تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: این تاپیک چطوره؟

راي دهنده
22. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیلی بد

4 18.18%
  • بد

1 4.55%
  • معمولی

3 13.64%
  • خوب

5 22.73%
  • خیلی عالی

9 40.91%
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 53

نام تاپيک: هک کانتر به صورت کاملا حرفه ای

پروفشنال MrJamshidy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سره جاش

پيش فرض هک کانتر به صورت کاملا حرفه ای

سلام!
    آقا یک چیز مهم ((بعد از این که کانتر رو هک کردید نامردی نکنین ها همه جا اسمم رو بزارید ))

من بعد از دیدن بحث هایی که در مورد کانتر بود، تصمیم گرفتم که اینجا به همه عزیزان آموزش بدم چجوری کانترشون رو هک کنن

قسمت اول(تقییر بک گراند<پس زمینه>):
    پس زمینه کانتر از 12 فایل (TGA(Targa تشکیل شده که این فایل ها رو می تونید با PhotoShop باز کنید من خودم همیشه با همین روش تقییر می دم اما بعضی از عزیزان می گن نرم افزاری وجود داره که این کار رو با دو کلیک انجام می ده توضیح این که چه جوری تقییر بدین سخته اگر فایل های آدرس زیر رو باز کنید همه چیز دستتون میاد
    X:\X\cstrike\resource\background بجای X اول اسم درایوی که کانتر توش نسبه بجای X دوم پوشه کانتر و بقیه.
    قسمت دوم(مدل های بازی):
    مدل به اکثر چیز هایی که در بازی وجود داره مثل آدم ها، اسلحه ها و ... می گن مدل حالا چجوری براش بسازیم؟
    ساختن مدل برای کانتر بی نهایت سخته که با 3DS MAX این کار رو می کنن بعد به فایل MDL تقیرش می دن
    ولی حالا که ما نمی تونیم بسازیم چی کار کنیم؟
    مدل مورد نظرمون رو از سایت زیر دانلود می کنیم سایت جالبیه حتما یه سر بزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد از دانلود در مسیر زیر جایگزین کنید
    X:\X\cstrike\models
    X ها مثل بالا.
    قسمت سوم(منو اول کانتر)
    حالا زمانی می رسه که شما می خواهید منو اول بازی رو هک کنید حالا باید چه کار کنید؟
    باید دستاتون رو ببرید بالا دعا کنید!!! شوخی کردم اگر VB 8 رو در اختیار دارید چه بهتر اگر ندارید با Notepad ویندوز
    این فایل رو اجرا کنید:
    X:\X\cstrike\resource\GameMenu.res
    بعد همه چیز دستتون میاد اما این قسمت یه خورده سخته اگر سوال داشتید بپرسید حتما جواب می دم
    منو های دیگر کانتر هم به همین صورت در آدرس:
    X:\X\cstrike\resource\UI
    همه منو های کانتر در این قسمته بازم میگم این قسمت سخته اگر سوال داشتید بپرسید

2. این کاربر از MrJamshidy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سره جاش

پيش فرض

ببخشید که براتون این قسمت رو ادامه نمی دم ولی تا چند وقت دیگه براتون قسمت آخر آموزش رو می زارم شرط می بندم که با قسمت آخر بیش از حد تصور همتون حال کنید ولی خب قسمت آخر یه خورده سخته خودم هم هنوز دارم روش کار می کنم

ولی خب عجله نکنید!!!! حتما براتون آموزش می دم

4. این کاربر از MrJamshidy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Creeping Death's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Where The Wild Thing Are

پيش فرض

بابا ول کنید این هک بازی ها را . به خدا عمل بسیار غیر انسانی است . حالا با اینکه کپی رایت در ایران رعایت نمی شه ولی خوداییش اگه هم کسی قصد بازی سازی داره باید از استفاده از پروژه های دیگران دست برداره ...

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

بابا ول کنید این هک بازی ها را . به خدا عمل بسیار غیر انسانی است . حالا با اینکه کپی رایت در ایران رعایت نمی شه ولی خوداییش اگه هم کسی قصد بازی سازی داره باید از استفاده از پروژه های دیگران دست برداره ...
    بیشتر توضیح بدید. من متوجه ننشدم که هدف شما از این حرف چی بود.
    امیدوارم قصد نا امید کردن دوستمون را نداشته باشید.

آخر فروم باز Creeping Death's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Where The Wild Thing Are

پيش فرض

نه قربان قصد من دلسرد کردن نبود. ولی من به طور کلی با هک و کرک و ... مخالفم و اگه این قضیه درباره ی هک بازی باشه بیشتر عصبانی می شم . کلا کار اشتباهیه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام!
    آقا یک چیز مهم ((بعد از این که کانتر رو هک کردید نامردی نکنین ها همه جا اسمم رو بزارید ))

من بعد از دیدن بحث هایی که در مورد کانتر بود، تصمیم گرفتم که اینجا به همه عزیزان آموزش بدم چجوری کانترشون رو هک کنن

قسمت اول(تقییر بک گراند<پس زمینه>):
    پس زمینه کانتر از 12 فایل (TGA(Targa تشکیل شده که این فایل ها رو می تونید با PhotoShop باز کنید من خودم همیشه با همین روش تقییر می دم اما بعضی از عزیزان می گن نرم افزاری وجود داره که این کار رو با دو کلیک انجام می ده توضیح این که چه جوری تقییر بدین سخته اگر فایل های آدرس زیر رو باز کنید همه چیز دستتون میاد
    X:\X\cstrike\resource\background بجای X اول اسم درایوی که کانتر توش نسبه بجای X دوم پوشه کانتر و بقیه.
    قسمت دوم(مدل های بازی):
    مدل به اکثر چیز هایی که در بازی وجود داره مثل آدم ها، اسلحه ها و ... می گن مدل حالا چجوری براش بسازیم؟
    ساختن مدل برای کانتر بی نهایت سخته که با 3DS MAX این کار رو می کنن بعد به فایل MDL تقیرش می دن
    ولی حالا که ما نمی تونیم بسازیم چی کار کنیم؟
    مدل مورد نظرمون رو از سایت زیر دانلود می کنیم سایت جالبیه حتما یه سر بزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد از دانلود در مسیر زیر جایگزین کنید
    X:\X\cstrike\models
    X ها مثل بالا.
    قسمت سوم(منو اول کانتر)
    حالا زمانی می رسه که شما می خواهید منو اول بازی رو هک کنید حالا باید چه کار کنید؟
    باید دستاتون رو ببرید بالا دعا کنید!!! شوخی کردم اگر VB 8 رو در اختیار دارید چه بهتر اگر ندارید با Notepad ویندوز
    این فایل رو اجرا کنید:
    X:\X\cstrike\resource\GameMenu.res
    بعد همه چیز دستتون میاد اما این قسمت یه خورده سخته اگر سوال داشتید بپرسید حتما جواب می دم
    منو های دیگر کانتر هم به همین صورت در آدرس:
    X:\X\cstrike\resource\UI
    همه منو های کانتر در این قسمته بازم میگم این قسمت سخته اگر سوال داشتید بپرسید
    من به ادرسي كه دادادي رفتم ومي خوام scoreboards رو تغيير بدم يعني اسم پنجره اي كه بعد از زدن tab مي ايد رو عوض كنم ولي نمي تونم .ظمنا لطفن به من كمك تا بتونم fps رو 99 كنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من به ادرسي كه دادادي رفتم ومي خوام scoreboards رو تغيير بدم يعني اسم پنجره اي كه بعد از زدن tab مي ايد رو عوض كنم ولي نمي تونم .ظمنا لطفن به من كمك تا بتونم fps رو 99 كنم

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سره جاش

پيش فرض

تمام نوشته های بازی در یک فایل TXT ذخیره شده اون قسمت هایی که من براتون گزاشتم فقط برای تقییر شکل ظاهری پنجره هاست نه نوشته ها برای تقییر نوشته ها شما باید به آدرس زیر بروید
    X:\X\cstrike\resource
    فایل زیر را با NOTEPAD ویندوز اجرا کنید و هر نوشته ای را که خواستید تقییر دهید
    cstrike_english.txt
    بازم سوال داشتید بپرسید

در کانتر نمی تونید فارسی تایپ کنید چون نه از Unicode(UTF-8) پشتیبانی می کنه نه فونت هاش این قابلیت رو دارن
    Last edited by MrJamshidy; 02-07-2007 at 16:01.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سره جاش

9

در جواب شما دوست عزیز هم باید بگم این قسمت مال ساخت ویرایش و هک بازی هاست نه چیز دیگه

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سره جاش

پيش فرض

در ضمن اگر جوابتون رو دریافت می کنید یک چیزی هم بنویسید که من بفهمم جواب رو دریافت کردید

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •