تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: در خواست راهنمایی برای خرید بین 3 مدل tv

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض در خواست راهنمایی برای خرید بین 3 مدل tv

با سلام
    دوستان من میخوام یه tv بگیرم از بین این 4 مدل موندم کدومشو بگیرم لطفا کمکم کنید.

samsung 40 c575
    samsung led 40 5000
    samsung 40 d585
    panasonic 40 u30s

فروشنده دو مدل samsung led و panasonic 42u30s رو گذاشت جلوم و همزمان تو هردو انیمیشن rango رو برام پخش کرد سامسونگ با اینکه ال ای دی بود , تصویر پاناسونیک خیلی طبیعی تر از سامسونگ بود و رانگها رو خیلی طبیعی نشون میداد در حالی که سامسونگ الکی درخشش میداد به تصویر. من تصویر پاناسونیک رو خیلی بهتر از ال ای دی سامسونگ دونستم با اینکه پاناسونیک ال سی دی بود.

سامسونگ ال سی دی هم که نگو تصویری بسیار خسته کننده داشت و حالت مات داشت اصلا خوشم نیومد شاید هم تصویری که توش دیدم کیفیتش پایین بوده؟؟؟

حالا میخوام دوستان با توجه به تجربه هایی که دارن و گفته های من یکی از این مارک ها رو به من بگن

من نظر نهاییم samsung led 5000 و panasonic 42u30s هست حالا دیگه بقیش با شما.

من یه سوال برام پیش اومده چرا باید سامسونگ ال ای دی تصویرش از پاناسونیک ال سی دی عقب باشه؟

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

شما مطمئنی U30 ال سی دی بود؟ تا جایی که من می دونم پلاسما است. پلاسما ها هستند که تصویرشون طبیعیه.
    درخشش کمتری نسیت به LCD LED دارند اما رنگ هاشون کاملا طبیعیه و رنگ های LCD کارتونی و نئونی است.
    اگه U30 همون پلاسمایی باشه که من می شناسم و تصویرشم از نزدیک دیدم انتخاب خوبیه البته با سلیقه خودم. چون من تصویر طبیعی دوست دارم ولی بعضیا از تصویر آبرنگی LCD LED خوششون میاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •