تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: درخواست - یادگیری الکترونیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض درخواست - یادگیری الکترونیک

سلام به شما دوستان جدید،من .saa هستم .امسال کلاس دوم دبیرستان رشته ریاضی را دارم پشت سر می گذارم و فوق العاده به الکترونیک علاقه دارم .
    واقعیت اینکه یک سری مدارهایی تو ذهنم هست که می خوام خودم درستشون کنم.برای اینکه اطلاعات کافی به دست بیارم چند باری به کلاس هاس آموزش رباتیک رفتم و حتی تو اینترنت هم خیلی گشتم ولی اطلاعات لازم را نتوانستم به دست بیارم؛به همین خاطر دست به دامان شما دوستان عزیز شدم تا ازتون بخوام اگه کتابی تو بازار هست که با مطالعه ی اون آمادگی لازم برای طراحی مدار را به دست بیارم اون کتاب را به من معرفی کنید.
    فقط دوستان من چیز زیادی از الکترونیک بلد نیستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز کتابهای زیادی در ارتباط با الکترونیک در بازار موجود است شما ابتدا می بایست قطعات الکترنیکی رو بشناسی بعد با مدارات آنها آشنا شوید کتب پروژه های الکترونیکی در 3جلد نیز مفیدند

3. این کاربر از pouya_83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

pouya_83 ازت فوق العاده متشکرم فقط اگه می شه نام نویسنده ی این کتب را هم برام بنویس.
    ممنونم

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب توی این مقطع که هستی الکترونیک واست خیلی سنگینه، ولی کلاً کتابای پایه زیادی برای الکترونیک موجوده. اما اگه میخوای فهم راحتی داشته باشه، کتابایی که توی آموزشگاههای فنی حرفه ای تدریس میشه خیلی مناسبن و کتابای دانشگاهی پیشنهاد نمیشه (چون توی این کتابا فیزیک الکترونی تدریس میشه که فکر نکنم هیجی بفهمی ازش!)
    کتاب "اصول الکترونیک" کتاب خوبیه، اسم انتشاراتش رو یادم نیست، فکر میکنم دیباگران تهران بود.
    اگه خیلی پیشرفته تر میخوای کار کنی، کتاب میلمن هست که مرجع الکترونیک توی دانشگاها هست.
    در ضمن اینو بگم که الکترونیک ارتباط زیادی با مدارات نداره و بیشتر حول دیود و ترانزیستور و IC و ... میچرخه...

6. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •