تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 31 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 303

نام تاپيک: HP Envy 15-1104tx

داره خودمونی میشه metallboyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    شیراز

14 HP Envy 15-1104tx

سلام دوستان گلم.من میخاستم HP Envy 15-1104tx بگیرم میخاستم ببینم نقصی چیزی تو این مدل هست؟
    اینم مشخصاتش :
    پردازنده: Core i7-820QM,1.73GHz،رم:8GB،.هارد:.640GB،.گرافیک: ATI Radeon 5830 , 4GB

جزییات بیشتر :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Last edited by metallboyz; 26-12-2010 at 17:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    اصلا این نوع لپ تاپ رو نخر . چون بسیار بسیار داغ می کنه و وسط کارهای ادم ، خود به خود خاموش میکنه .

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

من این لپ تاپ رو با مشخصات بهتر از سایت خود hp خریدم که هاردش 320 گیگ فلش هستش . واقعا از لحاظ سرعت عالیه ولی بعد از 15 دقیقه به قدری داغ می کنه که اگر بزاریش رو پات ، پاتو سریع میکشی عقب . خواهشا نخر

داره خودمونی میشه metallboyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مطمینی همین مدل بود?

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    اصلا این نوع لپ تاپ رو نخر . چون بسیار بسیار داغ می کنه و وسط کارهای ادم ، خود به خود خاموش میکنه .

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

من این لپ تاپ رو با مشخصات بهتر از سایت خود hp خریدم که هاردش 320 گیگ فلش هستش . واقعا از لحاظ سرعت عالیه ولی بعد از 15 دقیقه به قدری داغ می کنه که اگر بزاریش رو پات ، پاتو سریع میکشی عقب . خواهشا نخر

یه هیچ وجه این جوری نیست من دوستم از اهواز گرفته داره روزی 12 ساعت باش تری دی مکس کار میکنه
    کیفیت تصویرش و بدنه دستگاه هم فوق العاده است

اصلا این مدل را حتی با اپل هم نمی شود مقایسه کرد یه سرچ تو سایتهای خارجی بزنی میبینی

داره خودمونی میشه miladjd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یه هیچ وجه این جوری نیست من دوستم از اهواز گرفته داره روزی 12 ساعت باش تری دی مکس کار میکنه
    کیفیت تصویرش و بدنه دستگاه هم فوق العاده است

اصلا این مدل را حتی با اپل هم نمی شود مقایسه کرد یه سرچ تو سایتهای خارجی بزنی میبینی
    ملاک مقایسه شما بین این لپ تاپ و لپتاپهای اپل چیه؟
    اصلاً منظور شما کدوم مدل اپله؟
    لینک مقایسه در سایتهای خارجی رو که گفتید قرار بدید.
    حالا بنظر شما آیا لپ تاپهای اچ پی اگر روزی 12 ساعت کار گرافیکی سنگین انجام بدن، چقدر عمر می کنن؟؟؟

داره خودمونی میشه miladjd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض داغ کردن HP Envy 15-1104tx

در مورد HP Envy 15-1104tx باید به اطلاع دوستان برسونم که من با فروشندش یعنی سایت سرزمین تماس گرفتم و بشون گفتم که کارت گرافیکو اشتباه نوشتن. اونا هم قبول کردن. یعنی کارت گرافیک این لپ تاپ 4 گیگ نیست بلکه 1 گیگه.
    در مورد داغ کردن لپ تاپ هم از اونا پرسیدم و اونا گفتن که اصلاً مشکل داغ کردن نداره و بهترین تهویه رو داره. تازه به من گفتن که بهترین لپ تاپ سال 2010 شناخته شده و لینک زیر رو به من دادن:
    کد:
    اما یک دروغ بزرگ:
    سایتی که در بالا به من معرفی شده مربوط به خود اچ پیه و در واقع شرکت اچ پی این لپ تاپ رو (تازه اونم 14 اینچ و سی پی یو core i5 ) بعنوان لپ تاپ سال شرکت اچ پی انتخاب کرده نه بعنوان بهترین لپ تاپ دنیا در سال 2010!!!

در مورد داغ کردن این لپ تاپ هم به نتایج جالبی رسیدم.
    یکی از دوستان در همین فروم دو تا پست داده بود و هشدار داده بود که این لپ تاپ به شدت داغ می کنه و تازه اون لپ تاپشو از آمریکا سفارش داده بود و استانداردهای آمریکا هم در اون رعایت شده بود. بنده خدا راست می گفت.
    یکی از علل مهم داغ کردن زیاد این لپ تاپ اینه که باتری این لپ تاپ فرم معمولی نداره و به شکل یک صفحه می باشد که تمام قسمت پایین لپ تاپ رو در بر گرفته و در نتیجه قسمتهای تهویه رو مسدود می کنه. یعنی شما حتی با فن خنک کننده هم نمی تونید دمای دستگاه رو کاهش بدید.
    علت دوم هم در سایت معتبر notebookcheck.net بررسی شده و دمای این لپ تاپ در حالت عادی و بدون استفاده حدود 45 درجه گزارش شده. حالا دیگه خودتون قضاوت کنید که در کارهای سنگین گرافیکی یا محاسباتی چه فاجعه ای به بار میاد.

The Envy 15 is quite different. Even in idle mode it blows a lot of hot air out.
    انوی 15 کاملاً متفاوت است. حتی در حالت بی باری (بدون استفاده) این لپ تاپ مقدار خیلی زیادی هوای داغ بیرون می دهد.

We'd call the surface temperatures of the Envy 15 quite high. Especially the palm rest areas become subjectively rather warm and reach a temperature of estimated 40°C when idle (!).
    We'd say the bottom side feels with about 45°C even hot. So, considering the high performance hardware components inside, we are quite interested in the Envy 15's heat management under load...
    خودتون دیگه قضاوت کنید. تازه آخرش هم گفته ما علاقمندیم بدونیم در حالت کار سنگین، این لپ تاپ چطور می خواد حرارت رو مدیریت کنه؟!!!

دوستان عزیز، این لپ تاپ واقعاً ارزش خرید نداره و فروشندگان سود جو هم فقط به فکر جیب خودشونن و اصلاً به رفاه حال مشتری فکر نمی کنن.
    این هم لینک بررسی لپ تاپ در سایت معتبر نوت بوک چک:
    کد:

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

زیاد اغراق نکردید ؟؟؟؟؟

داغ میکنه نه در این حد !!!!!!!

شاید نقص فنی داشت ؟؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز باید کمی اطلاعات خود را بالا ببرید ,

در مورد HP Envy 15-1104tx باید به اطلاع دوستان برسونم که من با فروشندش یعنی سایت سرزمین تماس گرفتم و بشون گفتم که کارت گرافیکو اشتباه نوشتن. اونا هم قبول کردن. یعنی کارت گرافیک این لپ تاپ 4 گیگ نیست بلکه 1 گیگه.
    در مورد داغ کردن لپ تاپ هم از اونا پرسیدم و اونا گفتن که اصلاً مشکل داغ کردن نداره و بهترین تهویه رو داره. تازه به من گفتن که بهترین لپ تاپ سال 2010 شناخته شده و لینک زیر رو به من دادن:
    اینکه کلا سایت های سازنده Total memory که شامل shared memory va dadicated memory را وارد می کنند که این دستگاه کلا ۴ گیگ است و ۱ گیگ هم خود کارت گرافیک dadicated دارد البته من نمیدونم تو سایت اون شرکت چی نوشته کلی گفتم

در مورد انتخاب بهترین لپ تاپ سال هم این انتخاب توسط HP نبوده بلکه توسط مجله آزمایشگاه معروف WIRED بوده
    کد:
    کد:
    در سایت اچ پی هم لینک با ذکر منبع داده که زیر هر کدام از افتخارات منبع آن را نیز نوشته
    کد:
    در سایت نوت بوک چک که لینک را گذاشتید اصلا این دستگاه را بررسی نکرده بلکه سری قدیمی مربوط به سال ۲۰۰۸ با گرافیک ۴۸۳۰ را بررسی نموده ُ لطفا کمی دقت کنید

با این حال در ابتدای آن متن هم نوشته We couldn't measure the exact temperature on-site که با کمی می فهمید خود نویسنده گفته که دقیقا اندازه گیری نشده است و اصلا نمودار دمایی ندارد , در ضمن دمای ۴۵ اصلا دمای بالایی نیست برای این مشخصات نیست بعضی از مدل های سونی و ایسوی تا ۵۰ درجه هم داره که البته باز هم هیچ مشکلی ندارند

گفته بودید
    یکی از علل مهم داغ کردن زیاد این لپ تاپ اینه که باتری این لپ تاپ فرم معمولی نداره و به شکل یک صفحه می باشد که تمام قسمت پایین لپ تاپ رو در بر گرفته و در نتیجه قسمتهای تهویه رو مسدود می کنه. یعنی شما حتی با فن خنک کننده هم نمی تونید دمای دستگاه رو کاهش بدید.

اصلا اینجوری نیست

همانطور که می بینید اتفاقا بر خلاف اکثر لپ این دستگاه جز محدود دستگاهایی است که دو فن و دو ورودی و همچنین در طرفین لپ تاپ دو خروجی دارد و تهویه به بهترین شکل انجام می شود.

البه با توجه به اینکه شرکتهای معتبر همانند اپل بدنه دستگاه را به جای پلاستیک یا فیر کربن از آلومینیوم و آلیاژ منیزیم استفاده شده که بجز اسقامت بالا
    , سبکی وزن و شارژ بیشتر باطری به دلیل کمتر استفاده شدن از فن خود بهترین مبدل حرارتی است شما اگه مک بوک پرو اپل را نگاه کنید اصلا در زیر دستگاه هیچ منفذی و فنی وجود ندارد کا صد البته با این بدنه نیازی ندارد
    انوی بالاترین حد کیفیت سری خانگی و مالتی مدیا کمپانی اچ پی است این دستگاه نیز از هیمن آلیاژ استفاده نموده که به فوق العاده است و دیگر جای هیچ نمونه بحثی باقی نمی گذارد

جهت اطلاع شرکتهای تولید کننده تجهیزات خنک کننده معتبر همانند ترما تیک فقط از همین جنس بدنه به عنوان پدخنک کننده استفاده می کنند البته اپل ۳ سال هست که بدین صورت تولید می کند اچ پی هم حدودا یکسال است

کد:
    به نظر من بیشتر دقت کنید وسعی کنید اطلاعات صحیح را در اختیار کاربران بگذارید و اینقدر
    مغلطه نکنید

این دو ورودی هوا جهت سیستم تهویه که گفته بودند نداره

این هم یک عکس دیگه که خودم از لپتاپ دوستم گرفتم با آرم فروم

این هم اسکرین شات از مشخصات گرافیک

این هم یک عکس از سیستم خروجی هوا که می گفتند نداره

به نظر من دستگاه با این مشصات و کانفیگ فوق العاده هست ولی کمی قیمتش بالاست

البته با توجه به اینکه این دستگاه به صورت هات پلاگ یک باطری می خورد(در حالت روشن می توان باطری دوم اضافه نمود) احتمالا شما باطری دوم رو که شارژ رو ۶ ساعت دیگه اضاف میکنه نیز با بدنه دستگاه اشباه گرفتید

شما با تایپ مدل دستگاه در گوگل می توانید اطلاعات دیگری بدست آورید
    کلا دوستمون همش رو برعکس گفتن

مشخصات کامل دستگاه :

کد:
    Intel Core 2 Quad i7 820QM 1.73GHZ CPU 6MB

15.6" LED display 1080P Ultra Brightview

8GB RAM DDR3 1600

640GB HDD

Supermulti drive

ATI Radeon HD5830 with 1GB Dedicated Graphics

Intel 802.11 b/g/n wireless

Night Vision webcam

BlueTooth

Windows 7 Premium

6-cell Li-Ion battery
    Last edited by hasansoft; 19-12-2010 at 21:05.

9. 4 کاربر از hasansoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وزن دستگاه کم هست ولی نه بخاطر چیزی که دوستمون گفتن

این آلیاژ رو وزن تاثیر داره و لی نه اینقدر اونم تو این حجم کم

در واقع وزن این آلیاژ با آلیاژی که بقیه شرکتها استفاده میکنن خیلی فرق نداره ولی استحکام و انتقال گرمای بهتری داره

وزن بیشتر به خاطر ODD اکسترنال دستگاه کم شده

حالا یکی از دوستان لطف کنه وزن دستگاه رو با ODD و با باتری دوم بزاره ببینیم چقدره

یه سوال دیگه مدت زمان کار دستگاه با باتری دوم چقدره ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این pdf رو دانلود کنید و همه چیز رو درباره ی این مدل بدونید.
    کد:

برگرفته از سایت HP

12. 2 کاربر از amaska بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 31 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •