تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: پاسخگو نبودن سام سرویس و پنل ضعیف BN95-01319Aمورد استفاده در سری 6430 و 6300تی وی سامسونگ

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض پاسخگو نبودن سام سرویس و پنل ضعیف BN95-01319Aمورد استفاده در سری 6430 و 6300تی وی سامسونگ

سال پیش همین موقعه ها یه تی وی سامسونگ مدل 48h6430 که در اصل مدل 6340 است را از نمایندگی با گارانتی 18 ماه سام سرویس خریداری کردم.متاسفانه از چند ماه پیش قسمت سمت راست بالا پنل دچار لکه سیاه شد و این سیاهی به قسمت پایین سمت راست و چپ پنل بعد از چند روز سرایت کرد بعد از مراجعه به نمایندگی و تحویل تی وی بهم گفتن پنل خرابه و باید تعویض بشه و گفتن ظرف 10 روز پنل را عوض میکنن اما تا امروز 3 ماه گذشته و هیچ خبری از تی وی نیست شاید تا حالا بیش از 100 باره باشون تماس گرفتم و هر دفعه گفتن قطعه موجود نیست!!!!!بهشون گفتم پس کی قطعه موجود میشه گفتن مشخص نیست !ولی ما داریم پیگیری مکینم)))چند روز پیش بالاخره از زیر زبون سام سرویس کشیدم بیرون که اصلا این مدل تلویزیزون و خصوصا پنلش خیلی خیلی خرابی داشته و بابت همین خرابی سام سرویس به مشکل بر خورده!شماره قطعه پنل BN95-01319A است که در سری 6 مدل 6300 که شامل 6430 که در اصل 6340 است استفاده شده است کیفیت این پنل خیلی پایین است.متاسفانه سامسونگ کیفیت محصولاتش امده پایین کافی در گوگل یه سرچی با عنوان شکایت از سام سرویس بزنید تا بفهمید خرابی محصولات سامسونگ و در ضمن خدمات دهی سام سرویس چقدر ضعیفه!دوستانی که در هر صورت میخوان تی وی سامسونگ بخرن قبلش چک کنن ببین این پنل تو تی ویشون استفاده نشده باشد.

2. این کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من دیروز یه 60 اینچ گرفتم سامسونگ سری J بعد نصاب امروز اومد نصب کرد به محض اینکه تی وی رو روشن کرد کلا نوار بالای صفحه خاموش بود به قدری پیکسل سوخته داشت بعد با سام سرویس تماس گرفتم مشکل رو گفتم گفتن پیگیری می کنیم بعد با یکی شون حرف زدم گفت شما که تی وی نو گرفتی اصلا نباید با خدمات تماس بگیری چون اون مال کسایی هست که خدمات پس از فروش می خوان مثلا 2 ماه استفاده کرده بعد خراب شده شما تی وی نو داری باید تعویض شه بعد زنگ زدم به فروشنده گفت من تعویض نمی کنم بعد زنگ زدم دوباره به سام سرویس اونا یه شماره بهم دادن مال شرکت حافظ پخش بود که کل محصولات سامسونگ رو پخش می کنه بعد اونا بهم گفتن برو فروشگاه تی وی رو هم ببر فرم مشکل رو هم که نصاب تایید کرده ببر وقتی به فروشنده گفتم اونم گفت که اگر حافظ پخش بگه ما عوض می کنیم که قرار شد فردا عوض کنن برم یکی دیگه بگیرم در کل حالم بهم خورد از محصولاتش تی وی نو مشکل داره ....

داره خودمونی میشه fanixhd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

به نظرم باید محصولات سامسونگ و ال جی رو از بانه تهیه کرد که مونتاژ کشور های دیگیری غیر از ایران هستند و کمتر دچار خرابی میشوند .

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من تلویزیون جدید رو گرفتم به جا اون خرابه شماره پنلش BN64 هست ..
    نمی دونم چجوری ولی ظاهرا از لحاظ کیفیت که مشکلی نداره .

6. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من تلویزیون جدید رو گرفتم به جا اون خرابه شماره پنلش BN64 هست ..
    نمی دونم چجوری ولی ظاهرا از لحاظ کیفیت که مشکلی نداره .
    خوب پس خدارو شکر
    گارانتیش که کاری نکردن ؟کم کنن یا چیزی

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نه ! اصلا صحبت گارانتی نبود .
    تلویزیون نو خراب بود فروشنده باید عوض میکرد از مرکز اصلی پخش هم بهش زنگ زدن گفتن باید عوض شه بعد همون جا روشن کرد تست کرد همه چی رو ولی گفت واسه نصب حتما باید نصاب بیاد خونه تایید کنه که اومد و تایید کرد سالم بودن رو یعنی من وقتی آوردم خونه خودم روشنش نکردم گذاشتم تا نصاب بیاد گارانتی رو از تاریخ نصب بزنه چون تولید sep 2015 هست .

9. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نه ! اصلا صحبت گارانتی نبود .
    تلویزیون نو خراب بود فروشنده باید عوض میکرد از مرکز اصلی پخش هم بهش زنگ زدن گفتن باید عوض شه بعد همون جا روشن کرد تست کرد همه چی رو ولی گفت واسه نصب حتما باید نصاب بیاد خونه تایید کنه که اومد و تایید کرد سالم بودن رو یعنی من وقتی آوردم خونه خودم روشنش نکردم گذاشتم تا نصاب بیاد گارانتی رو از تاریخ نصب بزنه چون تولید sep 2015 هست .
    ok
    مگه سری اول نصاب نیومد؟
    سری دوم اونجا خودش روشن کرد؟

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چرا دیگه بار اول نصاب اومد گفت خرابه کارت نصب نداد .
    رفتم یکی دیگه گرفتم فروشنده همون جا واسه 30 ثانیه روشن کرد ببینه پیکسل سوخته نداشته باشه .
    اما وقتی میارین خونه نباید خودتون روشن کنید تا نصاب بیاد ...
    اونا می تونن بفهمن تلویزیون چند دقیقه یا ساعت روشن بود وقتی اومد خونه ما گفت این چند ثانیه روشن بوده که مشکلی نیست اما اگر چند ساعت روشن بوده باشه ما دیگه تایید نمی کنیم .

12. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چرا دیگه بار اول نصاب اومد گفت خرابه کارت نصب نداد .
    رفتم یکی دیگه گرفتم فروشنده همون جا واسه 30 ثانیه روشن کرد ببینه پیکسل سوخته نداشته باشه .
    اما وقتی میارین خونه نباید خودتون روشن کنید تا نصاب بیاد ...
    اونا می تونن بفهمن تلویزیون چند دقیقه یا ساعت روشن بود وقتی اومد خونه ما گفت این چند ثانیه روشن بوده که مشکلی نیست اما اگر چند ساعت روشن بوده باشه ما دیگه تایید نمی کنیم .
    میدونم
    اما سری دومم نباید میزاشیتی روشن میکرد چون باز شده بوده دیگه کلا نصاب باز کنه بهتره
    بازم اوکی خدارو شکر مشکلت حل شد

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کارتن تلویزیون طوری هست که از پایین می تون باز شه بدون اینکه کل جعبه آسیب ببینه اصلا خود فروشنده ها وقتی دستگاه رو میفروشن باید چک کنن که شکستگی نداشته باشه !
    نه باید تو فروشگاه تست کنی نصاب چیزی نمیگه اگر روشن شده باشه واسه تست .
    مثلا اگر کسی خواست بگیره باید هوم جا براش تست کنن بعد آورد خونه دیگه نبیاد دست بزنه وگرنه اگر خراب باشه دوباره هزینه حمل و نقل بیشتر میشه همین واسه تست چند ثانیه ای هیچ مشکلی نیست .

15. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •