تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 48

نام تاپيک: ساخت یک بازی کامل با UDK((به قول خودمون کیت توسعه مجازی))

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض ساخت یک بازی کامل با UDK((به قول خودمون کیت توسعه مجازی))

سلام
    کلا این تاپیک از عوارض بیکاریه؟ البته نه از اون بیکاری ها . منظورم بیکاری سر بازی سازیه . نشستیم و گفتیم به جای اینکه بشینم هر روز یو دی کی رو بالا بیارم و هی بیخودی چیزایی که دیروز و پیروز و پس اون روز و etc انجام بدیم بیام بشینیم یه بازی بسازیم. و چون من از تری دی مکس و انیمیشن سازی هی چی سر در نمیارم می خوام از تمامی منابع دم دستم استفاده کنم .منبعی که چشمم رو گرفته سورس بازی Dungeon defance که صد در صد می دونید چیه . من می خوام بدون رعایت حق کپی رایت یه بازی جدید از داخل سورس های این بسازم و چون که بچه خیلی باحالی هستم و خیلی مهربونم می خوام مراحل ساختش رو هم اینجا بزارم تا هم بازی سازان دیگه با مراحل ساخت بازی توی انجین اشنا بشن و هم من یه چیزی درست درمونی ساخته باشم .
    البته چون منابع محدوده و من هم زیاد سه بعدی سازی بلد نیستم پس نمی تونم بالانس زیادی روی این بازی بدم .
    پس این بازی یه بازی دوبعدی میشه توی سبک سوپر ماریو با پازل و مازل و امثال این چیزا با کارکتر اصلی بازی Dungeon Defance و دشمنان بازی اون .
    خب من که می خوام این کار رو شروع کنم می خوام بدونم نظرتون دربارش چیه؟

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

در ضمن گفته باشما ! نیان اینجا بگین نمی شه و نمی تونی . با سیخونک های که من به سورس هاش دادم دیدم میشه .

2. 10 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

تو بساز و ما حمایت ات می کنیم

4. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

ایول کار جالبی هست کاش میشد کاراکتر هاش رو عوض کنی .

6. 2 کاربر از iload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

سلام
    خیلی خوبه ! همیشه منتظر ساخت یه بازی کامل با udk بودم البته بیشتر منتظر ساخت بازی ای به جز اول شخص و سوم شخص اکشن با این موتور هستم

8. 2 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ايول حسن جان كارت عاليه-فقط اين بازي كه گفتي عجيبه من حتي اسمشو نشنيدم !

10. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

تو بساز و ما حمایت ات می کنیم
    خواهش می کنم .
    سلام

ایول کار جالبی هست کاش میشد کاراکتر هاش رو عوض کنی .
    گفتم که نه من تری دی کارم و نه حوصله کار سه بعدی ساختن دارم

سلام
    خیلی خوبه ! همیشه منتظر ساخت یه بازی کامل با udk بودم البته بیشتر منتظر ساخت بازی ای به جز اول شخص و سوم شخص اکشن با این موتور هستم
    به زودی خواهید دید که چطوری با این موتور میسازم
    ايول حسن جان كارت عاليه-فقط اين بازي كه گفتي عجيبه من حتي اسمشو نشنيدم !
    چرا اسمش رو نشنیدی؟ این یه بازی بود که از جمله بازی های اولیه واسه یو دی کی بود . برو udk.com می بینیش .
    که البته سورس کامل بازیش رو شامل تمام مدل ها و اسکریپت ها رو رایگان توی اینترنت اورده . که من می خوام با ویرایش اون سورس ها یه بازی جدا درست کنم .

یه مدت بود که تو فکر این کار بودم که بسازمش البته نه اینکه بیام اینجا مراحل ساختش رو اموزش بدم همونطور که گفتم چون من بچه باحالی هستم خواستم شما ها هم یه فیضی ببرین .
    روند کاری هم مثل توضیحات همین بازی توی سایت یو دی ان نمی دونم دیدید یا نه اونجا کل روند ساخت رو توضیح داده . من اینجا می خوام همین کار رو بکنم.
    در ضمن اینرو بگم از زمان استارت این کار لطفا دیگه پست زیر پست من ندین نمی خوام شلوغ بشه ولی اگه سوال داشتین پست رو با عنوان سوال بزارین تا من جواب بدم .ok
    فعلا

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

ولی در کل میگم به نظر من توی بخشهای دیگه مثل یونیتی یا Fps یا 3dGameStedue همچنین کاری انجام بشه خیلی خوبه . بچه های اینجا برای یادگیری نیاز به تجربه کردن یه پروژه کامل دارن . پس به نظر من دوستانی که می تونن حتما یه همچین کاری بکنن.

12. 5 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه VGS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    کلا این تاپیک از عوارض بیکاریه؟ البته نه از اون بیکاری ها . منظورم بیکاری سر بازی سازیه . نشستیم و گفتیم به جای اینکه بشینم هر روز یو دی کی رو بالا بیارم و هی بیخودی چیزایی که دیروز و پیروز و پس اون روز و etc انجام بدیم بیام بشینیم یه بازی بسازیم. و چون من از تری دی مکس و انیمیشن سازی هی چی سر در نمیارم می خوام از تمامی منابع دم دستم استفاده کنم .منبعی که چشمم رو گرفته سورس بازی Dungeon defance که صد در صد می دونید چیه . من می خوام بدون رعایت حق کپی رایت یه بازی جدید از داخل سورس های این بسازم و چون که بچه خیلی باحالی هستم و خیلی مهربونم می خوام مراحل ساختش رو هم اینجا بزارم تا هم بازی سازان دیگه با مراحل ساخت بازی توی انجین اشنا بشن و هم من یه چیزی درست درمونی ساخته باشم .
    البته چون منابع محدوده و من هم زیاد سه بعدی سازی بلد نیستم پس نمی تونم بالانس زیادی روی این بازی بدم .
    پس این بازی یه بازی دوبعدی میشه توی سبک سوپر ماریو با پازل و مازل و امثال این چیزا با کارکتر اصلی بازی Dungeon Defance و دشمنان بازی اون .
    خب من که می خوام این کار رو شروع کنم می خوام بدونم نظرتون دربارش چیه؟

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

در ضمن گفته باشما ! نیان اینجا بگین نمی شه و نمی تونی . با سیخونک های که من به سورس هاش دادم دیدم میشه .
    سلام حسن جان خوبی عزیزم ببین کارت خیلی خوبه اگه شروع کنی به ساختن ، فقط یه پیشنهاد بهت می دم.حالا که قراره بسازی و مراحل کار را هم آموزش بدی یه کاری بکن.همین طور که بازی می سازی یه حالی بده فیلم بازی که می سازی را هم بگیر با CamtasiaStudio توضیحاتم بده داری چکار می کنی بعد به هر کدوم از بچه ها خواستند فیلمشو بده.یا حدااقل بفروش فیلم آموزشی تا. تا جایی هم که من می دونم هیچ آموزش ویدیوی برای این موتور نیست اگه این کار را بکنی فکنم هم یه بیزنس خوبی هستش هم یه کمکی به بچه ها در آشنا شدن با این موتور کردی.دمت گرم.انشا الله که موفق باشی.

14. 2 کاربر از VGS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

بابا چقدر تخیلات . من که نمی خوام موتور رو اموزش بدم. گفتم که اگه کسی می خواد این رو دنبال کنه باید با udk اشنایی متوسط به بالا داشته باشه . در ضمن بازم می گم من که نگفتم که میام یو دی کی اموزش بدم . دادش من می خوام بازی واسه خودم بسازم گفتم یه حالی هم به بچه ها بدم و مراحلی که دارم می سازم رو بنویسم و انینجا بزارم . البته با عکس .
    در ضمن بچه ها یه سوال توی بازی های ایرانی هیچ منعی واسه استفاده از کارکتر دیگران وجود داره ؟ مثلا من الان دارم به کارکتر گرشاسپ توی 3dmax نگاه می کنم . می تونم این رو بیارم توی بازی lمثلا جای قول؟

16. 4 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

بابا چقدر تخیلات . من که نمی خوام موتور رو اموزش بدم. گفتم که اگه کسی می خواد این رو دنبال کنه باید با udk اشنایی متوسط به بالا داشته باشه . در ضمن بازم می گم من که نگفتم که میام یو دی کی اموزش بدم . دادش من می خوام بازی واسه خودم بسازم گفتم یه حالی هم به بچه ها بدم و مراحلی که دارم می سازم رو بنویسم و انینجا بزارم . البته با عکس .
    در ضمن بچه ها یه سوال توی بازی های ایرانی هیچ منعی واسه استفاده از کارکتر دیگران وجود داره ؟ مثلا من الان دارم به کارکتر گرشاسپ توی 3dmax نگاه می کنم . می تونم این رو بیارم توی بازی lمثلا جای قول؟
    خوب بازیت که تجاری نیست که ؟ پس اشکالی نداره . لبته اوضاعه ایران داغونه تجاری هم بود کسی به کسی نبود !

18. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

نه کلا میگم . اخه می خوام همین گرشاسب رو بکنم غول این مرحله بازی . خوبه دیگه باحال نمیشه؟
    میگم یکدفعه خوششون نیاد بیان بگیرن ببرنمون.
    راستی یه سوال دیگه البته خودم نوشتما ولی می خوام نظرتون رو بدنم به نظرتون مراحل ساخت رو چه جوری بنویسم . مثلا بشینم اینجا خاطره بنویسم مثلا
    روز اول
    مثلا من امروز رفتم اینجوری کردم اینرو اوردم اینجا اون رو بردم اینطرف فلان چیز رو ساختم .
    یه پیشنهاد بدین چه جوری بنویسمش.

20. این کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •