تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نرم افزار و روش های سانسور فیلم های خارجی

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض نرم افزار و روش های سانسور فیلم های خارجی

سلام
    تو اکثر فیلم های هالیوود صحنه هایی هست که به خاطرش با قید دیدن با خانواده رو زد . موقعی که خودت تنها میبینی که مشکلی نیست ولی فیلم های فوق العاده ای هم میاد که حیفت میاد نذاری با بقیه ببینی ولی ممکنه به خاطر دو سه تا صحنه کوچیک قید دیدنش با خانواده رو بزنی . البته خوب شاید بگید اون صحنه رو بزن جلو ولی خوب ضایعس قبلش باید فیلم دیده باشی کامل و اون دقایق یادت باشه و هی کنترل دستت باشه و خلاصه عذابه
    من روش ها و نرم افزارهایی میخوام که بتونه کاری که سانسور چی های صدا و سیما به نحو احسن با فیلم های خارجی انجام میدن رو پیاده کنم . البته اونا کلا نصف فیلم رو سانسور میکنن من میخوام در حد دو سه دقیقه باشه ...
    پیشاپیش ممنون

2. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

edius
    ulead video studio

4. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

اگر دوستان یه توضیحی در مورد نرم افزار و کارایی و ویژگی هاش داشته باشن ممنون میشم . این طوری بهتر به یه نرم افزار جامع و مناسب تر با کارایی بهتر میرسیم . چون میدونم خیلی های دیگه هم به دنبال همچین نرم افزاری باشن میخوام در اخر بهترین نرم افزار و روش که راحت تر هم باشه معرفی شه .
    خود من نرم افزارهای زیادی در این باره سراغ دارم حتی با نرم افزارهای ساده هم میشه قسمتی از فیلم حذف کرد ولی خوب بعدش نیاز به کانورت و تبدیل مجدد داره که کیفیت فیلم تا حد زیادی پایین میاد .
    یه نرم افزاری هست به اسم SolveigMM Video Splitter Business Edition که این نرم افزار وقتی قسمتی از فیلم حذف میکنی دیگه بعدش نیاز به تبدیل نیست و فیلم با همون کیفیت ورودی و با حذف اون صحنه های دلخواه به صورت خروجی میده که اونم البته مشکلات خاص خودش داره . یه کم پیچیدس مراحل حذف فیلم و چند باری باید سروکله بزنی تا اون قسمت فیلم که میخوای حذف شه رو انتخاب کنی و مورد دیگش هم که برای فیلمایی که دوبله نیست و زیرنویس جداگانه هست وقتی صحنه ای از فیلم حذف شه بعدش زیرنویس ناهماهنگ میشه .
    دو ماه پیش فیلم BY the Sea (2015) دانلود کرده بودم از تورنت یه زیرنویس ژاپنی چسبیده به فیلم هم داشت و منم زیرنویس فارسی رو دانلود کردم و دیدم از وسطای فیلم که مشخص بود چهار پنج صحنه 20-30 ثانیه ای از فیلم در دقایق مختلف فیلم حذف شده زیرنویس فارسی کاملا ناهماهنگ بود دیگه و بعدش چند روز پیش که نسخه بلوری فیلم اومد دیدم 3 مین از فیلم حذف شده بود .
    حالا اگر کسی نرم افزار دیگه ای مثه این نرم افزاری که گفتم میشناسه یا راه حلی برای اینکه اون صحنه هایی که حذف میکنی زیرنویس هم مثه خود فیلم حذف شه میدونه که خیلی خوب میشه

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اگر دوستان یه توضیحی در مورد نرم افزار و کارایی و ویژگی هاش داشته باشن ممنون میشم . این طوری بهتر به یه نرم افزار جامع و مناسب تر با کارایی بهتر میرسیم . چون میدونم خیلی های دیگه هم به دنبال همچین نرم افزاری باشن میخوام در اخر بهترین نرم افزار و روش که راحت تر هم باشه معرفی شه .
    خود من نرم افزارهای زیادی در این باره سراغ دارم حتی با نرم افزارهای ساده هم میشه قسمتی از فیلم حذف کرد ولی خوب بعدش نیاز به کانورت و تبدیل مجدد داره که کیفیت فیلم تا حد زیادی پایین میاد .
    یه نرم افزاری هست به اسم SolveigMM Video Splitter Business Edition که این نرم افزار وقتی قسمتی از فیلم حذف میکنی دیگه بعدش نیاز به تبدیل نیست و فیلم با همون کیفیت ورودی و با حذف اون صحنه های دلخواه به صورت خروجی میده که اونم البته مشکلات خاص خودش داره . یه کم پیچیدس مراحل حذف فیلم و چند باری باید سروکله بزنی تا اون قسمت فیلم که میخوای حذف شه رو انتخاب کنی و مورد دیگش هم که برای فیلمایی که دوبله نیست و زیرنویس جداگانه هست وقتی صحنه ای از فیلم حذف شه بعدش زیرنویس ناهماهنگ میشه .
    دو ماه پیش فیلم BY the Sea (2015) دانلود کرده بودم از تورنت یه زیرنویس ژاپنی چسبیده به فیلم هم داشت و منم زیرنویس فارسی رو دانلود کردم و دیدم از وسطای فیلم که مشخص بود چهار پنج صحنه 20-30 ثانیه ای از فیلم در دقایق مختلف فیلم حذف شده زیرنویس فارسی کاملا ناهماهنگ بود دیگه و بعدش چند روز پیش که نسخه بلوری فیلم اومد دیدم 3 مین از فیلم حذف شده بود .
    حالا اگر کسی نرم افزار دیگه ای مثه این نرم افزاری که گفتم میشناسه یا راه حلی برای اینکه اون صحنه هایی که حذف میکنی زیرنویس هم مثه خود فیلم حذف شه میدونه که خیلی خوب میشه
    درمورد زیرنویس شما اول باید زیر نویس ژاپنی رو حذف کنی
    بعد زیر نویسی ک فارسی هست رو بچسبونی ب فیلم که دیگه دو فایل نباشه یکی فیلمو یکی srt

این حالت زیر نویس اگه درست یادم باشه اسمش هارد سابتیتل هست.
    اینطوری اگه فیلم رو سانسور کنید زیر نویس هم طبیعتا باید پاک بشه باهاش
    در ضمن تمام اون کار هایی ک بالا گفتم با MKVToolnix در عرض چند دقیقه انجام پذیره
    کار باهاش بسیار راحته ،آموزشش هم تو گوگل هست

7. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •