تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: نظر در مورد فرار از سربازی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض نظر در مورد فرار از سربازی

سلام
    من دوستم از خدمت فرار کرده هر روز میان دسگیرش میکنن بیچاره همه جاشو خط خطی کرده خالکوبی هم کرده کارت قرمز نمیدن الانم شش ماه زندادن رفته.میخوااستم بدونم اگه منم فرار کنم چه شرایطی میاد واسم.واقعا خدمت در بسیاری از کشورا اجباری نیس بقیه هم پول میدن و شش ماهه چرا اینطوری باید بشه شرایط با 50 تومن میشه دو سال خدمت کرد؟قدیما اینطور نبود لطفا کمک کنید...

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام
    من دوستم از خدمت فرار کرده هر روز میان دسگیرش میکنن بیچاره همه جاشو خط خطی کرده خالکوبی هم کرده کارت قرمز نمیدن الانم شش ماه زندادن رفته.میخوااستم بدونم اگه منم فرار کنم چه شرایطی میاد واسم.واقعا خدمت در بسیاری از کشورا اجباری نیس بقیه هم پول میدن و شش ماهه چرا اینطوری باید بشه شرایط با 50 تومن میشه دو سال خدمت کرد؟قدیما اینطور نبود لطفا کمک کنید...
    اینکه از خدمت فرار کنی به شمابگم که
    اینکه چرا رفتی؟ وخودتو اینداختی تو گل ولایه این تحقیر
    از پس خدمت نتونی بربیای از مشکلات زندگی هم نمیتونی بربیای .چون تمام ادم هایی روکه دراین پست قراردادن همشون برانابوی شما صف کشیدن که یه نوع بازی مجازی هستی که باید شکستشون بدی وتنها راه شکستشون تموم شدن ۲۱ماه هست فرار فرار هیچی جز نابودی وتحقیر شمانداره همونایی که میان اذیتت میکنن فشار میارن بهت اخرسر فرار مادری مهربان میشن موقع برگشت همون اش وکاسه ولی موقع تموم شدن تودهنی محکمی به ان هاست
    کشور های دیگه بستگی به زمانش واقعی خدمت میکنن وپول میگیرن وکلی امکانات واحترام براشپن میذارن نه ۲۱ماه خاله زنکی وپوچ که تمام اسیب های جسمی وروحی بخوری وسرحرف های پوچ مسخره بازی که راه انداختن ..
    ...................
    هیچ راه فراری نداری قبله خدمت باید فکرمیکردی که اقانمیتونی نرو ..رفتی دیگه راه برگشتی نیست
    هرجا بری فراری هست تمومش کن هرجاخواستی فرارکنی فرارکن از زندان فرارکنی بهتراز سربازی هست
    درکل خدمت کردن بد هست ولی فرارکردنش از رفتنش هم بدتر
    Last edited by امید رض; 04-08-2017 at 17:09.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

من 10 ساله فرار کردم دنبالم نیومدن.

4. 3 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

من 10 ساله فرار کردم دنبالم نیومدن.
    رفتی پادگان فرار کردی یا از اول؟

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم هر بانکی برای هر تسهیلاتی از ناجا استعلام میگیره و در صورتی که سرباز فراری باشین مجاز به دادن تسهیلات به شما نیستن. این استعلام فقط مختص بانک نیست برای انجام خیلی از کارهاتون در آینده هم ممکنه این استعلام از ناجا گرفته بشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

رفتی پادگان فرار کردی یا از اول؟
    رفتم آموزشی سیرجان...روز 10 فرار کردم...الان 10 سال گذشته و دنبالم نیومدن تا حالا

8. این کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

رفتم آموزشی سیرجان...روز 10 فرار کردم...الان 10 سال گذشته و دنبالم نیومدن تا حالا
    منم رفتم یگان 10روز بعدش خود زنی کردم از پادگان انتقال دادن بعدش ول کردم اومدم خونه از انتخابم هم راضیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

ولی ادم میترسه

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

منم رفتم یگان 10روز بعدش خود زنی کردم از پادگان انتقال دادن بعدش ول کردم اومدم خونه از انتخابم هم راضیم
    جدا یعنی نیومدن دنبالت؟
    کوچگترین اتفاقی که برا ادم میفته اینه که کار پیدا کردن و وام گرفتن و ... و ... سخت تر میشه اگر نیان هم سراغت
    ولی خب انتخاب جالبی بوده

- - - Updated - - -

یکی از فامیلهای ما فرار کرده بود حدود 25 سال پیش. 8 سال بود دنبالش نمیومدن. اخرش گفتن سرباز فراری ها بیان با پول بخرن. رفت پول اندکی داد کارتش رو گرفت و یه شربت هم خورد جلوی نظام وظیفه و بعد ش.. کرد پشتش و تمام!

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

این همه سال بیهوده تلف کردین و 2 سال خدمت برای وطن گناهه...مثلا این همه سال داشتین نظریه کوانتومی طراحی کردین ..2سال خدمت و یه عمر خیال راحت سربازی اینقدر بد نیست همش تجربه میشه

13. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •