تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: درخواست کمک . بیاید کمک کنید دوستان صواب داره

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض درخواست کمک . بیاید کمک کنید دوستان صواب داره

سلام دوستان ...
    من چند روز پیش سیستمم یهو خاموش شد و دیگه هر کار کردم روشن نشد (دلیل)؟ ... بردمش گارانتی که 1 ماه تموم شده بود . تست کرد گفت کار میکنه . باید کیستو بیاری شاید مشکل از جای دیگه باشه ... گفتم خوب رفتم کیسو گذاشتم اونجا تا درستش کنند ... بعده 1 روز بهم زنگ زدند گفتن اماده شده . رفتم دیدم پاورمو عوض کردن . پرسیدم چرا گفتن سوخته بود ! گفتم روشن شده بود که . گفتن فقط فنش الکی میچرخید !!!! خلاصه بگم یه پاور 350 real جا زده بودن . درصورتی که پاور قبلیم 570 الگانس بود یا یه همچین چیزی ... گفتن این بهتره ... منم که خر... گفتم چقد میشه این . گفتن 22 . گفتم اون پاور سوختم خوب چی شد گفتن انداختیم دور . منم چون اژانسیه بیرون منتظر بود . بیشتر از 10 دقیقه با هاشون فک نزدم ... اومدم خونه دیدم اینم کار نمیکنه .بردم اونجا زدن کار میکرد و گفتن دیگه به ما مربوط نیست . گفتم خوب پاورم پیدا شد . بازم شاگرداشو اینور اونور فرستا د اما دست خالی برگشتن ... گفتن خوب دیگه بقیه پول رو نمیخاد بدی چون پاورتو گم کردیمو اینا... اومدم خونه با نا امیدی دکمه کیسو فشار دادم . دیدم روشن شد به سلامتی .... این بود داستان بدبختی من .... دوستان اگه لطف کنند به چیزایی که از نوشته هام به ذهنشون رسید بگن واقعا ممنونتون میشم . مثلا اصلا پاورم سوخته بود و سرم کلاهرفته یا نه ... ببخشید که زیاد حرف زدم . اما از ته دل بود خو

راستی این پاور 350 real چی هست خوب ؟ واسه سیستمم که مشخصاتش اینه مناسبه اصلا ؟

گرافیک . Geforse 9500 gt - سی پی یو Intel E7300 دو هسته ای - 2 گیگ رم و 1 هارد maxtor 160 GB و یه dvd رایتر ...... و یه سوال . میتونم یه فن به کیسم اضافه کنم ؟ و یه رم 2 گیگ دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا اطلاعاتتونو دریق نکنید از من و کامل کمکم کنید
    . حالا هرچی که میدونید . دعا گوتون میشم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام اون مشکل اول به احتمال زیاد ایراد از پاور بوده ولش شما یه جا گفتین که یه باز زدید روشن نشده و دوباره که اومدید خونه
    زدید روشن شده خوب ممکنه ایارد از دکمه ی پاور هم باشه جاشو با دکمه ی ریست عوض کنید و دوباره امتحان کنید
    پاور الگانس پاور خوبی نیست
    این پاوری که خریدید مارک خوبیه منتها لب مرزه
    یه 430 وات حداقل میگرفتین بهتر بود تا برای ارتقا هم به مشکل نخورید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه p30sezar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

من الان خیلی وقت هست که با خرید و فروش کامپیوتر سر و کار ندارم
    ولی یادم میاد که اصطلاح Real برای پاورهای گرین Green اطلاق می شد و اگر به شما گفتند 350 واقعی یعنی 530 وات
    و قیمتش هم حدود 35000 تومان می باشد نه 22000 تومان پس یا گرین نیست یا . . .

5. این کاربر از p30sezar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

دوستان لطفا با تجربیات خودتون بگید که اون پاور سوخته بود یا نه ؟

واقعا ممنونم دوستان اما بیشتر توضیح بدید .... دوست عزیز جناب [p30sezar] من اصلا در مورد پاور اطلا عات نداشتم . فقط میدونستم وات چیه .... من به یارو نگفتم که این 350 رو بزنه ... خودش بدون اجازه من نصبش کرد . بعدش هم ادعا میکرد این بهتره و 350 real هستش و تا 500 اونورا هم میکشه . راستی این یه فن بزرگ داره که رو به پایین هست . و صداشم خیلی از اون قبلی کمتره ... حالا گرین چی هست ؟ منظورم خوبیاشه ....

و مهمترین جوابی که منتظرم لطف کنید اینه که اگه یه رم 2 گیگ دیگه و یکی 2 تا فن به کیس بزنم . این پاور یارو نمیشه ؟

و در روز باید میزان مصرف سیستممو کم کنم ؟ یا فرقی نمیکنه ... ؟ این پاور چقد عمر میکنه ؟ 2 روز دیگه نسوزه ؟؟؟!!!! تو بحران مالی سر میکنم . پول همینو به زور دادم
    Last edited by SA.JJ.AD; 22-07-2010 at 11:16.

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیز پاورت برای اضافه کردن رم و فن اضافی جواب نمیده همین طوری هم کمه و برای سیستم شما نباید از 400 کمتر باشه اونی هم که گفته تا 500 میکشه حرف مفت زده
    در کل باید باهاش مداراکنی تا بعدا یه 435a گرین بخری تا بتونی اونایی که گفتی رو بهش اضافه کنی
    ......
    Last edited by TREASURES; 22-07-2010 at 11:52.

8. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

دوست عزیز پاورت برای اضافه کردن رم و فن اضافی جواب نمیده همین طوری هم کمه و برای سیستم شما نباید از 400 کمتر باشه اونی هم که گفته تا 500 میکشه حرف مفت زده
    در کل باید باهاش مداراکنی تا بعدا یه 435a گرین بخری تا بتونی اونایی که گفتی رو بهش اضافه کنی
    ......

وای ... یعنی به قطعاتم داره اسیب میزنه ؟ .... پس چرا یه جاش نوشته 500 watt و یه جا هم نوشته 350real .یه جا هم نوشته 70 % که حالیم نمیشه . اگه لازمه ازش عکس بگیرم . بزارم ؟؟؟ دوست عزیز لا اقل یه فن کوچولو هم نمیتونم بزنم ؟ اخه دمای کارت گرافیکم قبلا که یه فن پشت کیس زده بودم 48 بود الان شده 57 همچنین cpu که 9 درجه بالا رفته دماش اونم تو حالت عادی مثه الان ...کمککککککککککک
    Last edited by SA.JJ.AD; 22-07-2010 at 12:13.

اگه نباشه جاش خالی می مونه p30sezar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

متاسفانه الان وقت کافی برای جواب سوالات شما رو ندارم ولی قبلاً یه برنامه بود که باهاش تست می زدیم
    ببین پیداش می کنی یا نه ؟

فکر کنم اسمش OCCTPT بود یه سرچ کوچولو زدم ببین خودشه یا نه ؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. 2 کاربر از p30sezar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

وای ... یعنی به قطعاتم داره اسیب میزنه ؟ .... پس چرا یه جاش نوشته 500 watt و یه جا هم نوشته 350real .یه جا هم نوشته 70 % که حالیم نمیشه . اگه لازمه ازش عکس بگیرم . بزارم ؟؟؟ دوست عزیز لا اقل یه فن کوچولو هم نمیتونم بزنم ؟ اخه دمای کارت گرافیکم قبلا که یه فن پشت کیس زده بودم 48 بود الان شده 57 همچنین cpu که 9 درجه بالا رفته دماش اونم تو حالت عادی مثه الان ...کمککککککککککک
    سلام ،اگر میتونی از جعبه اش یه عکس بگیر .
    OCCTPT 3.1.0
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by ask_bl; 22-07-2010 at 14:10.

13. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

دوست عزیز حتمن عکس بگیر از مشخصات پاور تا موضوع روشنتر باشه.ضمن تایید صحبتهایAMD SYSTEM عزیز باید بگم اوون چند درجه افزایش دما زیاد خطرناک نیست،ضمن اینکه به نظرم الان که پاورت کم هست، حالا اگه یه فن هم اضافه کنی فرقی نمیکنه چون معمولن مصرف برق فنها کمه.

15. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

به من جعبه ای ندادن . باید میگرفتم ؟ از خودش بگیرم ایرادی نداره ؟ اخه روش یه برچسب خورده و خیلی چیز ا نوشته ... راستی یه فن 9 سانتی ایراد داره بزنم ؟

دوستان با معرفت . به این سوالم جواب ندادید که ضعیف بودن پاور م باعث صدمه دیدن قطعات دیگم میشه ؟ یا خودش به مرور زمان میسوزه ؟ یکی از رفیقام بهم میگه همه قطعاتت که با هم کار نمیکنن تا برق کم بیارن . این حرف عاقلانست ؟... تو رو خدا کامل جواب بدید تا اگه سرم کلاه رفته برم یقه ی یارو رو بگیرم ....

بازم میگم از همتون بخاطر کمک واقعا ممنونم . هر پستتون خیلی بهم داره کمک میکنه ...

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •