تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 101

نام تاپيک: **تاپیک ویژه پنل های سونی اریکسون Xperia™ X1 به همراه اسکرین شات**

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

12 **تاپیک ویژه پنل های سونی اریکسون Xperia™ X1 به همراه اسکرین شات**

به تاپیک پنل های اکسپریا خوش امدید

================================================== ===================================
    این تاپیکو با توجه به این که دیدم روز به روز پنل های اکسپریا داره زیاد میشه این تاپیکو درست کردم و تمامی فایلهای سالم و تست شده رو اپلود کردم تا انهایی که اکسپریا دارن یا تازه خریدن راحت باشن و برای پیدا کردن پنل گمراه نشن
    پسورد تمامی فایل ها : hessam است
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پنل GrowingPane به همراه تمامی فایل های مورد نیازش به صورت rar
    این پنل به جز اینکه تنوع به گوشی میده هر چیزی توش نشاته یه چیزی هست...مثلآ گل زردی که غنچه هست وقتی sms میاد باز میشه.یا گل شیپوری ابی رنگ نشانه
    انتن دهی هست.یا اون قارچه نشانه روشن یا خاموش بودن بلوتوس.یا اون برگهای خطی نشانه باتری...و خیلی چیز های زیبای دیگه...حتآ تست کنید.
    نصب:
    1.ابتدا فایل را انزیپ کنید.3 تا فایل بدست میاد
    2.بعد خود پنل را نصب کنید
    2.3تا فایل همراه هم نصب کنید
    4.سافت ریست
    اسکرین شات این پنل در ساعات مختلف

دانلود باحجم 2.41 MB
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پنل شبیه ساز ایفون (IphoneStyle)
    این پنل فقط شبیه ایفون هست...و صفحه اول رو شبیه ایفون میکنه
    نصب:
    1.فقط نصب کنید !!!
    اسکرین شات

دانلود با حجم 542 KB:
    کد:
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پنل SPB shell
    توضیحات نصب ندارد...فقط نصب کنید
    اسکرین شات ها:

دانلود با حجم 4.42 MB:
    کد:
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پنل on the road ...با تشکر از کاربر محترم ninja3000sh که این پنل رو معرفی کردن

با این پنل میتوانید در today screen خود از نقشه استفاده کنید و همانجوری که از اسمش پیداست بیشتر در ماشین کاربرد دارد.
    توضیحات نصب ندارد...فقط نصب کنید.این فایل نصب هست و نیاز به انزیپ ندارد

دانلود با حجم 2.64 MB :لینک مستقیم از سایت سونی اریکسون

کد:
    پنل فابریک fish panel اکسپریا...برای اونهایی که پاک کردنش
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 2.81 MB:
    کد:
    پنل فابریک MEDIA XPERIENCE برای انهایی که از رو گوشیشون پاک شده.البته این ورژن جدیدشه.قبلی 2 مگ بود اما این 9 مگ
    این پنل رو بزودی دانلود میکنم و تغییرات رو گزارش میکنم.
    اسکرین شات ها:

دانلود با حجم 9 MB:
    کد:
    Facebook Panel
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 808 MB:...لینک مستقیم از سونی اریکسون
    کد:
    پنل فابریک رادیو...RADIO PANEL
    توضیحات :فقط نصب کنید.این فایل نصب هست و نیاز به انزیپ ندارد
    اسکرین شات :

دانلود با حجم 2.98 MB:
    کد:
    SLIDE SHOW PANEL
    بوسیله این پنل میتوانید عکس هاتون رو بزارید اسلاید شو و رو صفحه today screen از عوض شدن ان لذت ببرید.
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 807 KB:
    کد:
    پنل گوگل
    این پنل در واقع همان صفحه اول گوگل هست که امکان سرچ و ایمیل رو دارد.این پنل به gprs یا اینترنت نیاز دارد
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 804 KB:
    کد:
    EVERNOTE PANEL
    توضیحات :به زودی
    اسکرین شات:

دانلود به حجم 1,815KB: لینک مستقیم از سونی اریکسون
    کد:
    DASH WIRE PANEL
    توضیحات :به زودی
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 926.63KB : لینک مستقیم از سونی اریکسون
    کد:
    CNN PANEL
    شما با این پنل میتوانید به سرعت به سایت cnn وصل شوید و از اخبار روز خبر دار شوید.
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 2.69 MB:
    کد:
    YOUTUBE PANEL
    این همان YOUTUBE معروف هست که قابلیت این رو دارد که ویدیو های انلاین یوتوب رو ببینید
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 693 kb :
    کد:
    Xperia COOL HUNTING PANEL
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 760.35KB : لینک مستقیم از سونی اریکسون
    کد:
    NAVIGATION PANEL
    برای این پنل باید پیش نیاز برنامه garmin رو داشته باشید...یه برنامه نقشه gps هست که بوسیله این پنل میتوانید نقشه رو روی today screen داشته باشید.
    توضیحات :فقط نصب کنید.زیپ هست.رمز hessam
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 243 KB:
    کد:
    Google Maps Panel NEW
    مثل برنامه بالا هست ولی با برنامه google map.
    توضیحات :فقط نصب کنید و برید پنل رو باز کنید...به وسیله برنامه google map کار میکنه...اگه اونو ندارین کار نمیکنه
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 307 kb: زیپ شده هست و پسورد hessam است.

کد:
    پنل Mytopia که یه پنل game انلاین هست...و البته افلاین با تشکر ازshahpuffi که این برنامه رو معرفی کردن.
    توضیحات:بعد از نصب باید به وسیله sync یا gprs به اینترنت وصل شید و باهاش یه اکانت بسازید.راحته....یوزر و پسورد میدید و ایمیل...و ادرس فعال کننده رو به ایمیلتون میفرسته و روش میزنید و تموم.
    اسکرین شات:

دانلود با حجم 6.22 MB:
    کد:
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Windows Live Panel با تشکر از Hamid..God که این پنل رو معرفی کردن
    توضیحات:The Windows Live Panel gives you easy access to the Live Services you know and love from the PC - Messenger, Hotmail, Search and Space - now at your fingertips
    (فارسیش به زودی)
    اسکرین شات:

دانلود: Size: 1,562.93KB
    کد:
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

================================================== ======================================
    توجه:
    1.دوستان اگه پنل جدیدی پیدا کردن بصورت پست لینک دار بزارن که من به اسم کاربریشون تو پست اول اضافه کنم تا پنل ها همه یک جا باشه.
    2.از دادن پست های بیخودی جدآ خوداری کنید...(دانلود نمیشه و غیره...)...تمامی لینکها چک شد و همه دانلود میشه
    3.اگر کاربر مهمان هستید با ذکر نام سایت p30world لینکهارو بردارید.
    4.همه این پنل هایی که تو پست اول هست اضافه میشه همه تست شده است و مشکلی واسه گوشی پیش نمیاره.اگه جایی پنلی دیدید که هنوز اضافه نشده بدونید یه هنوز تست نشده یا مشکل داره...
    ================================================== ======================================
    اخرین آپدیت : چهار شنبه.12فروردین 1388
    Last edited by hesamkowsar; 03-08-2009 at 07:26.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

این پنل ها در دست برسی است و اگر مناسب بود به پست بالا افزوده میشود

Last edited by hesamkowsar; 01-04-2009 at 13:50.

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

واقعا از زحمتت ممنون و نیاز به همچین تاپیکی کاملا احساس می شد
    پنل هایی که فراموش شدند

blu
    یه پنل دیگه هم هست یادم نمی یاد چی بود اسمش ولی همشون رو تو تاپیک اکسپریا گزاشتم

راستی بهتره یه توضیحاتی هم در مورد هر پنل و کار و قابلیت هایی که داره بدی
    مثلا من الان واقعا کنجکاوم بدونم این نسخه ی جدید پنل MEDIA XPERIENCE با این همه افزایش حجم چه قابلیت جدیدی داره

راستی اگه اینجا تاپیک پنل های اکسپریاست بهتره انواع icon های wvga به همراه اسکرین شات تو یه تاپیک دیگه به همین اسم رو سایت قرار بگیره چون این آیکون ها برا wvga هست و رو گوشی های دیگه با این رزولویشن هم جواب میده و اینطوری ممکنه بعضی دوستان نتونن ازش استفاده کنن و این تاپیکم یزره چند شاخه می شه

جواب به پست پایین برا اینکه پست ها زیاد نشه:بازم جواب به پست پایین
    خوب اینم می شه ولی برا اینکه این تاپیک حالت تخصصی خودش رو در مورد پنل اکسپریا حفظ کنه یه تپیک دیگه باشه میتونه دسته بندیه بهتری داشته باشه
    زیر اونایی هم که به اکسپریا می خوره می نویسیم به اکسپریا می خوره یا رو اکسپریا اجرا می شه اینطوری بقیه ی دوستان هم که گوشی با این رزولویشن دارن مثل تاچ hd میتونن هم استفاده کنن و هم خودشون هم مطلب بزارن

بله منم فکر می کنم آیکونای WVGA رو VGA یا QVGA اجرا نمی شه ولی رو WVGA بالای 90 در صد اجرا می شه

بازم جواب به پست پایین

آقا حسام من من که کاری با رزولویشن های دیگه ندارم که هی اینارو می گی من خودم هم می دونم این دوتا رزولویشن به wvga نمی خوره و تو اونا اجرا نمی شه من می گم بهتره این تاپیک فقط توش پنل بزاریم چون اسمش اینو می گه و آیکون ها هم تو یک تاپیک دیگه (که ساختنش کاری نداره و پول هم از آدم نمی گیرن) بزاریم تا دسته بندی یه بهتری داشته باشه اینطوری هم بقیه هم که موبایل دی گه ای با رزولویشن صفحه ی WVGA دارن که همون رزولویشن اکسپریاست مثل Touch HD ,Touch diamond2,Touch pro2,Toshiba TG1...که به هر حال این آیکونا رو این موبایلا که تعدادشون هم کم نیست اجرا می شه و دوستانی که از این مدل گوشی ها دارن مطمعنا دنبال این آیکونا برا گوشیشون تو فرم پنل برا اکسپریا نمی گردن ولی اگه پیدا کردن ممکنه آیکون های خودشونو برا گوشی خودشون رو تو این فرم کنار آیکن های WVGA بزارن و این تاپیک چند شاخه بشه ولی اگه تاپیک دیگه ای باشه این حرکت اونا علاوه بر اینکه موردی نداره برا پر بار کردن تاپیک هم مفیده وراحت تر هم این آیکونارو که به حر حال باسه گوشیه اونا هم هست پیدا می کنن

در ضمن این ابتکار رو برا این زدم که آخر پست اول از دوستان خاسته بودی
    که دوستان پست ندن تا تاپیک کامل شه منم اینطوری جواب پست پایین رو دادم تا یکمی به حرفت گوش کرده باشم و همونطور که خواسته بودی تاپیک شلوغ نشه البته الان می بینم که اون عبارت رو برداشتی

ممنون

Last edited by Hamid..God; 01-04-2009 at 12:19.

4. 2 کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

واقعا از زحمتت ممنون و نیاز به همچین تاپیکی کاملا احساس می شد
    پنل هایی که فراموش شدند

blu
    یه پنل دیگه هم هست یادم نمی یاد چی بود اسمش ولی همشون رو تو تاپیک اکسپریا گزاشتم

راستی بهتره یه توضیحاتی هم در مورد هر پنل و کار و قابلیت هایی که داره بدی
    مثلا من الان واقعا کنجکاوم بدونم این نسخه ی جدید پنل MEDIA XPERIENCE با این همه افزایش حجم چه قابلیت جدیدی داره

راستی اگه اینجا تاپیک پنل های اکسپریاست بهتره انواع icon های wvga به همراه اسکرین شات تو یه تاپیک دیگه به همین اسم رو سایت قرار بگیره چون این آیکون ها برا wvga هست و رو گوشی های دیگه با این رزولویشن هم جواب میده و اینطوری ممکنه بعضی دوستان نتونن ازش استفاده کنن و این تاپیکم یزره چند شاخه می شه

ممنون
    چشم حمید جان...برای هر پنل یه توضیحاتی میزارم....شما هم کمک کنید پنل هایی که جا انداختم بگید تا اضافه کنم...خودم میدونم یه چنتا پنلی نزاتم...بخاطر اینکه نسخه های بتا بود و مشکل داشت...مثل skype...یه پنل بازی فلش(البته بازی سارده)...و...
    MEDIA XPERIENCE هم چون دایلاپ استفاده میکنم هنوز دانلود نکردم...دانلود میکنم و فرق هایی که کرده میگم...
    امیدوارم شما دوستان هم مرا یاری کنید...
    یه سری خورده کاری هم داره که زمان نیاز داره...
    در مورد ایکون هام بگم که ایکونایی که رو اکسپریا میشه نصب کرد میزارم..واسه بقیه گوشی ها هم بعدآ یه تاپیک میزنم...ایکون های wvga فکر نمیکنم رو vga یا qvga کار کنه...
    مرسی
    ================================================== ========
    اینم ابداع حمید جان برای اینکه پست زیاد نشه....
    حمید جان ایکن های vga و qvga به هم میخوره...اما wvga به vga و qvga نمیخوره...و vga و qvga به wvga نمیخوره...تست کردم...اگه مال vga یا qvga رو روی wvga نصب کنی ایکن های گوشیت میپره...و باید برنامرو uninstal کنی تا درست شه
    Last edited by hesamkowsar; 01-04-2009 at 01:49.

6. 2 کاربر از hesamkowsar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hussain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    جزیره قشم

پيش فرض

ببخشيد....
    Last edited by hussain; 01-04-2009 at 13:37.

8. این کاربر از hussain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دستت درد نكنه حسام كارت20.
    نمي دونم عكسها فقط براي من نمي ياد يا واسه همه همينجوره؟؟؟

برا من که همش می یاد

10. این کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

دستت درد نكنه حسام كارت20.
    نمي دونم عكسها فقط براي من نمي ياد يا واسه همه همينجوره؟؟؟
    اکانت بعضی ها سایت tinypic که عکس ها رو اپ لود کردن ف/ی/ل/ت/ر هست...واسه این نمیاد...
    اکانت دیگه ای استفاده کن...البته اگه از adsl استفاده نمیکنی
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    حمید جان تاپیک اون موقع که نوشته بودم پست ندسد واسه اون موقع بود...الان راحت پست بدبد...فوقش شلوق شد به کمک مدیریت پاکسازی میکنیم
    Last edited by hesamkowsar; 01-04-2009 at 13:48.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

والا عكسهاي tinypic واسه منم چند وقتي بالا نمياند
    اين نامردا جا نذاشتند واسمون ...

13. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

حسام جان بهتر نیست یه پستم بزاری برا پنل SPB Sell که اسکین های مختلفی دازه من چنتاش رو تو لینک زیر گزاشتم یه نگاه بهش بنداز

http://forum.p30world.com/showpost.php?p=3472538&postcount=2145

اینم هست
    ویندوز لایو لینک زیر
    کد:

و اینم بگم من هر کاری کردم نتونستم از لینک زیر پنل زیرو دانلود کنم ازم پسورد با یوزر نیم می خواد یه نگاه بنداز ببین سایتش عضو شدن می خواد؟

پنل فابریک MEDIA XPERIENCE برای انهایی که از رو گوشیشون پاک شده.البته این ورژن جدیدشه.قبلی 2 مگ بود اما این 9 مگ
    این پنل رو بزودی دانلود میکنم و تغییرات رو گزارش میکنم.
    اسکرین شات ها:

دانلود با حجم 9 MB:
    کد:
    ftp://spikedsoftware.co.uk/XperiaX1/PANELS/X1_Panel_MXP_MR2_R27_35200_signed.CAB

کلا بهتره یه نفر که نت پر سرعت داره همرو دانلود کنه یه جای مطمئن آپ کنه
    Last edited by Hamid..God; 01-04-2009 at 16:32.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

-------------------------------------------
    Last edited by Hamid..God; 01-04-2009 at 16:33.

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •