تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: Bootiran Data Grabber - پیدا کردن محل و سایر مشخصات کامپیوتر یک شخص بوسیله ی آیدی یاهو !!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض Bootiran Data Grabber - پیدا کردن محل و سایر مشخصات کامپیوتر یک شخص بوسیله ی آیدی یاهو !!!

یکی از چیزایی که واسه خود من همیشه جالب بوده، این بوده که بدونم فلان شخص توی Add List یاهو مسنجر من واقعا از کدوم شهر و کشوره و آیا اطلاعاتی که در قالب A/S/L به من داده واقعی هست یا نه

معمولا در یاهو و یا سایر مکان های چت و گفتگو هر شخصی میتواند ادعا کند که دارای مشخصات فلان و یا در فلان محل زندگی میکند.شما نیز راهی جز باور این مشخصات ندارید!!! اما با برنامه ای که خدمت شما عرضه خواهیم کرد تمام این معادلات به هم خواهد خورد.با استفاده از برنامه ی Bootiran Data Grabber شما میتوانید با دادن آیدی یاهو مسنجر یک فرد از مکان دقیق فرد و سایر مشخصات آن مطلع شوید.به جرئت میتونیم ادعا کنیم که این برنامه تنها برنامه برای اینکار است و دقت آن بسیار بالاست.همچنین میتوانید از منطقه ی زمانی فرد..ویندوزی که نصب کرده و مشخصاتی دیگر نیز مطلع شوید.

کار کردن با این برنامه ساده تر از اون چیزیه که فکرشو بکنید و در کمتر از 20 ثانیه قادر خواهید بود اطلاعاتی رو که در زیر به اونها میپردازیم رو از سیستم قربانی خودتون استخراج کنید.
    شروع کار به این شکل هست که شما در برنامه بر روی دکمه Create Link کلیک میکنید و برنامه یک لینک اختصاصی عکس (با هر نامی که خودتون صلاح بدونید) برای شما ستاپ میکنه و اونو به شما میده، تنها کاری که شما باید بکنید اینه که این لینک رو کپی کنید و برای یکی از ادد لیست های خودتون که میخواهید اطلاعات اون رو استخراج کنید بفرستید.
    این لینک نه ویروسی هست و نه شامل هر گونه بد افزار دیگه ای! این لینک، لینک عکسی کاملا نرمال است که هیچ مشکلی نداره، آنقدر نرمال که حتی خود یاهو مسنجر هم بصورت خودکار مثل عکس های دیگه در پنجره PM لود میکنه و نشون میده. حتی خودتون هم میتونید این لینک رو بدون مشکلی باز کنید و ببینید و مطمئن باشید که هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    بعد از اینکه این لینک رو فرستادید، برای دیدن اطلاعات باید از برنامه دکمه Grab Data را فشار دهید. در عرض چند ثانیه اطلاعات قربانی شما به صورت زیر برای شما نمایش میابد:

1- نام کشور، استان (ایالت/منطقه) و شهری که قربانی شما در آنجا حضور دارد.
    2- سیستم عامل قربانی (با ذکر معماری سیستم عامل که 64 بیتی هست یا 32 بیتی)
    3- نسخه مرورگر IE قربانی (با ذکر معماری نرم افزار که 64 بیتی هست یا 32 بیتی)
    4- فاصله زمانی قربانی با ساعت جهانی GMT
    5- ساعت محلی در منطقه جغرافیایی قربانی (یعنی ساعت در جایی که قربانی الان اونجاست چنده)
    6- نام ISP یا شرکتی که قربانی از اون اینترنت گرفته
    7- نسخه های Net Framework. نصب شده بر روی سیستم قربانی

برای درک بهتر نحوه کار، فیلمی با حجم تنها 220 کیلوبایت برای شما آپلود شده است که میتونید اونو از لینک زیر دریافت کرده و مشاهده کنید:

دانلود فیلم نمایش کارکرد برنامه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نکته 1: کاربرد این برنامه فراتر از استفاده اون روی Add List های یاهو مسنجر شماست اما Parser برنامه (قسمتی از برنامه که وظیفه تجزیه و تحلیل اطلاعات سیستم قربانی رو داره) در حال حاضر تنها برای یاهو مسنجر بهینه سازی شده است. در آینده با توسعه بیشتر نرم افزار به قابلیت های دیگه این برنامه پرداخته خواهد شد.

نکته 2: باز تاکید میکنم لینکی که برنامه در اختیار شما میذاره فاقد هر گونه بد افزار است و لینک، یک عکس کاملا طبیعی است، در نتیجه نه نیازی به نگرانی در مورد آنتی ویروس و فایروال هست و نه نیازی به نگرانی در مورد اینکه فرد به شما مشکوک بشه. منطق برنامه به گونه ایست که برای استخراج این اطلاعات اصلا نیازی به ویروس و ... ندارد.

سوال: آیا میتونم اطلاعات بیشتری نسبت به محل زندگی قربانی خودم داشته باشم؟ (مثلا محدوده ای که زندگی میکنه و شماره تلفن و ...)
    پاسخ کوتاه: بله، با ترفندهای خاصی شما میتونید برخی مواقع شماره تلفن، محدوده جغرافیایی و حتی کد پستی قربانی خودتون رو پیدا کنید
    پاسخ بلند: وقتی شما وارد اینترنت میشید یک آدرس اختصاصی به اسم IP Address که فقط مخصوص شماست به شما اختصاص داده میشه (که خودتون هم قبلا میدونستید)، این آدرس منحصر به فرد مثل آدرس پستی میمونه که بسته های اینترنتی برای رد و بدل شدن بین شما و شبکه جهانی اینترنت از اون استفاده میکنن. با توجه به اینکه این آی پی فقط مخصوص شماست یک شخص میتونه با دستور قضایی اقدام به پیدا کردن آدرس خونه و تلفن و خیلی دیگه از اطلاعات بکنه، اما همانطور که گفتم این اطلاعات فقط با دستور مقامات قضایی و حکم دادگاه از طرف شرکت ISP به کسی داده میشه و افرادی مثل شما هرگز نمیتونه به این اطلاعات دسترسی پیدا کنه؛ کل اطلاعاتی که از طریق یک IP من و شما میتونیم بدست بیاریم کمتر از اون چیزی هست که برنامه به عنوان نتایج به شما نمایش میده (منبع برخی از فیلدهای برنامه چیزی جز بررسی یک IP است)
    اما بدلیل وجود نقصی که در بیشتر ISP ها وجود داره (و صد البته بی دقتی کاربران هم در اون دخیل هست) خیلی اوغات شما میتونید با ترفندهایی شماره تلفن و کد پستی و از طریق اون محدوده خیلی نزدیکتری نسبت به قربانی خودتون پیدا کنید؛ اما اگر سوال اینه که ما Parser برنامه رو به حدی توسعه میدیم که در برنامه این اطلاعات نمایش داده بشه جواب کاملا منفی است!
    مطمئنا خود من و شما هم دوست نداریم کسی توی اینترنت اینقدر به حریم شخصی ما نزدیک بشه!
    پس سعی کنید با همین اطلاعات کنار بیاید
    این ابزار تنها برای سرگرمی ساخته شده و انتظار ورود به حریم شخصی افراد رو از ما نداشته باشید.

دانلود برنامه

از سرور آپلودباز

کد:
    از سرور هیپ فایل

کد:

از سرور رودفایل

کد:
    Last edited by reallife0002; 13-10-2012 at 13:21.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ایول ولی فک کنم از کار افتاده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •