تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمک فوری برای خرید تلویزیون ال ای دی (سامسونگ D5550 یا سونی EX520)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض کمک فوری برای خرید تلویزیون ال ای دی (سامسونگ D5550 یا سونی EX520)

کمک فوری برای خرید تلویزیون ال ای دی
    با سلام خدمت دوستان
    یه تلویزیون 40 اینچ ال ای دی میخواستم بخرم بین دو مدل سونی EX520 (بدون گارانتی) و سامسونگ D5550 موندم کدوم رو انتخاب کنم خودم تحقیق کردم فهمیدم که سونی بهتره ولی از طرف دیگه دیگه بدون گارانتیه یه خورده ریسکه ولی سامسونگ گارانتی داره
    از بقیه دوستانی که تجربه تو این زمینه دارند میخوام که کمکم کنند.یه سری میگند بدون گارانتی خوب نیست یه سری دیگه میگند نه خوبه قیمتش هم حدود 300 هزار تومن ارزونتر از مدل با گارانتیشه.پول باگارانتیش هم ندارم.به نظر شما بدون گارانتی ها چطوره ؟
    ایا واقعا اصل هستند ؟بعضی ها میگند قطعات دست دوم توش کار شده یا میگن بعد از یه مدت خراب میشه اون وقت دیگه نمیشه کاریش کرد.بالا خره کدومو بگیرم سونی بی گارانتی یا سامسونگ با گارانتی؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من خودم بین همین دو تا مودنده بودم که سونی رو انتخاب کردم در ضمن گارانتی هم نداره(از این بانه ایاس)
    بستگی داره کیفیت تصویر برات مهم تره و همچنین دوامش یا امکانات جانبی
    در ضمن ما از بانه تقریبا یه سال پیش یه ال ای دی گرفتیم که مدلش سامسونگه(6900) که بزنم به تخته(!) تا حالا مشکلی نداشته.نظر شخصیه من اینه که هیچ فرقی با اونایی که داخل ایران مونتاژ میشه نداره و اونایی که این حرفا رو میزنن میخان جنسای خودشونو گرونتر بفروشن.هر چیزی که میگن رو باور نکن دوست عزیز.البته این نظر شخصیه منه.
    حالا ببین نظر خودت چیه
    Last edited by afdm_2020; 03-07-2012 at 10:26.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

داداش سونی نخری که دوستم این مدل رو داره افتضاحه به تمام معناست اما سامسونگ خیلی بهتره!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزیز فقط یه سوال از این ویژگی هایی که گفتی(کیفیت تصویر و دوام و..)کدوماشون این ویژگی رو داره سامسونگ یا سونی ؟البته برای من دوام و پایداری تصویر مهمتره.باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزیز فقط یه سوال از این ویژگی هایی که گفتی(کیفیت تصویر و دوام و..)کدوماشون این ویژگی رو داره سامسونگ یا سونی ؟البته برای من دوام و پایداری تصویر مهمتره.باتشکر
    دوام و کیفیت تصویر سونی بهتره
    اما از نظر امکانات جانبی از قبیل پشتیبانی از فرمتهای مختلف و .... سامسونگ بهتره
    البته بازم بگم این نظر شخصیه منه
    با تشکر

6. این کاربر از afdm_2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •