تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: هاردم داره می سوزه؟؟؟

داره خودمونی میشه ali_1372's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض هاردم داره می سوزه؟؟؟

سلام به همه
    من الان دو روز هست وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم قبل از بالا اومدن ویندوز پیغام زیر رو نشون میده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که با زدن F1 سیستم میاد بالا.
    من با نرم افزار HDD Regenerator هارد رو اسکن کردم و هیچ بد سکتوری نداشت و نرم افزار HDDlife Pro رو که نصب کردم اینو بهم نشون میده :

حالا می خواستم بدونم مشکل چیه؟هاردم داره می سوزه؟ یا نه ؟ اطلاعاتم ممکنه یه دفعه از بین برند؟

منتظر جوابتون هستم
    با سپاس

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بایوس سیستم رو دیفالت کنید هم گزینه ی load optimize default رو بزنید هم load fail default
    نتیجرو بگید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keylogger-A's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام به همه
    من الان دو روز هست وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم قبل از بالا اومدن ویندوز پیغام زیر رو نشون میده :

کد:
    که با زدن F1 سیستم میاد بالا.
    من با نرم افزار HDD Regenerator هارد رو اسکن کردم و هیچ بد سکتوری نداشت و نرم افزار HDDlife Pro رو که نصب کردم اینو بهم نشون میده :

حالا می خواستم بدونم مشکل چیه؟هاردم داره می سوزه؟ یا نه ؟ اطلاعاتم ممکنه یه دفعه از بین برند؟

منتظر جوابتون هستم
    با سپاس
    چند وقته از این هارد استفاده شده؟SMART داره اعلام میکنه هاردت مشکلدار شده.ضربه ای چیزی هم خورده؟
    اطلاعاتت رو بردار و هارد رو با برنامه ی maxtor powermax بصورت فرمت سطح پایین فرمت کن مشکل حل میشه
    تو گوگل جستجو کن لینک زیاده

5. این کاربر از keylogger-A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بایوس سیستم رو دیفالت کنید هم گزینه ی load optimize default رو بزنید هم load fail default
    نتیجرو بگید
    من داخل بایوس رفتم ولی فقط گزینه دیفالت رو داشت و load optimize default و load fail default رو ندیدم.
    روی دیفالت گذاشتم ولی بازم ارور میده.
    راهی نیست که از دست این اروراش راحت شد؟

چند وقته از این هارد استفاده شده؟SMART داره اعلام میکنه هاردت مشکلدار شده.ضربه ای چیزی هم خورده؟
    اطلاعاتت رو بردار و هارد رو با برنامه ی maxtor powermax بصورت فرمت سطح پایین فرمت کن مشکل حل میشه
    تو گوگل جستجو کن لینک زیاده
    الان نزدیک 4 سالی میشه که من از این هارد دارم استفاده میکنم و دو روزه اینطور شده.
    ضربه و آسیبی اصلا نداشته از توی کیس تکون نخورده.
    راه دیگه ای نداره که نباید اطلاعات رو جابجا کرد؟ اگه همینجوری ادامه بدم ممکنه اطلاعاتم پاک بشن؟؟

با سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه keylogger-A's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من داخل بایوس رفتم ولی فقط گزینه دیفالت رو داشت و load optimize default و load fail default رو ندیدم.
    روی دیفالت گذاشتم ولی بازم ارور میده.
    راهی نیست که از دست این اروراش راحت شد؟

الان نزدیک 4 سالی میشه که من از این هارد دارم استفاده میکنم و دو روزه اینطور شده.
    ضربه و آسیبی اصلا نداشته از توی کیس تکون نخورده.
    راه دیگه ای نداره که نباید اطلاعات رو جابجا کرد؟ اگه همینجوری ادامه بدم ممکنه اطلاعاتم پاک بشن؟؟

با سپاس
    راه دیگری نداره. S.M.A.R.T یه فناوریه در هاردهای جدید مخفف Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology
    کارش اینه به شما اعلام میکنه که هارد میتوانه اطلاعات را بصورت مطمئن نگهداری کنه یا نه
    http://en.wikipedia.org/wiki/S.M.A.R.T
    هاردها عمر مفیدی دارند که ایجاد بدسکتور نرم افزاری یا سخت افزاری و بالا بودن ساعات کارکرد هارد و عوامل دیگر میتوانه هارد رو به پایان عمر مفیدش نزدیک کنه
    تنها راه علاج هارد شما همانه که گفتم.البته ممکنه بعد از Low Level Format وضعیت هارد شما بهبود حاصل کنه
    اگه برای اطلاعات روی هارد ارزش قائلید معطل نکنید وگرنه قابل بازیابی نخواهند بود

8. این کاربر از keylogger-A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درست نمیشه،نرم افزاری عمرا،مگه اینکه ببریش مراکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد!

10. این کاربر از maziarb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راه دیگری نداره. S.M.A.R.T یه فناوریه در هاردهای جدید مخفف Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology
    کارش اینه به شما اعلام میکنه که هارد میتوانه اطلاعات را بصورت مطمئن نگهداری کنه یا نه
    کد:

هاردها عمر مفیدی دارند که ایجاد بدسکتور نرم افزاری یا سخت افزاری و بالا بودن ساعات کارکرد هارد و عوامل دیگر میتوانه هارد رو به پایان عمر مفیدش نزدیک کنه
    تنها راه علاج هارد شما همانه که گفتم.البته ممکنه بعد از Low Level Format وضعیت هارد شما بهبود حاصل کنه
    اگه برای اطلاعات روی هارد ارزش قائلید معطل نکنید وگرنه قابل بازیابی نخواهند بود
    درست نمیشه،نرم افزاری عمرا،مگه اینکه ببریش مراکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد!
    با سپاس از شما دوستان عزیز بابت جوابتون

الان دارم میرم یه هارد بگیرم که اطلاعاتم رو بریزم روش بعدش Low Level Format ببینم چی میشه.

با سپاس

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من هاردمو همونطوری که گفتید فرمت کردم ولی راه نیفتاد.
    بعدش اومدم در کیس رو باز کردم و کابل هاشو دستکاری کردم و جای هارد رو عوض کردم و فن هارد رو برداشتم و کاملا مشکل حل شد و این هم چیزی که برنامه HDDlife Pro نشون میده :

با سپاس از همگی

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

مدل هاردت چیه؟ Diomond max 22؟

14. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خبر خوبی بودش موفق باشید

16. این کاربر از maziarb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •