تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: کمک برای زنده کردن فلش ترنسند و اچ پی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض کمک برای زنده کردن فلش ترنسند و اچ پی

سلام دوستان من دوتا فلش ترنسند ویک اچ پی دارم

ترسند 1 ---16G--jf v30
    در بعضی مواقع باز میشه و در بعضی مواقع فقط اسمش میاد وباز نمیشه و زمانی که باز میشه داخلش میشه فایل ریخت. و فایل ریخته شده هم اجرا میشه.و فرمت هم نمیشه و این ارور(windows was unabale to compalate the formate) رو میده و بعدش ارور دیگه رو میده که توی عکس نگاه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فلش16G

Protocal Version: USB 2.00
    Current Speed: High Speed
    Max Current: 100mA

USB Device ID: VID = 5136 PID = 4678

Device Vendor: Generic
    Device Name: USB2.0 FlashDisk
    Device Revision: 1000

Manufacturer: Generic
    Product Model: Flash Disk 2.0
    Product Revision: 3.00

Controller Vendor: Micov
    Controller Part-Number: MW8219 (3
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    ترنسند 2 --32G--jf v30
    فقط اسمش میاد وباز نمیشه و فرمت هم نمیشه و این ارور(windows was unabale to compalate the formate) رو میده و بعدش ارور دیگه رو که میاد توی عکس نگاه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فلش 32G
    Description: [Q:]USB Mass Storage Device(Generic Flash Disk 2.0)
    Device Type: Mass Storage Device

Max Current: 100mA

USB Device ID: VID = 5136 PID = 4678

Device Vendor: Generic
    Device Name: USB2.0 FlashDisk
    Device Revision: 1000

Manufacturer: Generic
    Product Model: Flash Disk 2.0
    Product Revision: 3.00

Controller Vendor: Micov
    Controller Part-Number: MW8219 (3
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    اچ پی v220W--8G
    فایل های داخلش وجود داره پاک نمیشه وفایلی را که کپی میزنی کپی میشه ولی چیزی داخل فلش نمیریزه ودر ضمن فرمت هم نمیشه و این ارور(windows was unabale to compalate the formate) رو میده

Description: [J:]USB Mass Storage Device(HP v220w)
    Device Type: Mass Storage Device

Max Current: 98mA

USB Device ID: VID = 03F0 PID = 5A07
    Serial Number: 0000000000002A

Device Vendor: HP
    Device Name: v220w
    Device Revision: 0100

Manufacturer: HP
    Product Model: v220w
    Product Revision: 0.00

Controller Vendor: USBest
    Controller Part-Number: UT165 A1B - F/W BM0792
    Flash ID code: 89680446 - Intel JS29F32G08AAMDA - 1CE/Dual Channel [MLC-4K] -> Total Capacity = 8GB

دو ستان اگه میشه نرم افزار هایی مانند نرم افزار های اورجینال نمایندگی فلش رو برای برای من بزارید تا بتونم این فلش هام رو زنده کنم و ریکاوری یا فرمت کارخانه کنم .
    باز هم برای اینکه بدونید مشکل فلشم چجوریه این فیلم رو براتون میزارم که در اونجا نشون میده نه فرمت میشه ونه اجازه فرمت رو میده

ممنونم از شما دوستان عزیز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

با درود:
    دوست عزیز شما همین کاربر سایت همسایه که تصویرش را در زیر قرار داده ام هستید،

که اقدام به ارسال همان مطلب با تقریباً همان شکل و شمایل در این وب سایت را نموده اید،

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    گویا مدیران آن وب سایت با آنهمه ادعای به ظاهر متخصص کامپیوتر بودنشان، نتوانسته اند از پس یک همچین مشکل کوچک و پیش پا افتاده کاربر وب سایتشان برآیند و آن را سریعاً رفع و رجوع نمایند،

دوست عزیز اشکالی ندارد ما از طریق این وب سایت مشکل شما را بر طرف خواهیم نمود، تا هم جنابعالی و هم سایر کاربران محترم فرق بین یک سایت معمولی دارای ادعاهای فراوان اما پوشالی را،

با یک وب سایت و فروم واقعی به معنی واقعی کلمه تخصصی را دریابند،

دوست عزیز بنده برایتان لینک یک فایل را قرار می دهم که در داخل آن یک نرم افزار به همراه یک فایل آموزشی Word وجود دارد، جنابعالی باید دقیقاً مطابق همان تصاویر و دستورالعمل مراحل را انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید،

کد:

ناگفنه نماند که نرم افزار فوق فقط مختص فلش مموری های ترنسند اصلی دارای هلوگرام نقره ای رنگ، که به عنوان گارانتی فلش مموری ترنسند نیز محسوب می شوند کارآیی خواهد داشت،

نکته یسیار مهم و قابل توجه در خصوص سایر فلش مموری هایی که با نام و شکل و شمایل ترنسند که بصورت کیلویی در بانه و یا سایر مراکز شهرها و بازارها به فروش می رسند این است که توسط این نرم افزار و با برقراری ارتباط اینترنت با سرور کمپانی ترنسند کاملاً جعلی و تقلبی بودن آن فلش مموری مشخص خواهد شد و اینگونه فلش مموری های جعلی و تقلبی توسط این نرم افزار بازسازی و تعمیر نخواهند شد.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

دوست عزیز در خصوص بازسازی و تعمیر فلش مموری اچ پی (HP v220w) نیز باید خدمت مبارکتان عرض شود،
    بنده در این مورد نیز لینک دو تا فایل را برایتان قرار می دهم که مخصوص همین نوع فلش مموری می باشد،

شخصاً امیدوارم با استفاده صحیح از این نرم افزارها مشکلتان به کلی رفع گردد.

موفق باشید.

کد:
    کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    بله من همون کاربر هستم , انشاء الله در انجمن شما این مشکل من رفع بشه .
    من اول فلش رو زدم وبه اینترنت هم متصل هستم و نرم افزار JetFlash_Online_Recovery_v1.0 رو ران از ادمینستور کردم وبا خطای زیر مواجه شدم ودر مرحله یک موندم , منظور این خطا چیه ؟

ودر رابطه با فلش hp من با نرم افزار HPUSBFW , وHP_USB_Disk_Storage_Format_Tool کار کردم هردو ارور زیر را دادند.

ممنون میشم کمکم کنید .
    Last edited by salahisoft; 27-07-2014 at 14:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز اگه لطف کنید و جواب منو بدید ممنون میشم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز اگه لطف کنید و جواب منو بدید ممنون میشم .
    با درود:
    دوست عزیز جنابعالی باید به این نکته بسیار مهم در خصوص این مشکل توجه داشته باشید که نرم افزارهایی که بنده برایتان قرار داده ام نرم افزارهای اوریجینال کمپانی سازنده فلش مموری ترنسند و همچنین کمپانی سازنده فلش مموری اچ پی می باشند که برای حل اینگونه مشکل ها در نظر گرفته شده اند، و اگر جنابعالی می بینید که نتوانسته اید با این نرم افزارها مشکلتان را رفع کنید، این دلیل به معنی ناکارآمد بودن نرم افزار نیست بلکه مشکل اصلی در جای دیگری است و باید اول آن را برطرف نمائید و سپس آنوقت فلش را تعمیر و بازیابی نمائید،

به همین منظور جنابعالی اگر خوب و با دقت کامل به تصاویر ارورهای دریافتی از هر دو فلش مموری دقت کنید خواهید دید که معنی و مفهوم هر دو فقط یک چیز می باشد و آن هم شناخته نشدن درایور یو اس بی توسط سیستم رایانه تان، و این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اعم از نصب ناقص ویندوز و یا نصب نبودن جدید ترین درایور و بایوس سیستم رایانه تان و از همه مهمتر اینکه درایور یو اس بی سیستم رایانه تان نیز نصب نگردیده یا بد نصب شده و درست عمل نمی کند،

کد:
    پیشنهاد بنده به شما برای رفع این مشکل آن است که ابتدا آخرین درایور سیستم رایانه تان را نصب کنید و سپس درایور یو اس بی را نیز بر روی سیستم رایانه تان نصب نمائید، آنوقت اقدام به تعمیر و بازیابی فلش مموری ها نمائید،

اگر هم انجام این کارها برایتان امکان پذیر نبود پیشنهاد می کنم با استفاده از آن نرم افزارهایی که بنده برایتان قرار داده ام روی یک سیستم رایانه دیگر ترجیحاً دارای سیستم عامل XP مراحل تعمیر و بازیابی فلش مموری ها طبق دستورالعمل مندرج در فایل wold صورت بگیرد،

موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز منظورتون رو از نصب نبودن درایور usb نفهمیدم واگه شما به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نگاه کنین میبینین که همه درایور usb نصب است
    و فرض اگه نصب نیست باید چجوری این درایور رو باید نصب کنم(ویندوز7)؟
    و روی ویندوز اکس پی مجازی هم امتحان کردم همین ارور را داد?
    ممنون میشم کمک کنید .
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز منظورتون رو از نصب نبودن درایور usb نفهمیدم واگه شما به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نگاه کنین میبینین که همه درایور usb نصب است
    و فرض اگه نصب نیست باید چجوری این درایور رو باید نصب کنم(ویندوز7)؟
    و روی ویندوز اکس پی مجازی هم امتحان کردم همین ارور را داد?
    ممنون میشم کمک کنید .
    با تشکر
    با درود مجدد:
    دوست عزیز بنده برایتان دو تا فایل دیگر که مختص تعمیر و بازیابی فلش مموری ترنسند می باشند را قرار می دهم،

فایل اول Transcend JetFlash V30 JetFlash elite driver v.1.1.68 نام دارد،

کد:

اگر احیاناً دیدید لینک فوق مشکل داشت می توانید از لینک اصلی که در زیر برایتان قرار می دهم دریافت نمائید،

کد:

و فایل دوم نیز نسخه جدید تری از نرم افزار JetFlash Recovery Tool v1.0.12 می باشد،

کد:

ابتدا نرم افزار موجود در فایل اول را تست بفرمائید ببینید مشکلتان را رفع می کند یا خیر؟

در صورت عدم کارکرد از فایل دوم استفاده نمائید،

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

دوست عزیز در خصوص فلش مموری HP نیز بنده پیشنهاد می کنم فیلم آموزشی موجود در لینک زیر را دانلود نموده و با دقت مشاهده نمائید،

کد:
    حالا دقیقاً به مانند فیلم آموزشی با استفاده از نرم افزار HP_USB_Disk_Storage_Format_Tool که در لینک قبل نیز برایت قرار داده بودم، فلش مموری را یکبار به فرمت NTFS تبدیل نمائید و سپس مجدداً اقدام به فرمت به FAT32 نمائید،

ضمناً از لینک زیر نسخه جدید تر این نرم افزار HPUSBFW را که با نام HPUSBDisk ارائه گردیده را نیز می توانید دانلود و استفاده نمائید،

کد:

این هم یک نسخه دیگر از سری نرم افزارهای تعمیر و بازیابی فلش مموری HP که با نام HP USB Recovery Flash Disk Utility ارائه گردیده،

کد:

اگر مشاهده نمودید که نرم افزارهای فوق باز هم جواب نداد، باید از سایر نرم افزارهای متفرقه که در تاپیک های مختلف همین وب سایت نیز موجود می باشند استفاده نمائید،

به عنوان مثال بنده این نرم افزار RMPrepUSB_Full_2.1.722 را پیشنهاد می دهم البته لازم است قبل از استفاده از نرم افزار با دقت کامل بنشینید و فیلم های آموزشی مربوطه را تماشا نمائید و سپس به همان شکل با نرم افزار اقدام به تعمیر و بازیابی فلش مموری نمائید.

لینک دانلود نرم افزار

کد:

لینک فیلم های آموزشی به قرار زیر می باشد:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    دوست عزیز اگر احیاناً با هیچ کدامیک از نرم افزارهای فوق موفق با بازیابی و تعمیر فلش مموری هایتان نگشتید، لطفاً در تاپیکهای دیگری که در همین زمینه در این وب سایت موجود می باشد مشکلتان را با اساتید مجرب درمیان بگذارید قطعاً شما را راهنمایی خواهند نمود،

موفق و پیروز باشید.
    Last edited by Sahand_20; 03-08-2014 at 18:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز این فلش ها به هیچ صراتی مستقیم نیست به جز سطل اشغال .....

ممنون از زحماتت دوست عزیز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز این فلش ها به هیچ صراتی مستقیم نیست به جز سطل اشغال .....

ممنون از زحماتت دوست عزیز
    با درود مجدد:
    دوست عزیز جنابعالی اشتباه فکر می کنید،
    چاره فلش مموری های اصلی و اوریجینال به هیچ وجه سطل آشغال نیست، بلکه اراده و پشتکار صاحبش را می طلبد،

در خصوص مشکل بوجود آمده برای شما ذکر این مورد مسئله را برایت روشن می کند که جنابعالی قبل از اینکه مشکلت را در اینگونه وب سایت های فنی مطرح کنی، در وب سایت های غیر فنی مطرح نموده ای و متعاقباً از نرم افزارها و روش های غیر اصولی و متفرقه آن وب سایت ها که هیچگونه ربطی هم به فلش مموری های شما نداشت استفاده نموده ای،
    در واقع اینطور برایت بگویم، گره کوچکی را که با دست به راحتی می توانستی باز کنی را تبدیل به گره کور یا همان به اصطلاح سیاه گره نموده ای، منظور بنده این است مشکلی را که به آسانی می توانستی با نرم افزارهای اصلی و اوریجینالش بر طرف کنی را چند برابر نموده ای و حالا باید با تلاش و پشتکار با انواع و اقسام نرم افزارها کار کنی تا بلکه بتوانی مشکل را بر طرف نمائی،

دوست عزیز به عنوان آخرین راه حل از روش هایی که در زیر خدمتتان عرض می گردد استفاده نمائید،

دوست عزیز بنده در یکی از تاپیک های همین سایت با روش های دو تا از دوستان برخورد کردم که آنها نیز تقریباً مشکلشان مشابهه مشکل شما بود و با روش هایی که خودشان ذکر نموده اند گویا موفق به تعمیر و بازیابی فلش مموری هایشان گشته اند،

بنده به شما پیشنهاد می کنم به لینک های زیر تشریف ببرید و همان دستورالعمل را بکار ببندید بلکه فرجی شد و مشکل شما نیز رفع گردید.

دوست عزیز برای تعمیر و بازیابی فلش مموری ترنسند به لینک زیر تشریف ببرید،

کد:

دوست عزیز در خصوص تعمیر و بازیابی فلش مموری HP نیز به لینک زیر تشریف ببرید و با دقت مطالب را مطالعه و دستورالعمل ذکر گردیده را به کار ببندید،

کد:
    در ضمن حنماً از این وب سایت روسی نیز استفاده نمائید، گویا بسیاری از کاربران همین وب سایت فلش مموری های گوناگونی را به توسط این وب سایت روسی تعمیر و بازیابی نموده اند،

اینم سایت روسی که شاید شاه کلید مشکلات خیلی از فلش ها باشه :

کد:

موفق باشید.
    Last edited by Sahand_20; 08-08-2014 at 02:15.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز به لینک اول رفتم و طبق دستور تمام انتی ویروس و فایروال سیستم رو قطع کرده و نرم افزار مورد نظر را اجرا کردم بازم سیستمم هنگ کرد
    ودر مورد سایت روسی , من قبلا به سایت روسی رفته بودم ونرم افزار های مخصوص فلش رو گرفتم که بازم جواب نداد . روش دیگه ای وجود نداره که من با اون بتونم این فلش های مرده رو زنده کنم؟
    ممنون دوست عزیز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •