تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 43

نام تاپيک: جام حذفی فوتبال ایران | فصل ۹۱-۱۳۹۰

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض جام حذفی فوتبال ایران | فصل ۹۱-۱۳۹۰

با سلام ...

فصل جدید جام حذفی چند ماهی است که شروع شده و در حال حاضر، دور یک‌هشتم اون در حال برگزاری است.

در دور یک‌شانزدهم که پنجم آبان به پایان رسید، چند شگفتی خلق شد.

در این دور، سپاهان قهرمان 3 دوره این جام با شکست مقابل فولاد حذف شد، ملوان که سابقه 7 دوره حضور در فینال و 3 قهرمانی را نیز دارد، به ابومسلم باخت و سایپا قهرمان جام حذفی 72 نیز با شکست از تیم دسته دومی سیاه جامگان با جام حذفی خداحافظی کرد. تراکتورسازی فینالیست دو دوره جام حذفی نیز در یاسوج حذف شد. راه آهن که در سال 87 فینالیست جام حذفی شده بود، با علی دایی 3-1 به تیم دسته دومی مهر کرج باخت. گسترش فولاد دسته اولی نیز که سابقه یک بار حضور در فینال را دارد، 2-1 به ذوب آهن باخت و از گردونه مسابقات بیرون رفت.

ترکیب 16 تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی به این ترتیب است: 11 تیم از لیگ برتر، 3 تیم از دسته اول و 2 تیم از دسته دوم.

از بین تیم های صعود کرده به مرحله یک هشتم نهایی، تیم های پرسپولیس، استقلال، صبای قم، فجرسپاسی، ذوب آهن سابقه قهرمانی در جام را دارند و ابومسلم مشهد، داماش گیلان نیز سابقه حضور در فینال جام حذفی را دارند.

2. 5 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

امروز دور یک‌هشتم با 4 بازی پیگیری شد که طی اون پرسپولیس موفق شد در اصفهان، تیم ذوب‌آهن رو 3-2 شکست بده. داماش در دیداری که در 90 دقیقه به تساوی رسیده بود، موفق شد با وجود اخراج دروازه‌بان و 10 نفره شدن، بازی خودش مقابل ماشین‌سازی رو در تبریز در وقت‌های اضافی ببره. صبای قم و مس سرچشمه هم که در 90 دقیقه چیزی جز تساوی عایدشون نشده بود، بازیشون به ضربات پنالتی کشید که در این بین، صبا موفق شد بازی رو 5-4 به نفع خودش به پایان برسونه ...

در دو دیدار دیگر این دور، تیم خداداد عزیزی از پس شهرداری یاسوج برنیومد و سیاه‌جامگان مشهد، در خانه 2-1 به نماینده‌ی یاسوج بازی رو واگذار کردن.

فردا در همین چارچوب چهار بازی دیگر این دور برگزار میشه که طی اون مس کرمان با هدایت بلاژویچ که این روزها خوب داره نتیجه می‌گیره، پذیرای فجری خواهد بود که یاوری رو به عنوان سرمربی جدید خودش می‌بینه. استقلال تهران، صدرنشین بلامنازع لیگ برتر، میزبان تیم شگفتی‌ساز سایپا مهر کرج خواهد بود. ابومسلم که تیم دومش امروز حذف شد، در مشهد با شاهین بوشهر و فیروز کریمی بازی خواهد کرد. و در دیگر بازی این دور هم دربی خوزستان بین صنعت نفت و فولاد خوزستان برگزار خواهد شد ...

4. 4 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

پیروزی تیم پرسپولیس رو به داور گرامی تبریک میگم و کاملا تایید میکنم که مظفری زاده از هیچ کاری برای پیروزی پرسپولیس دریغ نکرد تا خیال فدراسیون گرامی و باشگاه محترم راحت باشه

من نمیدونم این همه زحمت برای برگذاری جام حذفی مال چیه
    آقا جام رو از همون اول بدید به پرسپولیس والا اگه ما بگیم چرا یا ناراضی باشیم

6. این کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

پرسپولیس بازی بدی در مقابل ذوب انجام نداد و هر چه به اواخر بازی میرسیدیم پرسپولیس بهتر هم میشد
    فکر میکنم ذوب توان بدنیش در اواخر بازی کمی تحلیل رفت

گل اول ذوب آهن رو فکر میکنم کمک داور اشتباه کرد درسته که بخش بیشتری از توپ عبور کرد اما چیزی که من از تصاویر دیدم این بود که همه توپ عبور نکرد و گل اشتباه بود
    ضمن اینکه پنالتی پرسپولیس رو هم درست نشون نداد و من چیزی ندیدم

کریمی کمی بهتر شده بود و تحرک بیشتری داشت
    استیلی بالاخره درست تصمیم گرفت و نوری رو نشوند روی نیمکت و همین باعث شد خط میانی تحرک بیشتری داشته باشه

دقایقی از بازی در نیمه دوم ذوب میتونست گل سوم رو بزنه اما بعد از اون پرسپولیس رفته رفته به بازی سوار شد فکر میکنم اومدن هوار کمکی به ذوب نکرد و ماچادو خیلی بهتر بازی میکرد ماچادو اگر توی زمین میموند و 5 تا سانتر دیگه میکرد پرسپولیس به احتمال زیاد گل رو میخورد

در کل تبریک میگم به دوستان پرسپولیسی و مثل اینکه باید منتظر یه دربی دیگه باشیم

8. 3 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

پیروزی تیم پرسپولیس رو به داور گرامی تبریک میگم و کاملا تایید میکنم که مظفری زاده از هیچ کاری برای پیروزی پرسپولیس دریغ نکرد تا خیال فدراسیون گرامی و باشگاه محترم راحت باشه

من نمیدونم این همه زحمت برای برگذاری جام حذفی مال چیه
    آقا جام رو از همون اول بدید به پرسپولیس والا اگه ما بگیم چرا یا ناراضی باشیم
    عجیبه
    دست پیش و میگیرین ؟؟؟
    میشه بگین داور کجا اشتباه کرد
    میشه بگین گل اول ذوب بیشتر مشکل داشت یا مثلا پنالتی پرسپولیس

این واقعا غیر عقلانیه که هر چیزی میشه برد پرسپولیس رو کار داور میدونید
    اگرقصد داشتن از پرسپولیس حمایت کنن با این فشردگی کاملا مشکوک بازیهای پرسپولیس رو برگزار نمیکردن و به دیدار ذوب نمیفرستادن
    اگر میخواستن حمایت کنن که اوضاع این تیم بهتر بود

واقعا متوجه شدن این که مسئولین زیاد دوست ندارن به اوضاع پرسپولیس رسیدگی کنن اینقدر سخته
    من توی این بازی یه اشتباه احتمالی دیدم و اونم گل اول ذوب بود

10. 8 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

بعد از بازی پرسپولیس زدم شبکه باران و بازی داماش و ماشین‌سازی رو تا آخر دیدم، خیلی بازی جالب و بامزه‌ای شد

بازی تو وقت اضافه بود، دقیقه‌های اول وقت اضافه، بازیکن ماشین‌سازی همین جوری بی‌هدف یه شوت زد از وسط زمین، شانس داماشی‌ها، مهدی (مهدوی‌کیا) آفساید رو پر کرده بود و توپ رسید به بازیکن ماشین‌سازی، اونم تک به تک شد و محمد محمدی رو داشت دریبل می‌کرد که محمدی پاش رو گرفت و اخراج شد.

حالا پنالتی شده بود، داماش هم سه تعویضش رو انجام داده بود. یکی از بازیکنا (آب‌شک) وایساد تو دروازه ...
    سرمربی ماشین‌سازی، همون طوری که می‌دونید، رسول خطیبیه !‌
    تا پنالتی شد، خودش اومد تو بازی و وایساد پشت ضربه
    خیلی با اعتماد به نفس ضربه رو زد، توپ رفت بیرون : ))

جالبه که بعد از اون گزارشگر تبریزی هی منتظر بود ماشین‌سازی یه خطر ایجاد کنه تا دروازه‌ی به خیال اون، خالی، رو باز کنن ! اما هر توپی ارسال می‌کردن، آب‌شک (بازیکن دروازه‌بان داماش) انقدر خوب خروج می‌کرد، مشت می‌کرد، جمع می‌کرد
    اصلاً انگار نه انگار که دروازه‌بان تخصصی نیست ...

خلاصه پنج شش دقیقه بعد یه حمله کرد داماش، مهدی (مهدوی‌کیا) یه دریبل کرد تو محوطه جریمه‌ی ماشین‌سازی، یه پاس به بیرون قشنگ داد و مهدوی گل دوم رو واسه داماش زد.

جالبه که با همون گل داماش بازی رو برد و رفت مرحله‌ی بعد ...

ولی حرکت رسول خطیبی خیلی باحال بود ! جالبیش اینجاست که کلاً هیچ نشانی از یه سرمربی رو نداشت ! همش بی‌خودی دریبل می‌کرد، پاس نمی‌داد، توپ لو می‌داد : ))

12. 9 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

فکر کنم توی یک بازی دیگه هم که پنالتی برای ماشین سازی گرفته شد خود خطیبی اومد داخل و پنالتی رو زد
    البته اون موقع توپ گل شد
    جریان خطیبی هم شده مثل چیلاورت که هر پنالتی به نفعشون گرفته میشد بلا استثنا خودش پشت توپ می ایستاد
    پیروزی پرسپولیس رو هم تبریک میگم...امیدوارم بتونیم جام حذفی رو برای سومین بار کسب کنیم

14. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

عجیبه
    دست پیش و میگیرین ؟؟؟
    میشه بگین داور کجا اشتباه کرد
    میشه بگین گل اول ذوب بیشتر مشکل داشت یا مثلا پنالتی پرسپولیس

این واقعا غیر عقلانیه که هر چیزی میشه برد پرسپولیس رو کار داور میدونید
    اگرقصد داشتن از پرسپولیس حمایت کنن با این فشردگی کاملا مشکوک بازیهای پرسپولیس رو برگزار نمیکردن و به دیدار ذوب نمیفرستادن
    اگر میخواستن حمایت کنن که اوضاع این تیم بهتر بود

واقعا متوجه شدن این که مسئولین زیاد دوست ندارن به اوضاع پرسپولیس رسیدگی کنن اینقدر سخته
    من توی این بازی یه اشتباه احتمالی دیدم و اونم گل اول ذوب بود
    ما دست پیش رو میگیریم؟

گل اول هر 2 تیم رو من ندیدم روش بحثی ندارم

اما گل دوم پرسپولیس
    چطور بازیکن قبل از چیدن دیوار دفاعی میتونه خطا رو بازی کنه؟
    اگه دیوار چیدن دل بخواهی هست پس چرا کلا هست؟
    حالا کاری با خود خطا هم ندارم که اصلا خطا نبود

موقع تک به تک شدن کاسترو با حقیقی هم پنالتی 100% بود و حداقل برای حقیقی کارت زرد داشت چون کاملا مشخص بود برای پای کاسترو اومد اون جفت پا!

البته از شما و کلا هواداران پرسپولیس انتظار نمیره اشتباهاتی که به سود شماست رو اصلا ببینید

در کل هم برای من پیروزی یا حتی قهرمانی پرسپولیس اصلا مهم نیست و از اول هم میدونستم به هر نحوی که خواهد بود میبره و امروز هم از روی بیکاری فقط نشستم نگاه کردم (و اشتباه هم کردم) چون کاملا توی ترک هست!!!
    ولی از این ناراحت میشم که شما هواداران پرسپولیس فکر میکنید تیمتون خودش با سعی و تلاش خودش بازی رو برنده شده

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بردو به دوستان پرسپولیسی تبریک میگم
    اگه فردا شگفتی رقم نخوره و ما حذف نشیم
    18 اذر چهارمین دربی امسالو شاهد خواهیم بود

17. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ما دست پیش رو میگیریم؟

گل اول هر 2 تیم رو من ندیدم روش بحثی ندارم

اما گل دوم پرسپولیس
    چطور بازیکن قبل از چیدن دیوار دفاعی میتونه خطا رو بازی کنه؟
    اگه دیوار چیدن دل بخواهی هست پس چرا کلا هست؟
    حالا کاری با خود خطا هم ندارم که اصلا خطا نبود

البته از شما و کلا هواداران پرسپولیس انتظار نمیره اشتباهاتی که به سود شماست رو اصلا ببینید

در کل هم برای من پیروزی یا حتی قهرمانی پرسپولیس اصلا مهم نیست و از اول هم میدونستم به هر نحوی که خواهد بود میبره و امروز هم از روی بیکاری فقط نشستم نگاه کردم (و اشتباه هم کردم) چون کاملا توی ترک هست!!!
    ولی از این ناراحت میشم که شما هواداران پرسپولیس فکر میکنید تیمتون خودش با سعی و تلاش خودش بازی رو برنده شده
    این جریانات رو سری قبلی که پرسپولیس این جوری گل زد هم داشتیم و آخرش هم ثابت شد که گل درست بوده، نمی‌دونم چند بار باید تکرار بشه !!

به طور کلی از نظر شما پرسپولیس اگه ببره به لطف داور برده، مگه اینکه خلافش ثابت بشه !!

از نظر هوشنگ نصیرزاده، گل دوم پرسپولیس هیچ ایراد قانونی نداشته.

به گزارش خبرآنلاین؛ گل دوم پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در شرایطی به ثمر رسید که داور بازی پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن خطا گرفته بود و در حالی که ذوبی‌ها در حال اعتراض به داور بودند، پرسپولیسی‌ها مسابقه را شروع کردند و گل زدند. هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری فوتبال در مورد این‌که آیا پرسپولیسی‌ها حق داشتند به سرعت مسابقه را شروع کنند یا نه می‌گوید: «وقتی داور بازی را متوقف می‌کند، شروع کردن بازی با تیم صاحب توپ است. دیگر داور نمی‌گوید بازی را شروع کنید. خود تیم صاحب توپ باید بازی را شروع کند و پرسپولیسی‌ها خیلی زود این کار را کردند که این حرکت آن‌ها منجر به گل شد. این گل پرسپولیس از نظر قانونی هیچ ایرادی نداشت.»

19. 6 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •