تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: داستان غم انگیز هارد خریدن من!!!!!!

داره خودمونی میشه 3D.ARCHITECTURE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دنیای این روزهای من

پيش فرض داستان غم انگیز هارد خریدن من!!!!!!

سلام بچه ها.
    من چند وقت پیش میخواستم یه هارد اکسترنال بخرم.کلی تو نت و پی سی چرخیدمو خلاصه به خودم گفتم یه هارد وسترن 1 ترا یو اس بی 3 میخرم.رفتم تو بازار(اصفهان)به طرف گفتم این مدل چند؟گفت 125.اما گفت بهت بگم که این یو اس بی 3 واقعی نیست/سرعتش هم به اندازه usb3 واقعی نیست.یه مدل adataبهم پیشنهاد کرد و گفت از من میشنوی اینو بردار.الان بهترین هارد من اینه که usb3 واقعی هم هست.سرتونو درد نیارم بعد کلی گشت زدن به این یه segate goflex 2tb با گارانتی سازگار خریدم.بهم داد 127
    تو خونه واسه تعویض ویندوز کل اطلاعاتمو ریختم روش.و.......چند روز بعد کی مخواستم آداپتورشو بهش وصل کنم آداپتوره لپ تاپ دوستمو زدم و متاسفانه هاردم سوخت.بردم گارانتی گفتن ما هیچ مسئولیتی درباره اطلاعاتت نداره.اما اگه میخوای باید فرم ریکاوری پر کنید.ریکاوری هم هزینه داره(جالب اینه که هزینه هم معلوم نیست چرا که به قول خودشون با توجه به میزان
    آسیب و روش هاااااای ریکاوری نرخش فرق میکنه)واسه همین گفتن تو برگه ریکاوری باید حد اکثر مبلغ ممکنو که واسه ریکاوری میتونی هزینه کنی بنویسی.(آخه این عاقلانه است)گفتم خوب نمیشه بعد از اینکه معلوم شد هارد چش شده هزینه ریکاوریو بهم بگید؟؟؟گفتن نه منم ماکسیمم زدم 60تومن.

چند روز پیش باهام تماس گرفتن که اطلاعاتتون ریکاوری شده و باید یه هارد بیارید تا واستون کپی کنیم.
    یه نتیجه اخلاقی که من تا قبل از اینکه هاردم بسوزه بش فکر نکرده بودم::::
    اینکه هارد با آداپتور این مشکلات هم داره،درصورتی که هارد پاسپورتی نه.
    یه سوال از دوستان حرفه ای؟
    تو فرم ریکاوری یه گزینه داشت که میگفت آیا ریسک باز شدن هاردو واسه ریکاوری میپذیرید؟که من به ناچار قبول کردم.اما حالا چون هارد باز شده دیگه شامل گارانتی نمیشه.اونا هم جوابی واسه اینکه تعمیرش کنن به من ندادن/شما فک میکنید هزینه تعمیر این هارد چقد میشه؟؟؟
    وااااااااااااای.خیلی داستانم طولانی شد.
    یا علی

2. این کاربر از 3D.ARCHITECTURE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز خیلی ناراحت شدم منم یه هارد از همین گرفتم که بار اول کار کرد اما بار دوم نه خدارو شکر توش اطلاعات نداشتم که بردم دفتر تهران برام عوض کردن با یه هارد وسترن که 10 تومن گرفتم برای تفاوت قیمت
    اما یه چیزی توی شرکت زذه بود بازیابی اطلاعات به صورت سریع فقط 20 تومن شما بیشتر از این نده

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

راستی دوست عزیز دقیقا چی شد سوخت ؟ چون من وصل کردم به ps3 فکر کردم ps3 مشکل داشت الان میترسم اونکی هاردمو وصل کنم

4. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دنیای این روزهای من

پيش فرض

سلام دوست عزیز خیلی ناراحت شدم منم یه هارد از همین گرفتم که بار اول کار کرد اما بار دوم نه خدارو شکر توش اطلاعات نداشتم که بردم دفتر تهران برام عوض کردن با یه هارد وسترن که 10 تومن گرفتم برای تفاوت قیمت
    اما یه چیزی توی شرکت زذه بود بازیابی اطلاعات به صورت سریع فقط 20 تومن شما بیشتر از این نده

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

راستی دوست عزیز دقیقا چی شد سوخت ؟ چون من وصل کردم به ps3 فکر کردم ps3 مشکل داشت الان میترسم اونکی هاردمو وصل کنم
    سلام
    آره سوخت.اما امروز که واسه هزینه ریکاوری زنگ زدم گفت هزینش 60 تومن میشه.دقیقا به اندازه سقف مبلغی که زده بودم.اما تا آون جایی که من میدونم با توجه به اینکه من آداپتورو اشتباه زدم فقط باید برد هاردم سوخته باشه.و اگر اینجوری باشه اینا در حقیقت فقط برد هاردو عوض کردنو اطلا عاتو کپی کردن.
    هارد شما از کدوم گارانتی بود؟؟؟؟؟؟؟

6. این کاربر از 3D.ARCHITECTURE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    آره سوخت.اما امروز که واسه هزینه ریکاوری زنگ زدم گفت هزینش 60 تومن میشه.دقیقا به اندازه سقف مبلغی که زده بودم.اما تا آون جایی که من میدونم با توجه به اینکه من آداپتورو اشتباه زدم فقط باید برد هاردم سوخته باشه.و اگر اینجوری باشه اینا در حقیقت فقط برد هاردو عوض کردنو اطلا عاتو کپی کردن.
    هارد شما از کدوم گارانتی بود؟؟؟؟؟؟؟
    میگم که برای سازگار بود
    بهش بگو شما خودت قیمت زدی 20 تومن اونم همونجا اونوقت گارانتی دارو اینجوری میکنی
    احتمالا مشکل از این سری هارد هاست الانم میترسم این هارد جدیدمو که وسترنه بزنم به ps3 باز بسوزه

8. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نگفتی دققیقا چی شد سوخت ؟

10. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دنیای این روزهای من

پيش فرض

نگفتی دققیقا چی شد سوخت ؟
    می خواستم اداپتورشو بهش وصل کنم،اشتباها شارژر لپ تاب دوستمو بهش وصل کردم.شانس بد لپ تاپ دوستم ASUSبود دقیقا بهش خورد

12. این کاربر از 3D.ARCHITECTURE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

می خواستم اداپتورشو بهش وصل کنم،اشتباها شارژر لپ تاب دوستمو بهش وصل کردم.شانس بد لپ تاپ دوستم ASUSبود دقیقا بهش خورد
    اها
    انگاری اسن سری مشکل دارن
    راستی چی شد ه سزگار گفتی مبلغو ؟بعد بگو این سری همه خراب میشن

14. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دنیای این روزهای من

پيش فرض

خوب مسئولش گفت چون معلوم نیست هزینه ریکاوری چند میشه و ما هم نمیدونیم باید سقف مبلغو که میتونید واسه ریکاوری هزینه کنید بنویسید تا ما ببینیم چی میشه.اگه با این مبلغی که شما گفتید شد که چه بهتر اگر نه ما ریکاوری نمیکنیم
    (خدایی شما فکر میکنید منطقی این حرف؟؟؟؟؟)حالا هزینه ریکاوری هارد من شده دقیقا سقف مبلغ پیشنهادیم
    دلمون خوش بود هارده گارانتی داره
    هی وای من

16. این کاربر از 3D.ARCHITECTURE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خوب مسئولش گفت چون معلوم نیست هزینه ریکاوری چند میشه و ما هم نمیدونیم باید سقف مبلغو که میتونید واسه ریکاوری هزینه کنید بنویسید تا ما ببینیم چی میشه.اگه با این مبلغی که شما گفتید شد که چه بهتر اگر نه ما ریکاوری نمیکنیم
    (خدایی شما فکر میکنید منطقی این حرف؟؟؟؟؟)حالا هزینه ریکاوری هارد من شده دقیقا سقف مبلغ پیشنهادیم
    دلمون خوش بود هارده گارانتی داره
    هی وای من
    عجب ادمايينا خوبه بيشتر نزدي
    شما بگو بهشون بگو شما زدي ٢٠تومن اونوقت اين چه كاريه
    فكر كنم مسئول فنيشون اقاي سلطاني ناميه

18. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دنیای این روزهای من

پيش فرض

عجب ادمايينا خوبه بيشتر نزدي
    شما بگو بهشون بگو شما زدي ٢٠تومن اونوقت اين چه كاريه
    فكر كنم مسئول فنيشون اقاي سلطاني ناميه
    نمی دونم.شاید.
    اینو بگم که من شرکت گارانتی اصفهان رفتم.تو سازگار اصفهان زده بیست تومن؟؟؟؟؟
    آره اگه بیشتر میزدم احتمالا هزینه گارانتیم همون میشد.
    در ضمن ازت تشکر میکنم
    انگار این تاپیک شده دونفره
    فقط شما جواب میدی
    مرسی داداش
    قربونت

20. این کاربر از 3D.ARCHITECTURE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •