تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 38

نام تاپيک: ساخت خنک کننده با بخاری BMW 518

پروفشنال m_s_r_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

1 ساخت خنک کننده با بخاری BMW 518

رو یه خنک کننده دارم کار می کنم که رادیاتش مال بخاریbmw هست پمپ ابش هم پمپ بنزین همون bmw و واتر بلوکش هم یه قسمت دیگه ای از همونbmw بیچارست موقعی که کامل شد عکسها شو میزارم ولی قبلش اگه نظری دارین حتما بگین تاکمکی برام باشه

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

یعنی خودتون طراحیش کردین ؟ اگر اینطوره لطفا آمزش ساختشو به ما هم بگید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

یعنی خودتون طراحیش کردین ؟ اگر اینطوره لطفا آمزش ساختشو به ما هم بگید ممنون میشم
    گفتم دارم روش کار می کنم نظر بدین بهتر طراحی بشه .......

پروفشنال Hessam_7800gtx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

بلاکتون از چه جنسی هست؟؟؟ چون آهن و مشتقاتش زیاد به درد نیمخورن و بهتره از جنس مس یا نقره باشه...

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

بلاکتون از چه جنسی هست؟؟؟ چون آهن و مشتقاتش زیاد به درد نیمخورن و بهتره از جنس مس یا نقره باشه...
    واتر بلوکش از جنس مس که مال زانویی پشت همین 518 هست و روش خورده ساخت تایوانه ولی در کل یه چیز بدرد بخوریه

راستی همین روزا چندتا عکس ازش میزارم.......

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

8

حالا شروع کار (البته با كلي تغييرات)

این هم از رادیات...................................... .................................................. .................

یه فن 12 سانتی نیاز داریم........................................ .................................................. ........

این هم بستهاش که رو رادیات محکم بشه............................................ .................................................. ........

نمای پشت که نشون میده بست ها فن رو نگه داشتن........................................ ..................................................

اینم از کف واتر بلوک که از دو عدد شعله پخش کن اجاق گاز و جا شیلنگی ساخته شده............................................ .........

اینم یکی دیگه که شکل کلی بلوک هست............................................ ............................................

این هم از بلوک که از حالت کلی دیده می شه.............................................. .............................................

حالا ببینین که با چسب سیلیکون کاملا پوشیده شده............................................ .............................................

اینم از بست و پایه هاش............................................ .................................................. ....................

برا پمپ هم از پمپ تصویه اب اکواریم استفاده کردم .................................................. .........................................

این پمپ به یه اکواریم نیاز داره که از پا سماوری استفاده کردم.......................................... .................................................. ..

برای مایع خنک کننده از مایع رادیات و ضد یخ استفاده کردم.......................................... ......................................

حالا می رسیم به حالت کلی این خنک کننده........................................ .................................................. .........

خمیر سیلیکون هم به cpu زدم............................................ .................................................. ...............

حالا نصب واتر کولینگ رو برد............................................ .................................................. ...............

دو تا عکس هم همین جوری میذارم حال کنیم.......................................... .................................................. .................................................. .................................................. ..................................

این پست کامل شد اگه سوالی بود بپرسین تا راهنمایی کنم
    Last edited by m_s_r_08; 27-04-2010 at 14:37.

7. 3 کاربر از m_s_r_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست عزیز شما که زحمتش رو کشیدید اگر براتون مقدوره از ایتدای کار مو به مو توضیح دهید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

جابجا شد
    Last edited by m_s_r_08; 24-09-2009 at 18:06.

10. این کاربر از m_s_r_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

کارات که جالبه و امیدوارم که نتیجه خوب بده.بنظر من واتر بلوک رو از جنس مس خالص استفاده میکردی و میدادی تراشکاری برای درست کنه.لطفا بعدا تست های دما رو بزار

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

کارات که جالبه و امیدوارم که نتیجه خوب بده.بنظر من واتر بلوک رو از جنس مس خالص استفاده میکردی و میدادی تراشکاری برای درست کنه.لطفا بعدا تست های دما رو بزار
    جنس اینم از مس+الومنیوم+روی که یه الیاژ خیلی عالیه و از مس خالص سبکتره و ارزونتر و در دسترس تره.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •