آیا شارژ باتری رو خیلی کم نمیکنه؟

اصلا blue-ray و dvd-writer به طور چداگانه هستن یا نه، فقط blueray هست ولی dvd رو هم اجرا و رایت

میکنه؟ اگه سوال مسخرست ببخشید!

به نظر شما اگر 17 رو بکنم 15 مدل بهتری گیرم میاد یا نه؟ منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟

همونطو که گفتم برای فیلم دیدن و رایت کردن و مطالعه هم که رو شاخشه! واسه همین شاید زیاد روشن

بمونه، نمیخوام زود داغ شه.

ممنون

1- با استفاده ریگولار تا 2.5 ساعت

2- خیر ... درایورش تفاوت محسوسی در مصرف باتری نداره ... یک درایو هست یعنی اپتیکش فرق داره

3- منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟ خیر ... میتونی سری FZ290 n04 به بالا خریداری کنی .... همون قدرت ولی سایز مانیتور پایین تره ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

1- با استفاده ریگولار تا 2.5 ساعت

2- خیر ... درایورش تفاوت محسوسی در مصرف باتری نداره ... یک درایو هست یعنی اپتیکش فرق داره

3- منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟ خیر ... میتونی سری FZ290 n04 به بالا خریداری کنی .... همون قدرت ولی سایز مانیتور پایین تره ...
    بازم از توجهتون ممنونم،

ولی این "خیر" ی که گفتین یعنی این سری "بلوری" نداره یا اینکه بلوری و دیویدی با همه؟ فکر کنم دومی منظورتون بود!

بعدشم من قبلا تو یه سایت معتبر خوندم که پخش کردن فیلمهای بلوری خیلی انرژی میخواد، واسه همین هنور روی نوت بوک خوب جواب نمیده!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ولی این "خیر" ی که گفتین یعنی این سری "بلوری" نداره یا اینکه بلوری و دیویدی با همه؟ فکر کنم دومی منظورتون بود!
    ببین ... مثل combo ها روی pc ... یک درایو هست ولی اپتیکش میتونه هم سی دی هم دی وی دی بخونه و رایت کنه .... پس کلا یک دراو هست ولی اپتیکش فرق داره

بعدشم من قبلا تو یه سایت معتبر خوندم که پخش کردن فیلمهای بلوری خیلی انرژی میخواد، واسه همین هنور روی نوت بوک خوب جواب نمیده!!
    من نگفتم پخش ... بله پخشش باتری زیادی مصرف میکنه اما اپتیک و موتور درایوش یه مصرف دارند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •