تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 77

نام تاپيک: گرین یا کولر مستر ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض گرین یا کولر مستر ؟

سلام.
    دوستان به نظرتون کدوم برند بهتره ( از نظر کیفیت ، طول عمر ، گارانتی ، کارایی ).
    واتش مهم نیست فقط می خوام بدونم برای بستن سیستم از کدوم پاور استفاده کنم بهتر و معقول تره.
    با تشکر.

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

گرین عالی و با کیفیته
    فقط GREEN

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

از نظر کیفیتی تقریبا نزدیک به هم هستند
    ولی خدمات پس از فروش green خیلی بهتره.

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کولر مستر هم پاور های خوبی میزنه ولی اسمش روشه کولر مستر یعنی استاد کولر و در ساختن کولینگ ها تخصص داره و به نظر من هم گرین بهتره

داره خودمونی میشه abbas_dinari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گرامی
    دوست عزیز شما باید ببینید توی چه کلاسی می خواهید خرید کنید هر دو برند محصولات خوبی دارند اما اینجا خوب و خوبتر مطرحه
    یه سری تفاوت بین این دو تا هست که تا جایی که به ذهنم میرسه سعی می کنم که بگم :

برند کولر مستر یه برند خوشنام و خیلی معتبر جهانی و در مقابل برند گرین یه برند داخلی هستش و توی دنیا شناخته شده نیست

تنوع محصولات کولرمستر بسیار زیادتر از محصولات گرین نزدیک به 5 سری مختلف پاور داره که هر سری را برای یه نوع کاربری خاص طراحی کرده ودر مجموع یه چیزی حدود 30 مدل پاور مختلف داره که در مقابل پاورهای گرین هم تنوع کمتری تو دسته بندی دارند هم مدل های کمتری

از لحاظ کیفیت همون بحث خوب و خوبتر و اگه شما یه سری به سایت ها و فروم های معتبر سخت افزاری مثل tomshardware.com و xtremesystem.org بزنی اکثرا برای تست محصو لاتشون و همچنین کاربرای حرفه ای از محصولات کولر مستر استفاده می کنند

در مورد قیمت قیمت گرین یه کم پایین تر از کولر مستر که خوب دلیلشم تفاوت های توی تولید .

در مورد گارنتی هم اگه اشتباه نکنم پاورهای کولر مستر از 3سال داره تا 5 سال و پاورهای گرین هم نهایتا تا 3 سال گارانتی دارن

ضمنا یه بخشی هم توی سایت کولر مستر هست که مشخصات کامل سیستم را با هر نوع تنظیماتی که داشته باشید میتونید بهش بدید و واتیج کلی سیستمو بگرید .
    اینم لینکش :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امیدوارم که این مطالب تونسته باشه جوابی برای سوال شما بوده باشه .

تقدیم با احترام

6. 4 کاربر از abbas_dinari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

هر دو خوبن

ولی اگر بحث قیمت به کارایی را مد نظر قرار بدی محصولات گرین بهتره

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهتره که دوستان علائق شخصی و امیال درونیشونو توی این نظرسنجیها دخالت ندن
    پاور خود من ترمالتیک هست ولی به چندین دلیل من کولر مستر رو به گرین ترجیح میدم
    اول اینکه کولرمستر یه برند جهانیه،صادرات به تمامی نقاط جهان و پشتیبانی این شرکت حرفی برای خدمات دهی اون باقی نمیذاره
    قطعات گرین از چندین تولید کننده قطعات پاور تو دنیا داره تامین میشه من جمله :seventeam ولی کولر مستر خودش طراح،تولیدکننده و توزیع کننده و همینطور گارانتی کننده قطعاتشه
    بنده به شخصه دل خوشی از پاورهای گرین ندارم
    یادمه 1 سال و نیم پیش پین 5 ولت یکی از شاخه های پاور گرینم که لخت بود به بدنه فلزی کیسم گرفت و تا بیام در کیس و باز کنم بوی سوختگیه پاور کل اتاق رو پر کرده بود.دقیقا چند هفته پیش هم همین اتفاق واسه دوستم افتاد ولی پاورش که کولر مستره آخ نگفت
    اینا چیزای جزییه برای کسایی که زیاد باسیستم و اجزاش سر و کار دارن
    پاورهای کولر مستر خازن محافظ داخلی داره
    گرین هم که مشخصه
    یه مونتاژ کار حرفه ایه
    قطعات رو از بقیه میگیره اسمبل میکنه
    این یعنی همون بازار مشترک
    ولی کولر مستر خودش طراح و اسمبل کاره
    درباره اون دوستمون هم که از روی نا آگاهی میگه "کولر مستر کارش تو زمینه کولره نه پاور" باید بگم که سخت در اشتباهی
    کولر مستر یکی از بزرگترین تولیدکننده های کیس ، پاور و پیشرفته ترین کولرهای پردازنده،کیس و مادربرد در دنیاست.این حرفو جای دیگه نزن بهت میخندن
    Last edited by alpha007; 18-01-2010 at 18:35.

9. 2 کاربر از alpha007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بهتره که دوستان علائق شخصی و امیال درونیشونو توی این نظرسنجیها دخالت ندن
    پاور خود من ترمالتیک هست ولی به چندین دلیل من کولر مستر رو به گرین ترجیح میدم
    اول اینکه کولرمستر یه برند جهانیه،صادرات به تمامی نقاط جهان و پشتیبانی این شرکت حرفی برای خدمات دهی اون باقی نمیذاره
    قطعات گرین از چندین تولید کننده قطعات پاور تو دنیا داره تامین میشه من جمله :seventeam ولی کولر مستر خودش طراح،تولیدکننده و توزیع کننده و همینطور گارانتی کننده قطعاتشه
    بنده به شخصه دل خوشی از پاورهای گرین ندارم
    یادمه 1 سال و نیم پیش پین 5 ولت یکی از شاخه های پاور گرینم که لخت بود به بدنه فلزی کیسم گرفت و تا بیام در کیس و باز کنم بوی سوختگیه پاور کل اتاق رو پر کرده بود.دقیقا چند هفته پیش هم همین اتفاق واسه دوستم افتاد ولی پاورش که کولر مستره آخ نگفت
    اینا چیزای جزییه برای کسایی که زیاد باسیستم و اجزاش سر و کار دارن
    پاورهای کولر مستر خازن محافظ داخلی داره
    گرین هم که مشخصه
    یه مونتاژ کار حرفه ایه
    قطعات رو از بقیه میگیره اسمبل میکنه
    این یعنی همون بازار مشترک
    ولی کولر مستر خودش طراح و اسمبل کاره
    درباره اون دوستمون هم که از روی نا آگاهی میگه "کولر مستر کارش تو زمینه کولره نه پاور" باید بگم که سخت در اشتباهی
    کولر مستر یکی از بزرگترین تولیدکننده های کیس ، پاور و پیشرفته ترین کولرهای پردازنده،کیس و مادربرد در دنیاست.این حرفو جای دیگه نزن بهت میخندن
    در اینکه CoolerMaster یک برند مطرح پاور در دنیاست شکی نیست، ولی CoolerMaster هم مثل Thermaltake و خیلی دیگه از عرضه کننده های پاور محصولاتشون رو خودشون تولید نمی کنند و پاورهاشون در کمپانی هایی مثل همون SevenTeam, CWT, AcBell, ... طراحی و تولید میشه. CoolerMaster یکی از بزرگترین تولید کننده های کیس و کولینگ در دنیا هست، ولی در زمینه پاور صرفا یک توزیع کننده محصولات با کیفیت در سطح دنیا به حساب میاد مثل همون Thermaltake یا Zalman یا Corsair یا SilverStone ...

در مورد مدارهای Protection که در حال حاضر همه پاورهای مطرح (از جمله همین گرین) از این نظر هیچ مشکلی ندارند و اون مشکلات قدیمی اتصالی در تقریبا همه پاورهای اکثر برندهای دنیا رفع شده.

به هر حال فعلا در بازار ما گرین محصولات خوب و بسیار خوش قیمتی عرضه می کنه و خدمات خیلی مناسب و گسترده ای هم ارائه میده، شاید اگه کیفیت نهایی رو در نظر بگیریم کمی از بهترین محصولات دنیا پایین تر باشه ولی قیمت مناسبتر محصولاتش در بازار این اختلاف رو بطور کاملا محسوس جبران می کنه.

11. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehryazdan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

به نظر من گرین خوبه ولی بهترین نیست من میگم آدم پول داشته باشه بهترین رو بخره بخصوص واسه پاور که به نظر من قلب تپنده سیستم است البته من خودم چند بار با پاورهای گرین مشکل داشتم البته خیلی مشکل بزرکی نبودند مثلا 535 واسه دوستم خریدیم بعد از 2 ماه فنش به صدا افتاد البته خداییش بردیم گارانتی بدون اینکه تست بکنه یارو یدونه تازه اش رو داد ولی من میگم جنس آنقدر خوب باشه که به گارانتی نره
    یکی دو تا مشکل کوچیک دیگه ای هم داشتم ولی تاکید میکنم خوبه اما نه بهترین

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله
    حرف شما درسته
    گرین خوبه ولی بهترین نیست
    به نظر خودم کولر مستر و ترمالتیک جزء بهترینان
    حالا اینکه ocz و silverstone و corsair هم هست قبول دارم
    ولی تو ایران این سه برند خدماتدهی خوبی ندارن
    اما کولر مستر از نظر کیفیت و خدماتدهی و ترمالتیک هم از نظر کیفیت شناخته شده جهانی حرفی واسه گفتن نذاشتن.
    پاورهای corsair هم کیفیت خوبی دارن
    در کل اگه حرف روی برندهای جهانی باشه تو ایران ما در کل سه برند از اهمیت برخوردارن که به ترتیب اولویت میذارمشون:
    1.ترمال
    2.کولر
    3.کورسیر

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •