تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: تغذیه گرافیک.....

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض تغذیه گرافیک.....

سلام دوستان راستش من یه پاور 530AB green دارم و میخوام اگه بشه یه 5970 رو روش سوار کنم،میدونم توی سیستم مورد نیاز کارت نوشته شما حداقل به یک 650 نیاز هست ولی منم چیز خاصی روی سیستمم ندارم حتی cpu هم یه x4 640 هست که حداکثر 95w مصرف میکنه....فکر کنم توی بنچمارک هایی هم که دیدم این کارت در بدترین حالت یه چیزی بین 350 تا 370 مصرف میکنه،بالاخره میخوام برای تست هم شده یکبار روش بگذارم و ببینم میکشه یا نه!! حالا به نظر شما اگه حتی برای تست هم سیستم رو روی گلگوگاه پردازش ببرم ممکنه به قطعه ای در سیستم آسیب برسونه؟یا نه تست کنم اگه کار کرد دیگه مشکلی نیست؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه سیستم روشن بشه و توصیر بده همون موقع تاثیر نمیزاره در دراز مدت اگه بخوای از این پاور استفاده کنی تاثیر میزاره اگر هم خیلی کم باشه برای اون سیستم روشن نمیشه یا روشن میشه تصویر نمیده اگر هم سیستم روشن شه و تصویر بده در دراز مدت رو قطعات تاثیر میزاره
    برای این سیستم حداقل یک پاور 585 ریل لازمه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

اگه سیستم روشن بشه و توصیر بده همون موقع تاثیر نمیزاره در دراز مدت اگه بخوای از این پاور استفاده کنی تاثیر میزاره اگر هم خیلی کم باشه برای اون سیستم روشن نمیشه یا روشن میشه تصویر نمیده اگر هم سیستم روشن شه و تصویر بده در دراز مدت رو قطعات تاثیر میزاره
    برای این سیستم حداقل یک پاور 585 ریل لازمه
    میشه بگید در دراز مدت بیشترین تاثیر روی کدوم قطعه میتونه باشه...گرافیک یا پاور؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

میشه بگید در دراز مدت بیشترین تاثیر روی کدوم قطعه میتونه باشه...گرافیک یا پاور؟
    وقتی ولتاز کم بشه تقریبا میشه گفت رو اکثر قطعات تاثیر میزاره
    اگه گرافیک در دراز مدت با ولتاژ کمتر کار کنه براش مشکل ایجاد میشه حتی رو هارد و مین هم تاثیر میزاره به خود پاور هم فشار بیشتری وارد میشه

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام دوستان راستش من یه پاور 530AB green دارم و میخوام اگه بشه یه 5970 رو روش سوار کنم،میدونم توی سیستم مورد نیاز کارت نوشته شما حداقل به یک 650 نیاز هست ولی منم چیز خاصی روی سیستمم ندارم حتی cpu هم یه x4 640 هست که حداکثر 95w مصرف میکنه....فکر کنم توی بنچمارک هایی هم که دیدم این کارت در بدترین حالت یه چیزی بین 350 تا 370 مصرف میکنه،بالاخره میخوام برای تست هم شده یکبار روش بگذارم و ببینم میکشه یا نه!! حالا به نظر شما اگه حتی برای تست هم سیستم رو روی گلگوگاه پردازش ببرم ممکنه به قطعه ای در سیستم آسیب برسونه؟یا نه تست کنم اگه کار کرد دیگه مشکلی نیست؟؟
    سلام.
    دوست عزیز به شدت به شاخه 12ولت این پاور فشار میاد. خصوصا با داشتن یه دونه انشعاب برای برق گرافیک، به بقیه سرشاخه ها هم فشار میاد.
    این امر باعث میشه که عمر پاور به شدت کاهش پیدا کنه. البته باید متذکر بشم که این پاور در اصل دارای قدرت 400 وات قدرت در سرشاخه 12 ولت
    خودش هست که اصلا رقم قابل قبولی نیست.

8. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

وقتی ولتاز کم بشه تقریبا میشه گفت رو اکثر قطعات تاثیر میزاره
    اگه گرافیک در دراز مدت با ولتاژ کمتر کار کنه براش مشکل ایجاد میشه حتی رو هارد و مین هم تاثیر میزاره به خود پاور هم فشار بیشتری وارد میشه
    شرمنده بازم میپرسم
    ولی اگه کار کرد راهی هست که بشه فهمید آیا ولتاژ برای قطعه ای کم اومده یا نه؟
    اصلا به نظر شما تست رو بزنم خطری که نداره؟...ییهو از قطعه ای دود بیرون نیاد بیچاره شم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شرمنده بازم میپرسم
    ولی اگه کار کرد راهی هست که بشه فهمید آیا ولتاژ برای قطعه ای کم اومده یا نه؟
    اصلا به نظر شما تست رو بزنم خطری که نداره؟...ییهو از قطعه ای دود بیرون نیاد بیچاره شم
    یهو ههمچین اتفاقی نمیفته که دود بیاد اگه سیستم روشن و تصویر بده در دراز مدت رو قطعاتت اثر میزاره
    به نظر من اصلا تست نکن یک پاور تهیه کن که حداقل 585 ریل باشه که مشکلی براتون بوجود نیاد تست کردنتون هم بی فایده است چون شما از این پاور نمیتونید استفاده کنید و باید عوض بشه

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

یهو ههمچین اتفاقی نمیفته که دود بیاد اگه سیستم روشن و تصویر بده در دراز مدت رو قطعاتت اثر میزاره
    به نظر من اصلا تست نکن یک پاور تهیه کن که حداقل 585 ریل باشه که مشکلی براتون بوجود نیاد تست کردنتون هم بی فایده است چون شما از این پاور نمیتونید استفاده کنید و باید عوض بشه
    من این کارت رو با پاور 585 هم تست زدم. در حالت Full Load با خاموش شدن سیستم مواجه شدم.
    البته این امر بعد از 30دقیقه بازی با تنظیمات Extrem بود!!!

13. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

من این کارت رو با پاور 585 هم تست زدم. در حالت Full Load با خاموش شدن سیستم مواجه شدم.
    البته این امر بعد از 30دقیقه بازی با تنظیمات Extrem بود!!!
    میشه بگید بقیه قطعات سیستم دقیقا چیا بودن؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

میشه بگید بقیه قطعات سیستم دقیقا چیا بودن؟؟
    CPU:E8400
    Main:giga p31
    Ram: 4GB Zeppline DDR2
    HDD:2 X 500 seagate
    1XTV Card
    VGA: Giga 5970
    6X 120 mm Fans
    البته باید این نکته رو ذکر کنم که کارت و سی پی یو و رمها به شدت آور شده بودن!!!

16. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •