تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: فلوکستین بدون نسخه؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض فلوکستین بدون نسخه؟!

سلام

حدودا 10 سال پیش به روانشناس مراجعه کردم و ایشون هم منو ارجاع دادن به روانپزشک و داروی فلوکستین به همراه یه سری ویتامین (مثل ویتامین b12) و داروهای دیگه تجویز کردن که البته من تهیه نکردم اون زمان.

الان میخوام بدونم داروخانه ها فلوکستین بدون نسخه میدن ؟
    بعد این دارو نوع خارجی و ایرانی داره ؟ اگر بله ، تفاوتشون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام

حدودا 10 سال پیش به روانشناس مراجعه کردم و ایشون هم منو ارجاع دادن به روانپزشک و داروی فلوکستین به همراه یه سری ویتامین (مثل ویتامین b12) و داروهای دیگه تجویز کردن که البته من تهیه نکردم اون زمان.

الان میخوام بدونم داروخانه ها فلوکستین بدون نسخه میدن ؟
    بعد این دارو نوع خارجی و ایرانی داره ؟ اگر بله ، تفاوتشون چیه؟
    سلام
    بله بدون نسخه می دن. ورقی دوز 20 (700 تومان است). جعبه اش میشه 7000 تومان.
    یک هفته روزی یکی. هفته بعد روزی دو تا به فاصله 12 ساعت.از هفته سوم به طور مداوم روزی 3 تا به فاصله 8 ساعت بهترین نتیجه رو می ده.
    بله خارجی و ایرانی داره. من ایرانیش رو ترجیح می دم. به نظر من فرق ایرانی و خارجیش فقط در قیمتش هست. فرقی ندارن.

3. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    یک هفته روزی یکی. هفته بعد روزی دو تا به فاصله 12 ساعت.از هفته سوم به طور مداوم روزی 3 تا به فاصله 8 ساعت بهترین نتیجه رو می ده.
    بله خارجی و ایرانی داره. من ایرانیش رو ترجیح می دم. به نظر من فرق ایرانی و خارجیش فقط در قیمتش هست. فرقی ندارن.
    برای لاغری هم جواب میده؟میخوام لاغر شم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

نه آقا نخورین فلوکستین بدترین دارو ا معمولا برای افسردگی تجویز میکنن که معروف ترینش همون فلوکستین عبیدی که 10 و 20 میلی گرم هست نخورین آقا ! اگه خودتون رو دوست دارین این دارو شیدایی میاره , اصلا طب روتنپزشکی همش شیادی هست روانپزشکی هم همین طور

6. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rahalogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله میدن . از این دسته دارو زیاد هست و دکتر تست مینه ببینه کدومش روی بدنت بیشتر جواب میده . مثلا فلوکسامین روی بدن من خیلی بهتر از فلوکستین جواب داد در صورتی که کارایی هر2شون یکی هست...

8. این کاربر از rahalogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

برای لاغری هم جواب میده؟میخوام لاغر شم
    سلام
    بله دوز 60 میلی گرم در روز باعث کم اشتهایی و لاغری میشه.درمان روتین لاغری هم هست و من خیلی دیدم که تجویز شده برای لاغری. برای من 7 کیلو ظرف 1.5 ماه از وزنم کاست ولی الان وزنم ثابت مونده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    بله میدن . از این دسته دارو زیاد هست و دکتر تست مینه ببینه کدومش روی بدنت بیشتر جواب میده . مثلا فلوکسامین روی بدن من خیلی بهتر از فلوکستین جواب داد در صورتی که کارایی هر2شون یکی هست...
    سلام
    خیلی ممنون
    چند تا سوال و نکته

-واقعا این دارو در این حد روی اشتها تاثیر گذاره؟ چون من به صورت حرفه ای ورزش می کنم و کاهش اشتها تداخل داره با فعالیتم.
    -کدوم مارک ایرانی رو بخرم؟ عبیدی هست و سبحان دارو اگر اشتباه نکرده باشم.تغییر برند دارو میتونه مشکل ساز باشه؟ مثلا اگه با عبیدی شروع کنم بعد از 1 ماه یه مارک دیگه مصرف کنم.
    -قیمت خارجی این دارو چقدره و با چه برندی به فروش میرسه در ایران؟
    -طریقه مصرف رو به من گفتن ابتدا 20 میلیگرم برای دو یا سه هفته بعد 40 میلیگرم برای باز هم 2 الی 3 هفته و دوز نگهدارنده بین 40 الی 60 میلیگرم هست که در صورت نیاز 5 6 هفته پس از شروع مصرف باید دوز رو به 60 میلیگرم افزایش بدم.به نظرتون 3 هفته کمی زود نیست برای افزایش دوز تا 60 میلیگرم؟
    -معمولا چقدر زمان میبره تا اثرات دارو آشکار بشه؟ و آیا واقعا افسردگی متوسط تا شدید رو درمان میکنه؟

ببخشید سوالاتم زیاد بود
    Last edited by lafze-ghalam; 30-09-2016 at 14:09.

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون
    چند تا سوال و نکته

-واقعا این دارو در این حد روی اشتها تاثیر گذاره؟ چون من به صورت حرفه ای ورزش می کنم و کاهش اشتها تداخل داره با فعالیتم.
    -کدوم مارک ایرانی رو بخرم؟ عبیدی هست و سبحان دارو اگر اشتباه نکرده باشم.تغییر برند دارو میتونه مشکل ساز باشه؟ مثلا اگه با عبیدی شروع کنم بعد از 1 ماه یه مارک دیگه مصرف کنم.
    -قیمت خارجی این دارو چقدره و با چه برندی به فروش میرسه در ایران؟
    -طریقه مصرف رو به من گفتن ابتدا 20 میلیگرم برای دو یا سه هفته بعد 40 میلیگرم برای باز هم 2 الی 3 هفته و دوز نگهدارنده بین 40 الی 60 میلیگرم هست که در صورت نیاز 5 6 هفته پس از شروع مصرف باید دوز رو به 60 میلیگرم افزایش بدم.به نظرتون 3 هفته کمی زود نیست برای افزایش دوز تا 60 میلیگرم؟
    -معمولا چقدر زمان میبره تا اثرات دارو آشکار بشه؟ و آیا واقعا افسردگی متوسط تا شدید رو درمان میکنه؟

ببخشید سوالاتم زیاد بود
    سلام. جواب خیلی از سوالاتتون در تخصص پزشک هست و من نمی دونم. در حد اطلاعات خودم و یک مصرف کننده تحت نظر پزشک می گم.
    نه همه مارک های ایرانی عین هم هستن و فرقی ندارن. واقعا روی اشتها تاثیر داره می تونید توی ویکی پدیا یا منابع دیگه بیشتر بخونید. قیمت خارجی دارو گران هست و برندش یادم نیست ولی می دونم برای من انقدری گران بود که بعد از 1 هفته مجبور شدم ایرانی بخورم.
    تاثیر دارو در اولین مصرف حس فوق العاده ای داره مثل این می مونه که برنده 10 میلیون دلار پول نقد شدی و شادترین لحظات زندگیت خواهد بود.بله افسردگی رو درمان می کنه. میگن بعد سه هفته اثر دارو مشخص می شه برای من که اینطور نبود و اولین مصرف اثر بسیار شدید و فوق العاده ای داشت. بهترین لحظه زندگیم.

12. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اگر ده سال پیش براون تجویز شده باشه برای شرایط ده سال پیشتون بوده لزومی نداره الان به دردتون بخوره. ایرانی ها هم مال شرکت عبیدی تاحدی به درد میخوره (برای افسردگی و شب ادراری و وسواس ) ولی برای سایر بیماری ها معمولا ایرانی ها هیچ کاربردی ندارن.

14. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    بله دوز 60 میلی گرم در روز باعث کم اشتهایی و لاغری میشه.درمان روتین لاغری هم هست و من خیلی دیدم که تجویز شده برای لاغری. برای من 7 کیلو ظرف 1.5 ماه از وزنم کاست ولی الان وزنم ثابت مونده.
    با اینکه SSRI ها بر روی وزن اثر دارند،اما اصلا درمان روتین برای لاغری نیستند مگر اینکه در اثر افسردگی باشه و تجویزش که متاسفانه زیاد هم هست از نظر علمی غلط هست و خواهش میکنم بدون نسخه دارو رو مضرف نکنین

Sent from my E5823 using Tapatalk

16. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •