تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: صفحه سیاه قبل از صفحه Welcome با موس فعال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض صفحه سیاه قبل از صفحه Welcome با موس فعال

سلام.
    من واقعا دارم از دست این ویندوز دیوونه میشم . خواهش می کنم کمک کنید.
    من روی لپ تاپم ویندوز ویستا و ایکس پی و لینوکس SuSE دارم ، تو ویندوز ایکس پی بودم که سیستم هنگ کرد و مجبور شدم با کلید پاور خاموش کنم ، بار دیگه که خواستم بیام داخل ایکس پی اون صفحه ای که یک پروگرس بار آبی داره و درایورها رو لود می کنه میاد بعدش باید صفحه Welcome Screen بیاد که نمیاد! یک صفحه ی تمام سیاه میاد که فقط موس رو می تونم حرکت بدم.
    SafeMode هم همین طور هست با این تفاوت که چهار طرف صفحه ی سیاه نوشته SafeMode .
    Ctrl+Alt+Del هم کار نمی کنه ، یعنی اصلا عکس العملی نشون نمیده.
    حالا جالب تر اینجاست که خواستم ویندوز رو Repair کنم ، تا اون مرحله ای که هنوز ریست اول نشده بود انجام شد (کپی فایل ها) اما بعد که ریست شد و خواست بیاد تا صفحه ی آبی نصب دوباره همون صفحه ی سیاه اومد که وسطش موس بود! یعنی حتی Repair هم نمیشه.
    نکته دیگه اینکه Vista و Linux بدون مشکل بالا میان.
    مثل اینکه واقعا مشکل شایعی هست من نزدیک به 50 تا فروم خارجی رو سرچ کردم که همشون این مشکل توش مطرح بود ، منتهی واقعا فروماشون خیلی بی خود هست و هیچی حالیشون نیست!
    فقط کافی تو گوگل سرچ کنید blank/black+screen+xp+mouse
    باز شاید شما دوستان کمکم کنید. ممنون

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

دوستان لطفا سؤالات در مورد لپ تاپ رو در انجمن مخصوص خودش بپرسید.

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

واقعا ممنون از وقتی که گذاشتید و جواب دادید!
    اگر اشتباه نکنم شما فقط به صرف اینکه کلمه لپ تاب رو در تاپیک من دیدید من رو به اونجا ارجاع دادید ، درسته ؟
    از اینکه در بخش درستی سوالم رو مطرح کرده باشم شکی ندارم ، فقط برای اطلاع شما دوست عزیز مسعود جان ، این مشکل در سیستم های Desktop هم بوجود اومده (این رو از جست و جو هایی که قبلا داشتم میگم که کاربرانی با سیستم Desktop هم چنین مشکلی رو دیدند.)
    امیدوارم که دیگه من رو ارجاع ندید ، اگر راه حلی به ذهنتون میرسه ممنون میشم . فقط نگید که ویندوز و دوباره نصب کنم که ...
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

باشه عزیز.

حالا چرا میزنی

اینجا بطور مفصل و کامل نحوه ی درست کردنش رو توضیح داده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اول که لینک رو دیدم گفتم چطور شده که من خودم پیدا نکردم ، بعد که رفتم باز کردم دیدم قبلا دیده بودمش ، منتهی گذری خونده بودمش ، چون فکر نکنم مشکل از بوت باشه ، خودش هم گفته بعد از POST Screen و قبل از اینکه لوگوی ایکس پی رو نشون بده که برای من لوگوی ایکس پی رو هم نشون میده و قبل از اینکه Welcome Screen رو نمایش بده این اتفاق میفته. اما باز چون شما لینکش رو داده بودی تمامش رو مطالعه کردم ، نتیجه اینکه به احتمال 99% این مشکل من نیست حالا اون 1% برای شما؟ نظر شما!؟
    من قبلا Support.Microsoft رو هم جست و جو کرده بودم چند مورد هم پیدا کرده بودم اما هیچ کدوم مشکل من رو حل نمی کرد حتی به فکر چت با ساپورت افتادم که رفتم دیدم نوشته Cost:59$ !!!
    نظری ایده ای چیز دیگه ای !؟ بدش اینجاست که Repair هم نمیشه ! مشکل سخت افزاری هم ابدا نیست چون Vista و Linux راحت میان بالا ! ویروس هم نمی تونه باشه چون آنتی ویروسم آپ روز هست ! دیگه دارم کچل میشم.
    مسعود جان راه حل دیگه ای به نظرت نمیرسه !؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

متاسفانه بیشتر نسخه هایی که از XP منتشر میشن یهو اینمشکلو پیدا میکنن.

ولا منم دیگه نمیدونم چیکار کنم

بغیر تعویض ویندوز راه منطقی دیگه ای بنظر نمیرسه.

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تعویض ویندوز !!! نه !!!
    حرفش هم نزن ! اولا اینکه سیستم من 3 تا سیستم عامل داره ، حالا اگر بخوام ایکس پی رو عوض کنم ، دوباره باید بشینم بین این بوت لودرهاشون اختلاف ها رو حل کنم ، حسابشو بکن.
    از همه مهمتر ، کلی برنامه نصب شده ، کلی فایل های برنامه نویسی دارم که تو اون ویندوز رجیستر شدن ، رجیستر کردن کامپوننت ها و نصب ابزارهای برنامه نویسی دوباره ، کلی زمان می بره. واقعا نصب کردن دوباره ویندوز پدرم رو در میاره. تازه مثل الان هم نمیشه.
    خدا لعنت کنه این ویندوز رو ، یعنی چی آخه Repair هم نمیشه ! پس این Repair به چه دردی می خوره !؟
    مسعود جان باز یک فکری کن شاید راهی به نظرت اومد. بقیه دوستان هم اگر نظر دارند ممنون میشم.
    راستی من این تاپیکی که تو امضات بود رو خوندم (ببین خدایی چقدر پیگیرم!) نمی تونم یه طوری Logfile های XP رو توی Vista باز کنم ؟(رفتم Log Viewer ایکس پی رو باز کردم اما فکر کنم همون Event های Vista توش load شد.) شاید بفهمه آدم مشکل از کجاست شاید این طور حل بشه ؟ نظرت چیه !؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یه چیز دیگه ، اینکه یک زحمت میکشی شما هم تو google بگردی ، البته گفتم من Search کردم جالب اینجاست که پیدا هم شد ، اما همش راه حل های چرت و پرت گفته بودند (مثلا یکی گفته بود برو Safemode رو امتحان کن بعد یارو پرسیده بود Safemode چیه؟ بعد شروع کرده بود Safemode رو توضیح دادن آخرشم طرف سوالش رو یادش رفته بود! واقعا صد رحمت به فروم های خودمون!). باز شاید چیزی دستگیر شما شد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    حرفش هم نزن ! اولا اینکه سیستم من 3 تا سیستم عامل داره ، حالا اگر بخوام ایکس پی رو عوض کنم ، دوباره باید بشینم بین این بوت لودرهاشون اختلاف ها رو حل کنم ، حسابشو بکن.
    برای این مورد میتونید از داخل درایو C پوشه Boot و هر فایلی که فرمت BCD داره و همچنین فایل BOOT.ini رو کپی کنید به یه جای دیگه و بعد از تعویض کردن ویندوز اونا رو بزنید سر جای خودشون.

Repair کردین؟!؟!

فکر کنم Repair جواب بده.

اگه جواب نده، چاره ای به غیر از تعویض ندارید.

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

tohidkh جان ، ممنون ، اما لینوکس یک بوت لودر خطرناکی داره که این چیزا حالیش نیست (Grub رو میگم) اما کلا مشکلی از این بابت ندارم ، می تونم بوت لودر ها رو درستشون کنم.
    تو پست اولم گفته بودم که Repair کردم و نتیجه چی شد ! فقط اینجا باز تکرار کنم که حتی Repair هم نشد و این مشکل در Repair هم پا برجا بود.
    خواهش می کنم حرف از تعویض نزنید ، خودمم دوست ندارم بعد از این همه گشتن به همون راه اولی که به ذهنم رسیده بود( و واقعا هم تمام کارها و پروژه هام رو بهم می ریزه) فکر کنم. این تاپیک امید منه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •