تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: این مشکل من به چی میتونه ربط داشته باشه ؟

راي دهنده
1. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • پاور

0 0%
  • رم

0 0%
  • سی پی یو

0 0%
  • مادربورد

0 0%
  • معلوم نیست !

1 100.00%
صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: مشكل در كارت گرافيك 8800 Gt

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض مشكل در كارت گرافيك 8800 Gt

سلام من يه ماهي هست كه با 250 هزار تومان يه 8800 GT با مارك گيگابايت خريدم اون موقع پاورم رو عوض نكردم پاورم هم الان SWIZZ 500 WAT هست خودش هم REAL نيست . حالا توي بازي ها بيشتر موقع ها اول هاشو روان مي ياره ولي بعدش نسبتاً سرعتش كم مي شه و بعد 10 دقيقه درست مي شه و باز هم همون سرعتش كم مي شه .چي مي تونه اين مشكل رو حل كنه .
    سيستم من :
    رم : 2 گيگابايت 667
    سي پي يو : Pentium D Dual Core 3.0 Gh

در ضمن اين رو هم بگم كه براي سر 6 پين كارت گرافيك تبديل وصل كرده (فروشنده) .
    نظر خودم اينه كه پاورم رو Green 530 يا Green 580 REAL بكنم .
    اگه جواب بدين و مشكل رو حلش كنين ممنون مي شم .
    Last edited by AC_POP; 16-09-2008 at 11:12.

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

خوب کارت 8800 GT یه کارت قدرتمند هستش و اون پاور 500 وات اگه Real هم باشه بعضی مواقع میتونه کم بیاره مخصوصا زمانی که FPS بازی بره بالا یا صحنه ی بازی زیادی شلوغ بشه که کارت گرافیک برای رندر همچین صحنه هایی پاور شما رو میمکه
    البته من چون همچین کارتی ندارم اینو با شک خدمتتون عرض می کنم که ببینید آیا برد شما PCI-E هستش یا PCI-E 2 که اگه PCI-E باشه می تونه مشکل از اونجا باشه که در این مورد پست زیر رو هم مطالعه بفرمایید بد نیست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

استفاده از دکمه ی تشکر سبب دلگرمی است

3. این کاربر از Arsa Persian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

در ضمن این رو هم اضافه کنم که فرقی نمی کنه گیم توی چه تنظیماتی باشه . مثلاً الان من خودم دارم Alone in the dark رو بازی میکنم همین مشکل بطور مساوی هم در 480*640 و هم در 768*1024اتفاق می افته . همین طور در تنظیمات و کیفیت ها هم همین طوره مثلاً هم در کیفیت Medium هم در Low و هم در High فرقی نمی کنه اتفاق می افته . من جستجوی تالار رو زدم و کلمه پاور رو نوشتم یکی رو پیدا کردم شبیه خودم بود ولی پاورش 480 Real بود بعد ظاهرا ً پاورش رو عوض کرده و یک 580 خریده ولی مشکلش حل نشده . بعد یکی از اعضا بهش پیشنهاد درایور 44/169 رو میده اون هم دانلود می کنه و نصب می کنه بعد مشکلش حل می شه .نظر شما چیه ؟

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

بله درایور جدید باعث بهبود کارکرد کارت گرافیک می شوند و معمولا هر 2-1 ماه یه درایور جدید برای هر کارت گرافیک بیرون میاد تا با بازی های جدید سازگاری داشته باشه

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام من يه ماهي هست كه با 250 هزار تومان يه 8800 GT با مارك گيگابايت خريدم اون موقع پاورم رو عوض نكردم پاورم هم الان SWIZZ 500 WAT هست خودش هم REAL نيست . حالا توي بازي ها بيشتر موقع ها اول هاشو روان مي ياره ولي بعدش نسبتاً سرعتش كم مي شه و بعد 10 دقيقه درست مي شه و باز هم همون سرعتش كم مي شه .چي مي تونه اين مشكل رو حل كنه .
    سيستم من :
    رم : 2 گيگابايت 667
    سي پي يو : Pentium D Dual Core 3.0 Gh

در ضمن اين رو هم بگم كه براي سر 6 پين كارت گرافيك تبديل وصل كرده (فروشنده) .
    نظر خودم اينه كه پاورم رو Green 530 يا Green 580 REAL بكنم .
    اگه جواب بدين و مشكل رو حلش كنين ممنون مي شم .
    سلام. پردازنده و کارت گرافیک شما بسیار پر مصرف هستند و پاور شما اصلأ جواب گو نیست و بهنتره که هر چه زود تر و قبل از این که به قطعات سیستمت آسیب بزنه ، عوضش کنی.
    اگر هم می خوای مطمئن بشی که وضعع پاورت چه قدر بده ، کیس رو باز کن و از روی پاور ، امپر برق 12 ولت رو بخون ، این عدد باید از 30 بیشتر باشه .

7. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام. پردازنده و کارت گرافیک شما بسیار پر مصرف هستند و پاور شما اصلأ جواب گو نیست و بهنتره که هر چه زود تر و قبل از این که به قطعات سیستمت آسیب بزنه ، عوضش کنی.
    اگر هم می خوای مطمئن بشی که وضعع پاورت چه قدر بده ، کیس رو باز کن و از روی پاور ، امپر برق 12 ولت رو بخون ، این عدد باید از 30 بیشتر باشه .
    روی پاور آمپر 12 ولت نیست که ( کجاست ؟ ) !!!
    در ضمن چقدر مطمئنی که از پاوره چون پول اضافی ندارم که بی نتیجه خرج کنم . چون همه پول کارت گرافیک و رم رو خودم دادم (کلاً شده بود 274 هزار تومن )
    حالا قیمت Green 580 WATT REAL چقدر است ؟

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

من تا فردا عصر (شنبه عصر) وقت دارم . چون بابام رو به زور راضی کردم .

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

این هم یه عکس از برنامه GPU-Z که مشخصات کارت گرافیکمه .
    نگاه کنید فکر نکنم که این مشکل از خود کارت گرافیک باشه . (آخه خودم اول فکر می کردم که گرافیکم بازی های جدید رو نمی کشه ولی یه چیزی بهم می گفت که نه باید مثل اسب کار کنه . )

اگه نباشه جاش خالی می مونه saegheh67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    استان اصفهان

پيش فرض

بچه ها ببینید این پاور برای این کارت 8800 gt مناسبه ؟ به نظر خودم کمه. اینم از عکسش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ببخشید اقای AC_POP دیدم موضوع بحثمون یکیه تاپیک جدید ایجاد نکردم و اینجا پست دادم

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

روی پاور آمپر 12 ولت نیست که ( کجاست ؟ ) !!!
    در ضمن چقدر مطمئنی که از پاوره چون پول اضافی ندارم که بی نتیجه خرج کنم . چون همه پول کارت گرافیک و رم رو خودم دادم (کلاً شده بود 274 هزار تومن )
    حالا قیمت Green 580 WATT REAL چقدر است ؟
    روی پاور چیزی ننوشته؟ بیشترین احتمال مشکل روی پاور هست. کلأ شما باید از یک پاور مارک معتبر استفاده کنید ، این کار برای حفظ عمر قطعات و کارایی مناسب اون ها هست و اصلأ یک چیز تجملی نیست.
    اگه از نظر بودجه مشکل دارید ، می تونید gp530 رو با قیمت 50 تومان بگیرید . به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل می شه.
    اگر هم می خواین که خیالتون راحت بشه که مشکل از مادربرد و ردازنده و رم نیست ، نیم ساعت با ارتوس تست بگیر ببین که ایرور نمی ده و یا نه.
    البته من به شما پیشنهاد می کنم که پاور رو عوض منید.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •