تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: پرینتر رنگی چند کاره لطفا راهنمائی کنید فوری لطفا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض پرینتر رنگی چند کاره لطفا راهنمائی کنید فوری لطفا

سلام
    لطفا راهنمائی کنید
    در مورد پرینتر چند کاره رنگی جوهر افشان یا لیزری سوال دارم که بتواند پرینت و اسکن و کپی و اگر فکس هم داشته باشه خوبه
    میخواهم کیفیت چاپش خیلی خوب باشه با فتوشاپ کار میکنم و بعضی مواقع میخواهم عکس هائی که درست کردم را برای امتحانی پرینت کنم واسه همین کیفیتش خوب باشه و کیفیت اسکن هم خوب باشه و مثل همون اصل بگیره
    و چیز دیگری که خیلی مهم است اینه که زود رنگش تمام نشود و زود زود براش رنگ شارژ کنیم و میخواهم خیلی بتونه چاپ رنگی انجام دهد و رنگ هاش هم گرون نباشه و ساده باشه
    در مورد قیمت حدودا 300 تومان اما اگر 400 تومان هم شد مشکلی نیست
    کلا چنین پرینتری چه قیمته
    ممنون
    خداحافظ
    Last edited by jojonice; 11-10-2012 at 08:10.

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    لطفا راهنمائی کنید
    در مورد پرینتر چند کاره رنگی جوهر افشان یا لیزری سوال دارم که بتواند پرینت و اسکن و کپی و اگر فکس هم داشته باشه خوبه
    میخواهم کیفیت چاپش خیلی خوب باشه با فتوشاپ کار میکنم و بعضی مواقع میخواهم عکس هائی که درست کردم را برای امتحانی پرینت کنم واسه همین کیفیتش خوب باشه و کیفیت اسکن هم خوب باشه و مثل همون اصل بگیره
    و چیز دیگری که خیلی مهم است اینه که زود رنگش تمام نشود و زود زود براش رنگ شارژ کنیم و میخواهم خیلی بتونه چاپ رنگی انجام دهد و رنگ هاش هم گرون نباشه و ساده باشه
    ممنون
    خداحافظ
    اپسون PX660 مدل خوبیه اما قیمتش بالاتر از چیزی هست که شما گفتید، با مخزن جوهر حدود 700 میشه گمونم.
    اگر تک کاره بخواهید،‌ارزون تر میشه و مدل تک کاره مدل بالایی P50 هست که با مخزن حدود 550 تا 600 میشه.

برای کاهش هزینه بای از کارتریج های قابل شارژ و یا مخزن جوهر استفاده کنید و البته دستگاه تون باید همچین قابلیتی داشته باشه.

پ.ن: امضای منو هم ببینید.

موفق باشید

3. 2 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    لطفا راهنمائی کنید
    ممنون
    خداحافظ
    سلام.
    ليزري ها كه خيلي كيفيت بالايي ندارند و هزينه شارژ و نگهداري بالايي دارند ولي در عوض جوهر ندارند كه خشك بشه. ولي كلا با اين شرايط كه گفتيد مناسب نيستند.
    ميمونه جوهر افشان. اگه كيفيت بالا ميخوايد بايد تعداد رنگ پرينتر زياد باشه مثلا 6 رنگ و رزوليشن چاپ بالايي داشته باشه.
    جوهر افشان ها اغلب با كارتريج خودشون خيلي زياد پرينت نمي كنن يا بايد مخزن بهشون وصل بشه يا بعد از حدود 50 برگ شارژ بشن.
    بايد مشخص كنيد چه تعداد پرينت داريد و توقعتون چيه تا بشه راهنمايي بيشتر كرد . مثلا يه پرينتر براي مصرف خونگي روزانه 2 تا 10 برگ مي خواهيد ميشه مدلهايي معرفي كرد كه بعد از 50-100 برگ شارژ كنيد كارتريج رو.
    توي پرينتر به تجربه ثابت شده برام يه پرينتر قيمت مناسب كه هزينه چاپ كمي داشته باشه و دردسر نداشته باشه و كپي و فكس و اسكن و ... رديف باشه---------- موجود نيست!

5. 2 کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    از شما دوستان ممنون هستم
    حقیقتش در مورد هزینه تا 300 تا 400 میتونم هزینه کنم
    و فکس دار هم نمیخواهم
    همون پرینت و اسکن و کپی کافیه
    حالا اگر کیفیتش هم خیلی خوب نباشه مشکلی نیست منظورم این است که مثل عکاسی هم نباشه مشکلی نیست و فقط میخواهم کیفیتش بد نباشه و قابل قبول باشه
    فقط میخواهم خیلی بتونم پرینت رنگی کنم مثلا بشود 700 یا 1000 تا پرینت کنم البته با همون شارژ خودش آیا اصلا چنین پرینتری با این امکانات است که هزینه رنگ و دیگر امکاناتش کم باشه ؟
    خیلی ممنون
    خداحافظ

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

حتی اگر فقط پرینتر و اسکنر هم باشه کافیه فقط زیاد میخواهم چاپ کنه و کیفیتش هم خوب باشه و هزینه رنگش و کارهای دیگرش کم باشه
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Faraz_sm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حتی اگر فقط پرینتر و اسکنر هم باشه کافیه فقط زیاد میخواهم چاپ کنه و کیفیتش هم خوب باشه و هزینه رنگش و کارهای دیگرش کم باشه<br />
    ممنون
    مطمینا چنین پرینتری که با یک بار شارج این تعداد پرینت بگیرد با این هزینه ها وجود ندارد. ولی اگر اسکنر-پرینتر معمولی ارزان قیمت با کیفیت مناسب می خواهید به مدل های 1050 و 2050 اچ پی با قیمت زیر 150 هزار تومان نگاهی بیندازید.

Sent from my Xoom using Tapatalk 2

9. 2 کاربر از Faraz_sm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    آقا ممنون میشود بگید این مدل 1050 یا 2050 چقدر میتونه عکس رنگی صفحه a4 بگیرد ؟
    در جائی نوشته بود میتواند 1000 صفحه بگیرد پس یعنی این مدلها میتواند حدود 1000 عکس رنگی a4 بگیرد با همون شارژ اولیه خودش و با این قیمت ؟
    کیفیت عکس و اسکنش چطوره دره حده ؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    از شما دوستان ممنون هستم
    حقیقتش در مورد هزینه تا 300 تا 400 میتونم هزینه کنم
    و فکس دار هم نمیخواهم
    همون پرینت و اسکن و کپی کافیه
    حالا اگر کیفیتش هم خیلی خوب نباشه مشکلی نیست منظورم این است که مثل عکاسی هم نباشه مشکلی نیست و فقط میخواهم کیفیتش بد نباشه و قابل قبول باشه
    فقط میخواهم خیلی بتونم پرینت رنگی کنم مثلا بشود 700 یا 1000 تا پرینت کنم البته با همون شارژ خودش آیا اصلا چنین پرینتری با این امکانات است که هزینه رنگ و دیگر امکاناتش کم باشه ؟
    خیلی ممنون
    خداحافظ
    خواهش میشه دوست عزیز
    اگر به فکس و کپی احتیاج ندارید من پیشنهاد می کنم دودستگاه جدا بخرید، یکی اسکنر و دیگری پرینتر. اینطوری اگر یکی بالفرض خراب شد،‌ دیگری کار میکنه،‌در صورتی که در دستگاه های چند کاره عموما اگر مشکلی در مثلا قسمت پرینت پیش بیاد،‌قسمت اسکن هم از کار می افته و این درحالی هست که شما هزینه بیشتری رو برای داشتن دستگاه با اسکنر دادید.
    ضمن اینکه برای انتخاب دستگاه های تک کاره گزینه های بیشتری دارید.

سلام
    آقا ممنون میشود بگید این مدل 1050 یا 2050 چقدر میتونه عکس رنگی صفحه a4 بگیرد ؟
    در جائی نوشته بود میتواند 1000 صفحه بگیرد پس یعنی این مدلها میتواند حدود 1000 عکس رنگی a4 بگیرد با همون شارژ اولیه خودش و با این قیمت ؟
    کیفیت عکس و اسکنش چطوره دره حده ؟
    ممنون
    هیچ پرینتر رجوهر افشانی نیست که بتونه با کارتریج های اصلیش اینقدر بزنه. توی کاتالوگ ها معمولا با پوشش 5 درصد (یعنی متن و نمودار) حدود 200 تا 300 تا هست و اگر بخواید عکس تمام صفحه A4 چاپ کنید شاید با کارتریج های اصلی بیشتر از 20 برگ نتونید چاپ کنید.
    اما اگر مخزن بخوره دیگه تقریبا محدودیتی در تعداد ندارید، شما 5000 تا چاپ کن و هروقت سطح جوهر مخزن اومد پایین، بهش جوهر اضافه کن.
    پ.ن: امضای منو دیدید؟ گمونم به درد تون بخوره.
    موفق باشید

12. 3 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    آقا ممنو از پاسخ
    حقیقتش یکی از دوستام چند سال پیش پرینتر لیزی hp داشت و تونست چند هزار عکس رنگی a4 بزنه واقعا عالی بود
    حالا من هم که خواستم پرینتر و اسکنر با هم باشه که از لحاظ حجم کم باشه و جا کم بگیرند
    و میخواهم با همون رنگ ای خودش باشه و مخزن و این چیزها نمیخواهم نصب کنم
    در مورد امضا هم لطف دارید اما حقیقتش با یه فروشگاه تو شهرمون قرار داد داریم تا یه وسیله ای میخواهیم کامپیوتری بخریم از خودش میگیریم آخه قسطیه واسه همین شرمنده
    هنوز هم منتظر شما دوستان هستیم که پرینتری معرفی کنید که بتونه رنگی a4 بزنه حداقل 400 و رنگی و این چیزهاش ارزون باشه
    خیلی ممنون
    خداحافظ

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    آقا ممنو از پاسخ
    حقیقتش یکی از دوستام چند سال پیش پرینتر لیزی hp داشت و تونست چند هزار عکس رنگی a4 بزنه واقعا عالی بود
    حالا من هم که خواستم پرینتر و اسکنر با هم باشه که از لحاظ حجم کم باشه و جا کم بگیرند
    و میخواهم با همون رنگ ای خودش باشه و مخزن و این چیزها نمیخواهم نصب کنم
    در مورد امضا هم لطف دارید اما حقیقتش با یه فروشگاه تو شهرمون قرار داد داریم تا یه وسیله ای میخواهیم کامپیوتری بخریم از خودش میگیریم آخه قسطیه واسه همین شرمنده
    هنوز هم منتظر شما دوستان هستیم که پرینتری معرفی کنید که بتونه رنگی a4 بزنه حداقل 400 و رنگی و این چیزهاش ارزون باشه
    خیلی ممنون
    خداحافظ
    پرینتر های لیزری تعداد چاپ بالایی دارن مثلا با هربار شارژ بین 1000 تا 2000 بسته به مدل
    اما هم قیمت اولیه بالایی دارن و هم هزینه شارژشون هنگفته. اصلا نمی صرفه مگر در موارد خاص

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •