تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: سوال درباره دستگاه حکاکی با لیزر ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه KhalijefarS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    بندر بوشهر ( 70% مملکت!! )

پيش فرض سوال درباره دستگاه حکاکی با لیزر ..

سلام ...این سوال رو اینجا پرسیدم چون خیلی از دوستان توی این انجمن با چاپ فلکس و این دستگاه آشنایی دارن ( یا لا اقل اطلاعاتی دارن ) ....میخواستم بدونم این دستگاه با مارک Triumph کارش چطوره و ساخت کجاست ( البته خود شرکت وارد کننده میگه که آمریکایی هستش ) ...بعد از ره اندازی و کار مشکلات خاصی ندارن ..( مثل بعضی از دستگاههای چاپ فلکس) ...؟؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعات در هر زمینه ای از این دستگاه داره به من بگه ...چون میخام یکی بخرم ...کم پولی هم نیست !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

البته من خودم تروتک اتریش دارم .و درباره مارک شما چیز زیادی نمی دونم ولی بهترین دستگاه لیزر حکاکی وبرش چینی تحت لیسانس مارک رابیت RABBIT هست که الان خیلی جا افداده وتمام قطعاتش هم شنیدم غربی است. ولی یکی از دوستانم دستگاه یو مینگ youming داره اصلا ازش راضی نیست یکی از عیوب بزرگ آن نداششتن محور z است و در ضمن اکثر تیوبهای آن َشارژ شده و غیر استاندارد اند مثل 70-90 ,وات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

13 لیزر های حکاکی و برش

اطلاعات مفید برای اپراتور ها و کرافیستهای کار با لیزر های حکاکی وبرش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برای اجرای حکاکی تصاویر در دستگاههای لیزر اولا شما باید عکس را 2 رنگ نمایید(ترام دهید) چون دستگاه فقط سیاه وسفید را میشناسد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

13

دستگاههای لیزر YUEMING به دلیل کیفیت پایین وامکانات کم و همچنین واردات انحصاری آن و زد و بند کردن تعدادی در به انحصار درآوردن واردات دستگاههای حکاکی وبرش لیزر از طرف خریداران شدیدا تحریم شده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض مشخصات لیزر حکاکی وبرش یومینگ

سلام دوستان منم با این بحث که دستگاههای لیزر حکاکی وبرش یومینگ Yueming, از دستگاههای لیزر حکاکی ضعیف بازار است موافقم. دوست من یه دونه 8 ماه پیش خرید پدرشو در آورده از لحاظ کیفیت قطعات فوق العاده پایین و نرم افزارش مدت زمان کار رو قبل از شروع بهش نمیده وبرای دادن قیمت برحسب دقیقه دایما مشکل داره تازه ارتفاع میزه کارش 5 سانت بیشتر نمیشه اونم باید لنزرو بالا پایین کنه اونم با دست. اینجوری که من فهمیدم هیچ نماینده گی ای در آمریکا واروپا نیز نداره و مختص ما ایرانیان بیچاره سفارش داده میشه و وارد میشه در اصل دستگاه گرید 2 و 3 چینی محسوب میشه فقط قیمتش پایین و برای کارهای کم مثلا هفته ای 3 یا 4 ساعت کار خوب هستش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض لیزر حکاکی و برش

یکی از پارامترهای د یک دستگاه لیزر خوب به تعداد رنگهای انتخابی جهت اعمال قدرتها وسرعتها و همچنین بیشترین انتخاب برای برشها و حکاکیها باعمقهای متفاوت که باید توجه داشت . هرچه رنگش بیشتر باشد قدرت مانور برای حکاکی وبرش بیشتر میشود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

[لبته من خودم تروتک اتریش دارم .و درباره مارک شما چیز زیادی نمی دونم ولی بهترین دستگاه لیزر حکاکی وبرش چینی تحت لیسانس مارک رابیت RABBIT هست که کیفیت خیلی بالایی داره و تمام قطعاتش هم شنیدم غربی است. ولی یکی از دوستانم دستگاه یو مینگ youming داره اصلا ازش راضی نیست یکی از عیوب بزرگ آن نداششتن محور z است و در ضمن اکثر تیوبهای آن َشارژ شده و غیر استاندارد اند مثل 70-90 ,وات]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

6

جناب ahmad202020 يومينگ كه اصلا تيوپ ليزر 90 وات نداره كه بخواد شارژِ باشه

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

من فکرکردم یک هو عینکم رو عوضی زدم ...یا دستم رفت روی ctrl+...
    این چه جور"پست "دادن هست....؟فونت های کیلویی...انگارروشون زوم شده...
    اینجور پست ها ..انگار روشون ذره بین گرفتی...
    یک کمی هم دقت بدنیست ها...
    این چه نحوه ی پست دادنه؟
    کوچک بنویسیدیابزرگ...فرقی نمی کنه ...به هرحال کسی پیدامیشه که جواب بده

پس لطفا پست هاتون رو ویرایش کنید بعدش جواب مناسب رو می گیرید
    Last edited by saviss; 27-01-2010 at 20:55.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •