تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نارنجی شدن چراغ مانیتور

اگه نباشه جاش خالی می مونه msi674's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    رشت

14 نارنجی شدن چراغ مانیتور

سلام دوستان
    دیروز یه کیس واسم اوردن که گرافیکش onboard بود و هارد نداشت منم این قطعات رو از قبل داشتم و روی سیستم نصب کردم و ویندوز اکس پی رو هم روش پیاده کردم رزولیشن مانیتور رو روی 1024*768 گذاشتم و تحویلش دادم امروز واسم زنگ زدن و گفتن وقتی مانیتور رو به کیس وصل میکنیم چراغ نارنجی مانیتور روشن میشه و تصویر هم نمیاد به نظر شما علتش چی میتونه باشه ؟ و اگه مشکل از تغییر سایزی بوده که من دادم ایا این امکان وجود داره که بدون ورود به ویندوز سایز مانیتور رو عوض کنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز یه کیس واسم اوردن که گرافیکش onboard بود و هارد نداشت منم این قطعات رو از قبل داشتم و روی سیستم نصب کردم و ویندوز اکس پی رو هم روش پیاده کردم رزولیشن مانیتور رو روی 1024*768 گذاشتم و تحویلش دادم امروز واسم زنگ زدن و گفتن وقتی مانیتور رو به کیس وصل میکنیم چراغ نارنجی مانیتور روشن میشه و تصویر هم نمیاد به نظر شما علتش چی میتونه باشه ؟ و اگه مشکل از تغییر سایزی بوده که من دادم ایا این امکان وجود داره که بدون ورود به ویندوز سایز مانیتور رو عوض کنم ؟

با سلام
    دوست عزیز من، روشن نشدن ملنیوتور یا به تعبیری نارنجی ماندن چراغ آن! ربطی به اندازه تصویر یا همان رزولوشن ندارد. تنها دلیلی که می توان با قطیت کامل برای بالا نیامدن تصویر از مانیتور اعلام کرد، کارت گرافیک است. یعنی اگر کامپیوتری روشن بشه و تصویر نده، اولین کاری که باید کرد اینه که گرافیک رو چک کنیم!
    برای روشن تر شدن موضوع، آیا بعد از روشن شدن کامپیوتر بوق بایوس به صورت نرمال(تک بیپ)زده میشود یا اینکه صدای نامتعارفی از بلندگوی باسیوس شنیده میشود؟(اگر صدایی شنیده نمی شود، بلندگوی بایوس رو به مادر برد وصل کنید!)؟؟؟!!!
    این سوال شما هم مبنی بر تغییر رزولوشن بدون ورود به محیط ویندوز! هم اینگونه باید پاسخ داد که هیج سخا افزاری را نمیتوان بدون ورود به محیط نرم افزاری تغییر کارایی و کیفیت داد و پاسخ سوال شما منفی است!

حامد

اگه نباشه جاش خالی می مونه msi674's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون از راهنمایی به جاتون یعنی حتی از تنظیمات منوی بایوس هم نمیشه کاری کرد ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ممنون از راهنمایی به جاتون یعنی حتی از تنظیمات منوی بایوس هم نمیشه کاری کرد ؟

دوست عزیز، با سلام
    مشکل بالا نیومدن تصویر ربطی به تنظیمات بایوس نداره! از بایوس میشه رزولوشن کارتهای آنبرد رو تغییر داد ولی این باعث نمیشه که شما تصویر داشته باشید!
    شما با نصب یک کارت گرافیک دیگر سیستکم را چک کنید!
    راستی اصلا ببین کارت گرافیک داخل بایوس فعاله؟در ضمن اگه خواستی یه کارت دیگه ببندی کارت آنبردت رو از بایوس غیر فعال کن!

حامد

داره خودمونی میشه sadatnia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    دوست عزیز شاید مانیتور ایراد داشته باشه اول مانیتور رو چک کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •