تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: استرس برای ورود به دانشگاه !

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض استرس برای ورود به دانشگاه !

خب شاید عنوان تاپیک یکم غیر عادی باشه ! که مثلا دانشگاه رفتن هم مگه استرس داره !
    ولی اگه راستشو بگم من میدونم که بالاخره تو یه رشته ای (حالا خوب یا بد ) چند روز دیگه قبول میشم و مدتی بعدش هم باید برم یه شهرستان دیگه واسه درس
    حالا با توجه به گفته های دیگران در مورد مشکلات خوابگاه وسختگیری استادان و اینجور چیزها یه نیمچه استرسی رو در خودم احساس میکنم !
    که مثلا تو خوابگاه با چه کسایی میفتم یا کلاسمون چجوری میشه و هزارتا اما و اگر های دیگه !
    دقیقا احساس زمانی که ادم میره برای اولین بار میره کلاس اول ابتدایی برام پیش اومده !

میخواستم بدونم که دوستان کنکوری 91 یه همچین حسی رو دارن یا نه ؟

2. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rpf

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

میخواستم بدونم که دوستان کنکوری 91 یه همچین حسی رو دارن یا نه ؟
    آره طبیعیه انقد که خوبی شنیدیم از دانشگاه

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

حالا با توجه به گفته های دیگران در مورد مشکلات خوابگاه وسختگیری استادان و اینجور چیزها یه نیمچه استرسی رو در خودم احساس میکنم !
    همه جور استادی هست باید قلقشونو بدونید !! اساتید علوم پایه یکم اذیت می کنن !!

خوابگاه هم بستگی به آدمش داره !! ولی پسرا یکم تنبلن !! ممکنه اتاقتون از بازار شام بهم ریخته تر بشه !

که مثلا تو خوابگاه با چه کسایی میفتم یا کلاسمون چجوری میشه و هزارتا اما و اگر های دیگه !
    بعد از ترم 1 می تونید اتاقتونو عوض کنید !! کلاسمون چجوری میشه چیه خب تو برد می زنن فلان رشته فلان کلاس !! موقع انتخاب واحدم روز کلاساتون معلوم میشه !!

5. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

همه جور استادی هست باید قلقشونو بدونید !! اساتید علوم پایه یکم اذیت می کنن !!

خوابگاه هم بستگی به آدمش داره !! ولی پسرا یکم تنبلن !! ممکنه اتاقتون از بازار شام بهم ریخته تر بشه !

بعد از ترم 1 می تونید اتاقتونو عوض کنید !! کلاسمون چجوری میشه چیه خب تو برد می زنن فلان رشته فلان کلاس !! موقع انتخاب واحدم روز کلاساتون معلوم میشه !!
    خب درسته ولی مسئله همون ترم اول هست
    کلا رفتن از فضای دبیرستان به دانشگاه و خوابگاه و ... بدون هیچ گونه اطلاعاتی یکم سخت به نظر میاد (اونم تو یه شهر دیگه که با اون شهر هم اصلا اشنایی ندارم !)

7. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rpf

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یه چیز طبیعیه همه اینجورین

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4umbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوسته من منم سال 87 همچین حسی داشتم
    شما سعی کن از طریق خابگاه با بچه ها صمیمی شی و بقولی قاطی شی...

محیط کلاسا و استادا هم مثل دبیرستانه منتها ازادتر...!

10. این کاربر از 4umbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

نداشته باش زود میگذره

داره خودمونی میشه gooride's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این حس های استرس همیشه برای ورود به مراحل جدید متاسفانه با ما ایرانیا هست. از بس که همیشه آدمای باشعور (!!) چه در دوران مدرسه چه دانشگاه چه سربازی چه ... باهامون خوب برخورد کردند اینه که این حس ها طبیعیه. همین حسی رو که میگی منم سال 85 موقع ورود به دانشگاه داشتم. کاملا میفهمم چی میگی. همین حس الان که به سربازی رفتن فکر میکنم باهام هست. پس فردا همین حس شاید موقع ازدواج دوباره موقع ...
    به من یکی ثابت شده آدم هرچی بی خیال تر باشه راحت تر میگذره. آدمای بدرد نخور هم تا دلت بخواد همه جا ریخته. این دیگه هنر خودته که توی یه شهر غریب و تو خوابگاه چه جوری دور یه چیزا و یه کسایی نری و گلیم خودت رو از آب بکشی بیرون. کسایی رو از دوستام سراغ دارم که رفتن یه شهر دیگه الان که بهشون نگاه میکنی از لحاظ اخلاقیات به مرحله ای رسیدن که آدم شرمش میاد بگه یه زمانی با این آدم دوست بوده. برخلاف این هم هستند کسایی که خودشون رو حفظ کردن و سرشون به تنشون می ارزه.
    این خودتی که تعیین میکنی چه راهی رو بری.
    Last edited by gooride; 09-09-2012 at 01:06.

13. 2 کاربر از gooride بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

سلام
    این حس طبیعیه
    همه جور استادی هست خوب ، بد ، زشت اگه زیاد درس بخونی کم به مشکل بر می خوری با استاد
    خوابگاه هم همینطور ، اگه با هم اتاقیات مشکل خاصی داشتی همون ترم اول ... اصلا هر موقع می تونی عوض کنی اتاقتو ولی سعی کن انعطافتو بالا ببری تا توی این مورد هم به مشکل نخوری
    دانشگاه با دبیرستان هیچ فرقی نداره ( البته اینجا )

15. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

همون جور که همه گفتن این طبیعیه
    من خودم 2 سال پیش یه شهر دیگه قبول شدم و با یکی از دوستام اونجا خونه گرفتم.
    هفته های اول کامل دپرس بودم...کلاسم که تو دانشگاه تموم میشد سریع برمیگشتم خونه....نمیخواستم تو دانشگاه بمونم...تو خونه هم مثل جنازه بودم تا روز بعد و کلاس بعد
    فقط منتظر تعطیلی بودم تا برگردم خونمون...
    اما بعدش که چند تا دوست پیدا کردم همه چی عوض شد...اشنا شدن و تو جو دانشگاه قرار گرفتن باعث میشه که زود استرستون از بین بره...
    یه موضوع دیگه که حتی مشاورا هم خیلی میگن اینه که تو دانشگاه سعی کنین ترم 1 و 2 (مخصوصا ترم 1) فقط درس بخونین...خیلی مهمه...خودم تجربش کردم...
    همین دو ترم تمرکزتونو بزارین رو درس باعث میشه راه درس خوندن تو دانشگاه (که به دبیرستان خیلی فرق داره) رو یاد بگیرین و تو ترم های بعد راحت باشین...

17. 2 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •