تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: درخواست مشاوره برای انصراف از دانشگاه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض درخواست مشاوره برای انصراف از دانشگاه

سلام.من 20 سالمه و ورودی 91 هستم و دو ساله دانشجوی رشته فیزیک هستم و پشت کنکور هم نموندم.خواستم ببینم به نظر شما کار عاقلانه ایه که از دانشگاه انصراف بدم تا سال 94 در کنکور شرکت کنم؟با توجه به دانشی که از فیزیک و ریاضی پیدا کرده ام، اطمینان دارم که میتوانم بهترین رشته را در دانشگاه های سطح بالای کشور قبول شوم.
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام

اخه بنده ی خدا برای چنین تصمیم مهمی میای توی انجمن نظر خواهی می کنی . به نظر من برو با خانواده خودت و بزرگتر هات مشورت کن هرچی اونا گفتند .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

اخه بنده ی خدا برای چنین تصمیم مهمی میای توی انجمن نظر خواهی می کنی . به نظر من برو با خانواده خودت و بزرگتر هات مشورت کن هرچی اونا گفتند .
    اینجا معمولا دانشجوها و دانشگاهیا میان که اطلاعشون بیشتره. وگرنه من با اونایی که شما میگی مشورت کردم قبلا

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

به نظر من برا ارشد یک گرایش بهتر رو انتخاب کن
    چه دانشگاهی هستی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

به نظر من برا ارشد یک گرایش بهتر رو انتخاب کن
    چه دانشگاهی هستی؟
    سلام

در این صورت تو ارشد هم کلی درس پیشنیاز باید پاس کنه.خیلی اذیت میشه.

6. 2 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

در این صورت تو ارشد هم کلی درس پیشنیاز باید پاس کنه.خیلی اذیت میشه.
    بله کاملا موافقم. آزمون دادن در یک گرایش دیگه الکی نیست که.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام.من 20 سالمه و ورودی 91 هستم و دو ساله دانشجوی رشته فیزیک هستم و پشت کنکور هم نموندم.خواستم ببینم به نظر شما کار عاقلانه ایه که از دانشگاه انصراف بدم تا سال 94 در کنکور شرکت کنم؟با توجه به دانشی که از فیزیک و ریاضی پیدا کرده ام، اطمینان دارم که میتوانم بهترین رشته را در دانشگاه های سطح بالای کشور قبول شوم.
    ممنون

سلام
    باید ببینی هدفت از درس خوندن چیه.
    خدمت هم داری ؟؟؟ یا معافی.
    صرفا داشتن مدرک از دانشگاه معتبر و رشته خوب نمیتونه آینده شغلی شما رو تضمین کنه.در صورتی دانشگاه معتبر میتونه آینده شغلی شما رو تضمین کنه که خودتون هم پشتکار داشته باشین.
    و اینکه الان میگین که دانش ریاضی و فیزیک خوبی دارم و میتونم تو کنکور شرکت کنم.شیمی و درسای عمومی رو که مطمئنا فراموش کردین و خوندشون سخت هستش.
    به نظرم اگه دوباره هم تو کنکور شرکت کنین بازم تقریبا مثل قبل نتیجه میگیرین.مگه اینکه برین دانشگاه آزاد.

من خودم جای شما بودم انصراف میدادم و تو رشته مورد علاقه ام ادامه میدادم.به این دلیل که مجبورم با استفاده از مدرکم دنبال شغل باشم.ولی اگه شغل تضمینی داشتم و نیازی به مدرکم نداشتم تو همین رشته لیسانسم رو میگرفتم.

9. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ممنون
    چه دانشگاهی هستید؟
    به نظر من شرکت در رشته هایی که علاوه بر درس خوندن و گرفتن اون مدرک ، دانشی نو به انسان عرضه کنه و بار فنی رو بالاببره و ابزاری برای درامدزایی و خوداشتغالی باشه و البته از یک دانشگاه دولتی که خیلی عالیه ...
    وگرنه بقیه رشته ها(تئوریک ها) یا باید دو فردای دیگه برای سرکار رفتن باید پارتی داشته باشی یا آزمون بدی یا تا سطوح بالا و هیئت علمی ادامه بدی...

11. این کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    باید ببینی هدفت از درس خوندن چیه.
    خدمت هم داری ؟؟؟ یا معافی.
    صرفا داشتن مدرک از دانشگاه معتبر و رشته خوب نمیتونه آینده شغلی شما رو تضمین کنه.در صورتی دانشگاه معتبر میتونه آینده شغلی شما رو تضمین کنه که خودتون هم پشتکار داشته باشین.
    و اینکه الان میگین که دانش ریاضی و فیزیک خوبی دارم و میتونم تو کنکور شرکت کنم.شیمی و درسای عمومی رو که مطمئنا فراموش کردین و خوندشون سخت هستش.
    به نظرم اگه دوباره هم تو کنکور شرکت کنین بازم تقریبا مثل قبل نتیجه میگیرین.مگه اینکه برین دانشگاه آزاد.

من خودم جای شما بودم انصراف میدادم و تو رشته مورد علاقه ام ادامه میدادم.به این دلیل که مجبورم با استفاده از مدرکم دنبال شغل باشم.ولی اگه شغل تضمینی داشتم و نیازی به مدرکم نداشتم تو همین رشته لیسانسم رو میگرفتم.
    کسی که 2 سال ریاضی و فیزیک محض خونده که شیمی دبیرستان واسش آب خوردنه.
    اتفاقا من هیچ مشکلی با درسای عمومی ندارم. انگلیسی مدرک تافل رو دارم میگیرم و اونش کاری نداره. ادبیات فارسی رو هم که تقریبا بدون خوندن هم عالیم و کنکور بدون خوندن 60 درصد زدم! عربی رو هم بدون خوندن 40 درصد زدم! میمونه لهیات که چیز خاصی نیستند.
    من از نظر ذهنی، در ایجاد طرح های نو و خلاقیت نسبتا ذهن خوبی دارم. من دوست دارم برنامه های کامپیوتری یا مدارهای الکتریکی طراحی کنم. من بیشتر هدفم طراحی و خلاقیت هست تا اشتغال.
    من خدمت هم باید برم.
    چه دانشگاهی هستید؟
    به نظر من شرکت در رشته هایی که علاوه بر درس خوندن و گرفتن اون مدرک ، دانشی نو به انسان عرضه کنه و بار فنی رو بالاببره و ابزاری برای درامدزایی و خوداشتغالی باشه و البته از یک دانشگاه دولتی که خیلی عالیه ...
    وگرنه بقیه رشته ها(تئوریک ها) یا باید دو فردای دیگه برای سرکار رفتن باید پارتی داشته باشی یا آزمون بدی یا تا سطوح بالا و هیئت علمی ادامه بدی...
    من دانشگاه رازی ام.
    Last edited by afshin-434; 27-05-2014 at 13:54.

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

البته یک موردی هم هست و اون اینکه با بالاتر رفتن سن و درگیر شدن در مسائل زندگی و درامد زائی حال و حوصله درس خوندن هم کمتر میشه!

14. این کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •