تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: میخوام برنامه نویسی رو شروع کنم- کمکم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

12 میخوام برنامه نویسی رو شروع کنم- کمکم کنید

سلام
    میخوام توی این تابستون برنامه نویسی رو یاد بگیرم
    اول میخوام بدونم میشه توی این زمان یاد گرفت؟
    از کجا شروع کنم چی کار کنم
    چون هیچی درباره اش نمیدونم هیچی! خواهش میکنم کمکم کنید
    برنامه نویسی رو یاد بگیرم یا برم طراحی وب یاد بگیرم خیلی گیج شدم کمک کنید لطفا
    کسی این پکیج رو خریده؟میشه باهاهش یاد گرفت؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببخشید که اینقدر سوال کردم ممنون میشم کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

کمک کنید لطفا
    تو شهر ما کلاس آموزشی وجود نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.شما اول باید چنتا مطلب در مورد برنامه نویسی وب , برنامه نویسی ویندوز , برنامه نویسی کراس پلاتفُرم(برنامه هایی که روی چند سیستم عامل اجرا میشن)توی اینترنت سرچ کنی و در موردشون اطلاعات کسب کنی(کاربرد های هرکدوم و زبان های تحت پوشش) تا بفهمی به کدوم علاقه داری(با توجه به اینکه گفتین هیچی از برنامه نویسی نمیدونین).بعد از اون باتوجه به هدف یا علاقت باتوجه به بازار کار هر کدوم از زبان های برنامه نویسی و مشاوره از اساتید حاضر در انجمن زبان مورد نظرو انتخاب و آموزشاشو دنبال کنی.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوست من، طراحی وب، یه کار گرافیکیه....
    اگر سلیقه‌ی گرافیکی دارید که قطعا برید دنبال اون!! کنار این کار، یه دونه از اینایی که بیلبورد و تابلو و این حرفا چاپ میکنن هم بزنین و حال کنین! )

برنامه نویسی هم که برنامه نویسیه و باید جهت کاملا مشخص بشه وگرنه دور خودتون میچرخین و می‌بینین هیچی بلد ندارید!

5. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

اول از هر چیز وقتتون رو با این پکیج های نامرتب و بی در و پیکر هدر ندید . این پکیج ها همین منابع موجود در اینترنت هستن . اگر دسترسی به اینترنت دارید مطمئنا چیزی بیشتر از این پکیج ها رو در اختیار دارید .

برای یادگیری طراحی وب همین که واردش میشی میبینی کلی چیز دیگه باید یاد بگیری ( مثل فتوشاپ و فلش و ... که این دو تا از نون شب هم واجب تره ) و طراحی وب فقط این پیشنهادهای همیشگی که اول باید HTML و CSS و غیره رو باید یادبگیری نیست . درسته که یادگیریش اصولی داره و پایه و اساسش HTML هست ولی تا کجا میخوای بری ؟ حرفه ای شدن ؟

برای برنامه نویسی اول هدفتون رو مشخص کنید که مثلا برای چه سیستم و پلتفرمی میخواهید کد بزنید ؟ اصلا میخوای چیکار کنی ؟ بازی های کامپیوتری بسازی ؟ برنامه های موبایل طراحی کنی ؟ فقط کد کد کد بزنی و -- کنی ؟

در مرحله ی بعد شناخت یک زبان و انتخاب یک زبان خوب و آشنایی با قابلیت های اون هست . بعضی زبان ها هستند که میبینید دستی بر همه عرصه ها دارند . انتخاب یک زبان خوب یا بهترین زبان برنامه نویسی هم مستلزم آگاهی از سایر زبان ها وقدرت و دامنه کاربرد اونهاست که باعث میشه برای پروژه های مختلف ، زبان مناسبی انتخاب بشه .
    مثلا کاربردهایی که نیاز به محاسبات عددی دارند بهتره از C یا فرترن استفاده بشه یا برای کاربردهای هوش مصنوعی از لیسپ یا پرولوگ و برای کاربردهای اینترنتی از جاوا یا پرل ( یا پریل خودمون ! ) استفاده بشه .

شاید بگید که من اصلا این زبان ها به کارم نیاد پس چرا باید اونها رو مطالعه کنم . خب به خاطر همین انتخاب زبان مناسب .

البته بحث رو نباید از همین اول تخصصی تر کرد ولی برای شروع اگر با یک دید کلی واردش بشید بد نیست و نیازی نیست تمام اصطلاحات و بالا - پایینش رو از همون اول بدونید چرا که هیچکس هم ندونسته .

کافیه یه زبان رو بنابر نیازتون شروع به یادگیریش کنید . منطق یک زبان برنامه نویسی رو متوجه شدید میشه گفت درصد کمی از راه رو طی کردید . بعد از اون سراغ زبان دیگه ای رفتن چندان سخت نیست . چون زبان هایی هستند که ساختارهای گرامری شبیه بهم دارند و همچنین شرط ها و حلقه ها در زبان های برنامه سازی شبیه بهم عمل میکنن و تفاوتشون در کلمات کلیدی و ذخیره شده و عبارتهای دیگه و غیره هست .

7. 4 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

اول از هر چیز وقتتون رو با این پکیج های نامرتب و بی در و پیکر هدر ندید . این پکیج ها همین منابع موجود در اینترنت هستن . اگر دسترسی به اینترنت دارید مطمئنا چیزی بیشتر از این پکیج ها رو در اختیار دارید .

برای یادگیری طراحی وب همین که واردش میشی میبینی کلی چیز دیگه باید یاد بگیری ( مثل فتوشاپ و فلش و ... که این دو تا از نون شب هم واجب تره ) و طراحی وب فقط این پیشنهادهای همیشگی که اول باید HTML و CSS و غیره رو باید یادبگیری نیست . درسته که یادگیریش اصولی داره و پایه و اساسش HTML هست ولی تا کجا میخوای بری ؟ حرفه ای شدن ؟

برای برنامه نویسی اول هدفتون رو مشخص کنید که مثلا برای چه سیستم و پلتفرمی میخواهید کد بزنید ؟ اصلا میخوای چیکار کنی ؟ بازی های کامپیوتری بسازی ؟ برنامه های موبایل طراحی کنی ؟ فقط کد کد کد بزنی و -- کنی ؟

در مرحله ی بعد شناخت یک زبان و انتخاب یک زبان خوب و آشنایی با قابلیت های اون هست . بعضی زبان ها هستند که میبینید دستی بر همه عرصه ها دارند . انتخاب یک زبان خوب یا بهترین زبان برنامه نویسی هم مستلزم آگاهی از سایر زبان ها وقدرت و دامنه کاربرد اونهاست که باعث میشه برای پروژه های مختلف ، زبان مناسبی انتخاب بشه .
    مثلا کاربردهایی که نیاز به محاسبات عددی دارند بهتره از C یا فرترن استفاده بشه یا برای کاربردهای هوش مصنوعی از لیسپ یا پرولوگ و برای کاربردهای اینترنتی از جاوا یا پرل ( یا پریل خودمون ! ) استفاده بشه .

شاید بگید که من اصلا این زبان ها به کارم نیاد پس چرا باید اونها رو مطالعه کنم . خب به خاطر همین انتخاب زبان مناسب .

البته بحث رو نباید از همین اول تخصصی تر کرد ولی برای شروع اگر با یک دید کلی واردش بشید بد نیست و نیازی نیست تمام اصطلاحات و بالا - پایینش رو از همون اول بدونید چرا که هیچکس هم ندونسته .

کافیه یه زبان رو بنابر نیازتون شروع به یادگیریش کنید . منطق یک زبان برنامه نویسی رو متوجه شدید میشه گفت درصد کمی از راه رو طی کردید . بعد از اون سراغ زبان دیگه ای رفتن چندان سخت نیست . چون زبان هایی هستند که ساختارهای گرامری شبیه بهم دارند و همچنین شرط ها و حلقه ها در زبان های برنامه سازی شبیه بهم عمل میکنن و تفاوتشون در کلمات کلیدی و ذخیره شده و عبارتهای دیگه و غیره هست .
    من بیشتر به طراحی وب و برنامه نویسی برای وب علاقه دارم باید از کجا شروع کنم ؟ چی کار کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

از HTML براي طراحي وب شروع كن، و از همين ابتدا از notepad استفاده كن ك تنبل بار نياي! منم تازگي شروع كردم و با اين دارم جلو ميرم ! تا جايي ك اطلاعات كسب كردم جوابگوي طراحي وب هست بعد از اين CSS ياد ميگيرم،

براي برنامه نويسي سي شارپ ويندوز ، جاوا براي وب، اينها برنامه هايي براي شروع هستند و براي من تازه كار و شما مناسب هستند،
    از دوستان عذر ميخوام، دوره آموزشي اين دو مورد عسلويه كنگان و جم سراغ نداريد؟؟ لامرد تا شعاع ١٥٠ كيلومتري عسلويه موردي نيس

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام
    کسی این پکیج رو خریده؟میشه باهاهش یاد گرفت؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببخشید که اینقدر سوال کردم ممنون میشم کمک کنید
    جزوه یه بچه هنرستانی رو ازش بگیری بهتره تا این پکیج ، اینو برای یه بنده خدایی خریدم فقط تف لعنتش برام موند .
    من خودم به این ترتیب شروع کردم :
    هدف : راه اندازی کارهای شخصیم
    1. HTML
    2. CSS
    3. JAVA script
    4. PHP کم
    هدف : برنامه نویسی موبایل
    1. VB 6
    2. C+Pluse
    3. #C
    4. JAVA
    5. Object C تازه میخوام شروع کنم

البته بگم vb6 با اینکه B4a رو داره ولی من از VB6 برای شـروع برنامه نویسی تا حدودی شی گرا استفاده کردم , بنظرم بهترین شروع برای برنامه نویسی از همین زبان سطح بسیار بالای VB6 هست مخصوصا برای یادگیری الگوریتم بیسیک عالی بود .
    با +C نتونستم خوب ارتباط برقرار کنم .
    #C هم خیلی کار باهاش راحته و خوراک ساخت اپ برای ویندوزه ، بنظرم بعد ویژوال بیسیک 6 همین سـی شـارپ عالیه (البته پایه سی.شارپ رو با سی.پلاس یاد گرفتم) .
    ولی بهترین و عالی ترین و باحالترین زبان جاوا هستش که خیلی دوستش دارم ، با اینکه سر یادگرفتنش کاملا سرویس شدم ولی عالیه .
    آبجکت سی رو هم میخوام شروع کنم ببینم چطوریه .

ولی در کل دوست عزیز اینطوری که من نوشتم مثل اینه که بخوای راجب درس های دانشگاه به یه مهدکودکی توضیح بدی (جسارت به شما نشه ، منظورم نحوه توضیح خودمه) یعنی هرکدوم ازین زبان ها کلی تفاوت نسبت به هم در کاربرد و جای استفاده و ... دارند .
    مثلا سرعت اجرای +C ده برابر جاوا هست اما امنیت جاوا با سی قابل مقایسه نیست و ......
    شما همونطوری که گفتند باید هدف مشخص داشته باشید . وگرنه بین این همه انتخاب گم میشی .
    برنامه نویسی هم بظر من
    85% الگوریتم 15% کدنویسیه پس زیاد نگران اینکه کدوم زبون رو یاد بگیری نباش
    و
    50% استعداد 30% علاقه 20% تمرین و تکراره

11. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه delta7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گفتنی ها رو دوستان گفتن فقط یه چیزی رو متذکر بشم
    فکر نکن بعد 6 ماه میتونی حرفه ای بشی
    بعد 6 ماه تازه از مبتدی میشی آماتور
    چیزی که میخوام بگم اینه که با تلااش زیاد بازم زمانبره اینو گفتم بدونی ممکنه وسط راه باشی بعدش پشیمون شی چرا وقت گذاشتی
    برنامه نویسی چیزی نیست که یادش بگیری و تموم شه ، اصلا تموم شدنی نیست پس اینجور تصوری نکن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

جزوه یه بچه هنرستانی رو ازش بگیری بهتره تا این پکیج ، اینو برای یه بنده خدایی خریدم فقط تف لعنتش برام موند .
    من خودم به این ترتیب شروع کردم :
    هدف : راه اندازی کارهای شخصیم
    1. HTML
    2. CSS
    3. JAVA script
    4. PHP کم
    هدف : برنامه نویسی موبایل
    1. VB 6
    2. C+Pluse
    3. #C
    4. JAVA
    5. Object C تازه میخوام شروع کنم

البته بگم vb6 با اینکه B4a رو داره ولی من از VB6 برای شـروع برنامه نویسی تا حدودی شی گرا استفاده کردم , بنظرم بهترین شروع برای برنامه نویسی از همین زبان سطح بسیار بالای VB6 هست مخصوصا برای یادگیری الگوریتم بیسیک عالی بود .
    با +C نتونستم خوب ارتباط برقرار کنم .
    #C هم خیلی کار باهاش راحته و خوراک ساخت اپ برای ویندوزه ، بنظرم بعد ویژوال بیسیک 6 همین سـی شـارپ عالیه (البته پایه سی.شارپ رو با سی.پلاس یاد گرفتم) .
    ولی بهترین و عالی ترین و باحالترین زبان جاوا هستش که خیلی دوستش دارم ، با اینکه سر یادگرفتنش کاملا سرویس شدم ولی عالیه .
    آبجکت سی رو هم میخوام شروع کنم ببینم چطوریه .

ولی در کل دوست عزیز اینطوری که من نوشتم مثل اینه که بخوای راجب درس های دانشگاه به یه مهدکودکی توضیح بدی (جسارت به شما نشه ، منظورم نحوه توضیح خودمه) یعنی هرکدوم ازین زبان ها کلی تفاوت نسبت به هم در کاربرد و جای استفاده و ... دارند .
    مثلا سرعت اجرای +C ده برابر جاوا هست اما امنیت جاوا با سی قابل مقایسه نیست و ......
    شما همونطوری که گفتند باید هدف مشخص داشته باشید . وگرنه بین این همه انتخاب گم میشی .
    برنامه نویسی هم بظر من
    85% الگوریتم 15% کدنویسیه پس زیاد نگران اینکه کدوم زبون رو یاد بگیری نباش
    و
    50% استعداد 30% علاقه 20% تمرین و تکراره
    خیلی ممنون که پاسخ دادید
    من میخوام طراحی وب رو شروع کنم از کجا شروع کنم؟ چطور؟
    ضمنا من هیچی درباره علائم و این جور چیزا نمیدونم خواهشا کمکم کنید ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •