تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: محبوب ترین شخصیت سری کامیک های Marvel از نظر شما کدام است؟

راي دهنده
44. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Blade

4 9.09%
  • Captain America

5 11.36%
  • Cyclops

1 2.27%
  • Deadpool

4 9.09%
  • Doctor Doom

1 2.27%
  • Fantastic Four

5 11.36%
  • Ghost Rider

4 9.09%
  • Hulk

15 34.09%
  • Iron Man

15 34.09%
  • Magneto

2 4.55%
  • Punisher

7 15.91%
  • Professor X

1 2.27%
  • Spider-Man

19 43.18%
  • Thor

10 22.73%
  • Wolverine

12 27.27%
Multiple Choice Poll.
صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: محبوب ترین شخصیت سری کامیک های Marvel از نظر شما کدام است؟

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض محبوب ترین شخصیت سری کامیک های Marvel از نظر شما کدام است؟

شخصیت ها و قهرمانان خیالی از دیرباز در جایگاه ویژه ای در گوشه کنار دنیای تخیل و رویاهای ما انسان ها داشتند و انسان ها هر کدام در ذهن خودشان انسان هایی با قدرت ها و خصوصیات ماورایی رو پرورش دادند. با گذشت زمان و مدرنیزه شدن دنیا این قهرمانان خیالی وارد دنیای کتاب ها و فیلم ها شدن که رفته رفته هر کدام از انها برای خودشان صاحب شناسنامه و شجره نامه ای شدند تا حدی که به شکلی خیلی قوی هر کدام از انها تبدیل به یک انسان واقعی شدند که انگار در این عالم هستی وجود دارند.
    در این میان کمپانی ها و موسساتی گرد هم امدند و نسبت به ذائقه منطقه و جمع تفکراتشون شخصیت هایی رو معرفی و همه انها را در یک خانواده گرداوری کردند که موسسه Marvel نیز جز یکی از این گروه ها است و در طول سال های دراز شخصیت های بسیار زیادی رو معرفی کرده که هر کدام نیز برای خودشان داستان ها و اتفاقات خاصی رو در سری کامیک های Marvel داشتند.

در این نظرسنجی تعدادی از شخصیت های بسیار معروف و البته شناخته شده کامیک های Marvel رو که اکثرشون رو بیشتر به واسطه فیلم های هالیوودی چند سال اخیر و حضور تعداد زیاد انها در بازی های ویدئویی میشناسیم قرار دادیم.
    در لیست زیر 15 شخصیت شناخته شده قرار دارند که چون احتمال دادم بیشتر از بقیه شخصیت ها شناخته شده میشن در گزینه های نظرسنجی واردشون کردم و درصورتی که شخصیت محبوب دیگری هم در نظر دارید می توانید به طور جداگانه اسمشو بیان کنید.

نکته1: در بین قهرمان ها گروه 4 شگفت انگیز Fantastic Four رو به صورت یک تیم قرار دادمف بر این اساس هر کدام از این قهرمان ها مورد علاقه دوستان باشد می توانند به کل تیم رای بدن.
    نکته2: کلا دوستان میتونن بر اساس شناختشون نسبت به کامیک، فیلم و بازی ویدئویی رای بدن، هدف صرفا گیمینگ نیست.
    پس محبوب ترین قهرمان دنیای مارول برای شما کدام است؟

Blade-1

Captain America-2

Cyclops-3

Deadpool-4

Doctor Doom-5

Fantastic Four-6

Ghost Rider-7

Hulk-8

Iron Man-9

Magneto-10

Punisher-11

Professor X-12

Spider-Man-13

Thor-14

Wolverine-15
    Last edited by Layken; 09-02-2014 at 01:13.

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

مرسی حامد، تاپیک جالبی هست.

نظرسنجی همونجوری که گفتی صرفا گیمینگ نیست، خیلی از کاراکترهای Marvel رو من توی بازی های ویدئویی ندیدم و شناختم بر اساس کامیک یا فیلم هست.

یه سوال فنی اینکه تکلیف کاراکترهای سری کامیک های DC مثل Superman ، Batman و ... که بعضی هاشون توی بازی های ویدئویی هم حضور پررنگی داشتن چی میشه؟

3. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

مرسی حامد، تاپیک جالبی هست.

نظرسنجی همونجوری که گفتی صرفا گیمینگ نیست، خیلی از کاراکترهای Marvel رو من توی بازی های ویدئویی ندیدم و شناختم بر اساس کامیک یا فیلم هست.

یه سوال فنی اینکه تکلیف کاراکترهای سری کامیک های DC مثل Superman ، Batman و ... که بعضی هاشون توی بازی های ویدئویی هم حضور پررنگی داشتن چی میشه؟
    نکته خوبیه
    اولش گفتم برای کامیک های DC هم یک نظرسنجی دیگه زد و برنده های هر گروه رو مثل یک رقابت بین مارول و DC هد تو هد کرد.
    ولی خب با توجه به سابقه استقبال مثل این که بهتر بود هر دو گروه مارول و DC رو همون ابتدا به جان هم مینداختیم

5. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با اینکه قهرمانان دنیای Marvel از دیدگاه من مقداری friendly تر نسبت به قهرمانان DC هستند ولی به قدرت و جذابیت اونها نیستند. از نظر من بتمن سوپرمن فلش و حتی Martian Manhunter جذابیت بیشتری نسبت به این کارکتر ها دارند

تفاوت اصلی این دو گروه اینه که در دنیای Marvel بیشتر قهرمانان بر اساس اتفاقات و تئوری های علمی و آزمایشگاهی قهرمان شدند( مرد عنکبوتی ، هالک ، مرد اهنی ، مرد مورچه ای ، چهار شگفت انگیز ، کاپیتان امریکا و دد پول !) ولی برعکس در دنیای DC بیشتر کارکتر ها افسانه ای و یا بیگانه هستند. به طوری که در گروه لیگ عدالت فقط بتمن و فلش و گرین لنترن انسان و زمینی هستند!

من مرد عنکبوتی و هالک رو دوست دارم!نمیدونم به کدوم رای بدم!

7. 7 کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال The Rover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خب من به nightcrawler رای میدم، که متاسفانه تو لیست نیست

9. 3 کاربر از The Rover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

به نظر میاد مرد عنکبوتی پیشتاز باشه

با اینکه قهرمانان دنیای Marvel از دیدگاه من مقداری friendly تر نسبت به قهرمانان DC هستند ولی به قدرت و جذابیت اونها نیستند. از نظر من بتمن سوپرمن فلش و حتی Martian Manhunter جذابیت بیشتری نسبت به این کارکتر ها دارند

تفاوت اصلی این دو گروه اینه که در دنیای Marvel بیشتر قهرمانان بر اساس اتفاقات و تئوری های علمی و آزمایشگاهی قهرمان شدند( مرد عنکبوتی ، هالک ، مرد اهنی ، مرد مورچه ای ، چهار شگفت انگیز ، کاپیتان امریکا و دد پول !) ولی برعکس در دنیای DC بیشتر کارکتر ها افسانه ای و یا بیگانه هستند. به طوری که در گروه لیگ عدالت فقط بتمن و فلش و گرین لنترن انسان و زمینی هستند!

من مرد عنکبوتی و هالک رو دوست دارم!نمیدونم به کدوم رای بدم!
    توضیح درستی بود.
    بتمن هم در دنیای بازی و هم در دنیای سینمای هالیوود در این چند سال یکه تازی کرد و در کنار کاراکتری مثل جوکر هم حضور داشت که واقعا نمیشه ازش گذشت.
    اما شخصیت های مارول زیاد تو اوج نبودن از لحاظ گیمینگ که زیاد موفق نبودند و تو سینما هم انصافا به بتمن نمیشه رسید.

خب من به nightcrawler رای میدم، که متاسفانه تو لیست نیست
    درسته جاش تو لیست خالیه.
    در عوض یک والپیر از طرف من تقدیم به نیمای عزیز

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض

اینقدر این مارول کمیک داره ادم نمیدونه از کجا شروع کنه بخونه
    من به صورت رندم از هفت هشت تا شخصیت هاش یه چیز هایی خوندم و بینشون Iron man , Wolverine رو بیشتر دوست داشتم
    ولی حدس میزنم در اینده که بیشتر باهاشون اشنا شدم نظرم تغییر کنه!

13. 4 کاربر از farzan311 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

من که اهل خوندن کمیک نیستم و شناختم از اکثریت این کارکترها فقط مربوط به فیلمها میشه .
    متاسفانه از روی فیلم هم نمیشه قضاوت کرد . بازیگرها ، میزان موفق بودن فیلم و مسائل دیگه روی کارکتر تاثیرگذارند و شاید با اصلیتش در کمیک متفاوت هم باشند.
    مثلا توبی مگوایر ابهت مرد عنکبوتی را بنظر من خیلی پایین اورده از اونور مقایسه کنید با کریستین بیل در بتمن یا کریس همسورث در ثور .
    اما از نظر شخصیت و قدرت من به Blade و Ghost Rider رای دادم .
    (نمی دونستم گوست رایدر شخصیت کمیک هست و اولین حضورش سال 72 ـست فکر می کردم الهام گرفته شده از شاهزاده تاریکی در بازی POP هست اینقدر ناسزا به سازندهاش دادم)

15. 7 کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

حامد جان ممنون،تاپیک عالیه!!!

از نظر کلی بخوایم حساب کنیم به نظر من اول اسپایدرمن هستش،بعدش هالک و بعدش آیرون من!!!!
    از نظر محبوبیت عرض کردم.........

از نظر سینمایی هم همون 3تای بالای فعلا خیلی رو اوج هستن توی دهه اخیر و خیلی معروفن!!!

محبوب ترین هم از نظر خودم................
    واقعا خیلی سخته بخوام انتخاب کنم،بدون ترتیب دد پول،اسپایدر من،تور و از همه مهمتر پانیشر رو دوست میدارم فراوان ×××

17. 5 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها MUSK£T££R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    zahedan

پيش فرض

جای خیلیها خالیه ولی اگه اونا هم بودن بازم انتخابم هالک بود چون بدطرفدارشم ..!
    ولی اگه DCها هم تو همین تاپیک بودن بهتر بود هم کل بیشتر میشد هم میشد فهمید کدوم طرفدار بیشتری داره ..!

19. 4 کاربر از MUSK£T££R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •