تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نقد و بررسی لپ تاپ سری z سونی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض نقد و بررسی لپ تاپ سری z سونی

با سلام و تشکر فراوان از دوستانی که وقت خودشون رو برای ارائه اطلاعات به دیگران اختصاص می دن.

دوستان لطفا در مورد سری z از نوت بوک های سونی در این قسمت منو راهنمایی کنید.(توی تاپیک ها خیلی گشتم اما مطلبی ندیدم) و همچنین در مورد اختلاف قیمت بسیار زیادش نسبت به سری SR
    من تا الان سه نوت بوک عوض کردم اما از هیچ کدوم بخاط کیفیت مانیتور و وزن راضی نبودم و برندهای hp,compaq,dell رو داشتم و الان حتما میخوام سونی رو انتخاب کنم
    نوع کاربریم از نوت بوک برنامه نویسیه و دات نت کار میکنم که به رم بالایی نیاز داره و همچنین محیط شلوغی داره(اینو به لحاظ سایز مانیتور ذکر کردم)
    - پارامتر های :رم و کش بالا + وزن کم بدلیل مسافرت زیاد + کیفیت بالای مانیتور+ استحکام بدلیل کار شبانه روزی باهاش
    واسم اصلی ترین پارامترهاست. (کاربری هم تخصصی و فقط و فقط برنامه نویسیه نه بازی نه طراحی نه ...!!!)
    حالا اگه امکان داره بفرمایید بین سری های Z و SR شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    - بدلیل محیط دات نت من مانیتور بزرگتر رو نیاز دارم اما از وزن CR راضی نیستم.
    - قیمتش هم واسم مهم نیست چون ابزار کارمه و تمام وقت بش نیاز دارم و در حقیقت بخش از زندگی آدم میشه اینجوری!
    - آیا لپ تاپی وجود داره که هم سایز مانیتور مناسب داشته باشه و هم وزن زیر 2 کیلوگرم؟

پیشاپیش از همکاریتون ممنونم.

2. این کاربر از psdcompany بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

بر عکس تصور خیلی ها اتفاقا سری Z و SR تفاوت های زیادی دارن که من اینجا برتری های سری Z به SR رو واسط میگم که خیلی ها تو ایران نمی دونن حتی فروشنده ها :

رم های استفاده شده در سری DDR 3 , Z هستن اما در SR ها DDR 2 هستن

صفحه نمایش سری BRIGHT , Z بیشتری داره و همچنین LED XBRITE - DuraView هست که کیفیت بسیار بالایی داره

وزن این سری 1.5 کیلو هست اما وزن سری SR حدود 1.9 کیلو هست

صفحه کلید سری Z الومنیومی بوده و بسیار بهتر و مقاوم تر و در عین حال راحت تر هست

'گرافیک اکثر SR ها یا ATI هست ( مدل های معمولی رو به ضعیف ) و یا از گرافیک انبورد اینتل استفاده میکنن ( INTEL X4500 ) , اما سری Z از گرافیک های GEFORCE 9300 استفاده میکنه

موفق .....

5. 2 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

بهتر نیست اینجا مطرح می کردید ؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خود سونی کلوپ داره !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •