تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: کمک درباره ارتقای سیستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

1 کمک درباره ارتقای سیستم

با سلام بر مدیران و کاربران حرفه ای سایت
    می خواهم ویندوز سرور 2008 ریلیز2 نصب کنم ولی فقط نسخه 64 بیتی دارد ولی سیستم من 32 بیتی است(Celeron) تصمیم دارم یه دفعه مادربورد رو هم عوض کنم تا بتوانم از cpu های cori استفاده کنم.
    به طور کلی چیزهایی که من میخواهم مادربورد cpu cori3 رم 4 گیگ DDR3و در ضمن یه گرافیک onboard هم داشته باشه که فکر کنم 512 خوب باشه نه؟البته من دیدم تو بعضی از سایتا میزنن 1920x1200 که من نمیفهمم چه طوریه....البته کش 3 مگ هم فکر کنم خوب باشه نه؟بودجه این جانب 400 هزار تومان است....

البته من یه سری سرچ هم کردم درباره این سه قطعه که مارک های مختلفی هم هستن و من نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

مادربورد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cpu:

ram:
    Last edited by mohsen190; 26-06-2012 at 17:53.

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

400 تومن برای سی پی یو و مادربرد و رم؟
    Mobo:Asrcok H61 iCafe=130.000
    CPU:Intel Core i5 2300=300.000
    Ram:2x2Gb Elixir DDR3=40.000
    اینا میشن 471 ولی ارزشش رو داره ولی اگر نمیتونید بدید سی پی یو رو Core i3 2120 بردارید به قیمت 240.000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ببخشید ولی اینایی که من لینکشو گذاشتم مگه بد هستن؟
    این مادربوردی که شما گذاشتین مطمئنه؟از نظر شرکتش
    اینجا زده 171.000

به نظر شما گرافیک onboard باشه بهتره یا جدا؟
    Last edited by mohsen190; 27-06-2012 at 08:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ببخشید من که می خوام بتونم بازی های معمولی مثلا فیفا هم اجرا بشه باید گرافیک onboard باشه یا جدا؟
    در خصوص اون سه قطعه مثلا رم این در چه سطحیه خوب بد متوسط یا ضعیفه؟
    کلا این سه قطعه در چه سطحین؟اگه یه سیستم در حد متوسط با قیمت 500-550 معرفی کنید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اون core i3 540 که خیلی ضعیف والبته قدیمیه سوکت 1156 هست.
    مادربرد هم بله Asrock یکی از بهترین برند های دنیاست فقط نمیدونم چرا توی ایران فقط asus و gigabyte میشناسن.قیمتش دیگه فکر نکنم از 150.000 بیشتر باشه.
    در صورتی که فقط کار روزانه و وبگردی میکنید آنبودر بگیرید (منظورم مجتمع هست) برای fifa خیر گرافیک مجتمع خیلی پایینه.رم هم خوبه ولی اگه باس بیشتر میخواید Corsiar XMS3 1600 2x2Gb=55.000 بگیرید.اون 3 قطعه هم قوین همشون ولی رمی که اینجه نوشتم قوی تره.
    منظورتون یه سیستم کامل با 530 هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

از نظر مادربورد تصمیم گرفتم همون که شما میفرمایید ازراک بگیرم اما در مدلش موندم شاید خنده دار باشه .... این مدلی که شما گفتین من عکسشو که دیدم از نظر خازنهاش خازن استوانه ای بود که من تو مادربوردهای قدیمی دیده بودم...حالا
    از نظر پردازنده هم همون که شما فرمودین رو میگیرم البته خودم هم که دقت کردم تو اکثر لپ تاپ ها هم از cori5 استفاده میکنن و من کمتر cori3 دیدم که دلیلشو نمیدونمبه نظر شما خیلی فرقشه؟؟؟؟ از لحاظ قیمت که فکر کنم خیلی فرقشه.. تقریبا دوبرابره از لحاظ قدرت چی ارزششو داره یعنی؟؟؟؟؟؟

از لحاظ رم که مشکلی نیست ولی با توجه به اینکه اگر من از مادردبورد های ازراک استفاده کنم اگه اشتباه نکنم اکثرش گرافیک مجتمع ندارن پس باید در مورد کارت گرافیک هم از شما سوال کنم.با توجه به اینکه من تجربه در خرید کارت گرافیک دارم و بد هم از آب دراومد تا حدی که می خوام بندازمش دور 40 تومن هم هزینه کردم و 20 تومن هم خرجه تعمیرش ولی نشد از نظر کارت گرافیک یه گرافیک جان سخت یه گیگ میخوام که خراب نشه و قیمت منصفانه ای هم داشته باشه به نظر شما چی بگیرم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

شما به شکل خازن ها چیکار دارید ؟؟
    core i3 فقط 2 هسته داره ولی i5 و i7 4 هسته دارن.کاملا ارزشش رو داره حتی اگه i5 2300 باشه.گرافیک مجتمع که روی سی پی یو هست نه مادربرد.
    بستگی داره برای چه کاری گرافیک رو بخواید.ارزون ترین و ساده ترنی مدلش 5670=120.000 هست که البته ضعیفه.شما میتوندی 6790-6850-6870-560ti و غیر بگیرید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ببخشید این cori5 خیلی گرون تموم میشه می خوام اگه بشه همون cori3 2120 رو بگیرم البته شما فرمودین 240 تومنه اینجا زده میهن مارکت زده 104 تومن البته 2100 رو زده 235 تومن در مورد کارت گرافیک هم منظورم onboard بود که رو بعضی مادربورد ها هست بعضی نیست باید جدا گرافیک خرید فقط اگه میشه اسم برند و مدل کارت گرافیک رو کامل بذارین ممنون میشم می ترسم این دفعه هم بد بگیرم

با خازنهاش هم سعی می کنم کنار بیام البته اگه اونم با ما کنار بیاد و ما رو به باد نده
    Last edited by mohsen190; 27-06-2012 at 22:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تازه ببخشید یه چیز دیگه به نظر میرسه 2120 از 2100 بهتر باشه شما هم 2120 رو پیشنهاد کردین ولی 2100 از نظر سرعت پردازنده بهتر مثل اینکه .........اینجا رو ببینید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

cire i3 2120 ريالیمتش عمرا 104 باشه.احتمالا مال قدیمه شما یه بار دیگه نکا کنید ببینید زمان آپدیتش کی هست.
    i3 2100 هم گرون میده ! توی شیراز که خیلی گرونه 220 هست دیگه تهران که باید 200 اینا باشه.روی سوکت 1155 دیگه فکر نکنم آنبورد باشه.
    شما بودجه برای کارت رو بگید تا راهنمایی کنم.
    +در مورد حازن ها نگران نباشید!

نه دیکه 2120 فرکانسش کمی بیشتره و طبیعتا بهتره

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •