تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: راهنمايي براي خريد لپ تاپ دست دوم با بودجه 650,000 تومان

در آغاز فعالیت mam-dasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

14 راهنمايي براي خريد لپ تاپ دست دوم با بودجه 650,000 تومان

دوستان من 650,000 تومان پول دارم مي خواستم بدونم با اين پول مي شه لپ تاپ دست دوم خريد و اگر اگر شد اون لپ تاپ چه مشخصاتي داره و مي شه باهاش كار كرد لطفا راهنمايي كنيد

آخر فروم باز Devil Lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

لب تاپ دست دوم به صرفه نیست چون معمولا صاحباشون مثل خر از باطری هاشون کار کشیدن اکثر تو قسمت باطری مشکل دارن اما مشخصات سعی کن اینارو حتما چک کنی:
    حتما از سیستم Centerino پشتیبانی کنه باعث بهبود چشم گیری در استفاده از باطی میشه و عمر اونو افزایش میده
    CPU حتما Pentium M 1.5 به بالا باشه یادتون باشه P4 نگیر البته به شرطی که مصرف باطری برات مهم نیست چون P4 ها خوره باطری هستن
    رم 512 به بالا داشته باشه که اگه از نوع DDRII باشه که دیگه چه بهتر
    کارت گرافیک آنبرد Intel اینتل نباشه چون واقعا حال گیری ولی اگر هر چیپ دیگه داشته باشه خوبه ولی اونام باید رم از خودشون داشته باشن نه اینکه از رم سیستم بگیرن
    به تعداد پورت های USB توجه کن که بعدا مجبور به تهیه USB HUB نشی
    به رایو های نوری توجه کن ببین DVD - Rw داره یا نه COMBO DRIVE هست؟؟
    در ایران سعی کن دنبال گارانتی های طولانی مدت باشی چون فردا پس فردا خراب بشه معلوم نیست باید چقدر خرجش کنی البته گارانتیش هم باید معتبر باشه
    ولی چیزی که مشخصه شما با این بودجه نمیتونی لب تاپی که تمام این ویژگی هارو داشته باشه تهیه کنی ولی اینارو گفتم تا موقع خرید سرت کلاه نره و بدونی از نظر امکانات داری چی میخری؟؟

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

فکر کنم با این قیمت بتونی یه لب تاپ نو بامارک acer بخری . فقط مدلش یادم نیست .تنها چیزی که یادم هستش مثل اینکه سیستم عاملش لینوکس بود و سنترینو نبود.بعدا" سعی میکنم اطلاعات کاملتری بفرستم ولی بهتره یه لب تاپ گرونتر بخری.

Banned Shahryar_NEO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چرا دست دوم مي تونيد يك نو بخريد حتما دست دوم نخريد كلا اين سه قطعه را دست دوم نخريد : موبايل و مادربورد و لپ تاپ .
    به نظر من شما يك دونه ايسر با سي پي يو اي ام دي 3000 آتلون 64 بندازيد با 256 رم و 128 گرافيك و 60 هارد و ... كه ميشه 700 تومن البته اين را بگم اي ام دي دو هسته اي ها ارزان قيمت داره براي لپ تاپ ميزنه پس صبر كن اگه مي توني تا آخر تابستون. و گرنه حتما دوستان با اي ام دي مخالفت مي كنند.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

شهریار جان چرا بد راهنمایی میکنی عزیز نوت بوک های با پردازنده های AMD i که کارایی ندارن تازه مصرف باطریشونم زیاده (نسبت به Pentium M Centrino )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوستان.منم ميخوام به لپتاپ تا سقف 1500000 بخرم و عميقا بين Sony و Toshiba دودلم.مدل انخوابي خودم سري S سونيه.نظر شما چيه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

مشخصات کامل هر دورو بده بهت بگیم

در آغاز فعالیت mam-dasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون از راهنماييتون خون آشام-افعي(اگه درست گفته باشم) و رامي و شهريار
    خيلي مخلصيم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

Sony S660 1.86GHz 1GB 100GB 13.3" DVD-RW WXP Pro Geforce 128MB Made in Japan
    Toshiba Satellite M65-S9092 2.0GHz 100GB 1GB 17" TrueBrite WXGA DVD-RW WLAN Wmedia
    Dell 6400 2.0 GHz Core Duo 80GB 512MB DVD-RW 15.4" Graphics 256 Share
    البته Brand سوني و توشيبا مرددم كرده.واقعا نميدونم كيفيت كدوم بهتره؟كدوم دوام بيشتري داره؟
    Last edited by BabakM; 08-07-2006 at 19:49.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

همشون از مارک های خوبی هستن ولی با این مشخصاتی که دادی Dell سی پی یو خیلی خوبی داره ولی در کل نظر من سونی هست چون:
    1- CPU اون نسبت به بقیه درسته ضعیف تره ولی کاراییش کلیش با توجه به بقیه قطعاتش بالاتره
    2- 1 گیگ رم داره که خیلی خوبه
    3- کارت گرافیک جدا داره که 128 هم هست که دیگه عالیه

البته من اینجوری در نظر گرفتم که کارت گرافیک toshiba آنبرد بوده چون ننوشتین که چهجوریه
    Dell هم به این علت منتفیه که چون با اینکه CPU دو هسته ای داره ولی 512 مگ رم بیشتر نداره که 256 تاش تازه میخواد برای کارت گرافیک بره!!!!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •