تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل bitlocker status:not encryptable در بالا آوردن رم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض مشکل bitlocker status:not encryptable در بالا آوردن رم

دوستان من چندین رم (micro sd) سالم امتحان کردم درست کار میکردن بعد اما بعد مدت زمانی که رم ها رو میزدیم کارا راه میفتاد یکی از رم ها رو زدیم نه حجم رو نشون میداد و نه هیچ چیز دیگه ای! روی درایو رم کلیک میکنیم مینویسه Format Disk تو نوار هم این پیغام هست: bitlocker status:not encryptable من به هر دری زدم نتونستم کاری کنم! حالا هر چی رم میزنیم این پیام میاد... لطفاً کمک کنید. رم ها سالم هستن.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوستان من چندین رم (micro sd) سالم امتحان کردم درست کار میکردن بعد اما بعد مدت زمانی که رم ها رو میزدیم کارا راه میفتاد یکی از رم ها رو زدیم نه حجم رو نشون میداد و نه هیچ چیز دیگه ای! روی درایو رم کلیک میکنیم مینویسه Format Disk تو نوار هم این پیغام هست: bitlocker status:not encryptable من به هر دری زدم نتونستم کاری کنم! حالا هر چی رم میزنیم این پیام میاد... لطفاً کمک کنید. رم ها سالم هستن.
    micro sd هارو به سیستم زدین از disk managment عکس بدین

اگه اطلاعات مهمی توش دارین با crad recovery اطلاعات رو ریکاوری کنید اگه اطلاعات مهمی ندارین با نرم افزار sd formatter ببینید میتونید فرمتش کنید یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اینم عکس از disk managment

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

unlocated شده خوب کارهایی که گفتم انجام دادین ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

unlocated شده خوب کارهایی که گفتم انجام دادین ؟
    بله انجام دادم اما نتیجه ای نگرفتم!! مسئله به نظر پیچیده تر از این حرفا میاد؛ واقعاً به شدت ذهنم رو مشغول کرده. کمک کنید...

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله انجام دادم اما نتیجه ای نگرفتم!! مسئله به نظر پیچیده تر از این حرفا میاد؛ واقعاً به شدت ذهنم رو مشغول کرده. کمک کنید...
    در این محیط هم نمیتونید پارتیشن رو ایجاد کنید یا با نرم افزارهای مدیریت پارتیشن هم نمیشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

در این محیط هم نمیتونید پارتیشن رو ایجاد کنید یا با نرم افزارهای مدیریت پارتیشن هم نمیشه ؟
    خیر! ببینید فلش با هر مارک و حجمی و اندازه ای که میزنم به راحتی میاد بالا... فقط تنها رم با استفاده از رم ریدر نمیاد! پیغام میده فرمت دیسک... هر کاری بگین کردم درست نشده! واقعاً دیگه نمیدونم!!! این پیام هم پایین my computer میاد: bitlocker status:not encryptable.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من سر این مشکل واقعا پیر شدم؛ بالاخره مشکل حل شد... دیگه رفتم رم ریدر رو باز کردم دیدم یکی از پلاتین ها رفته تو و اصلا روی رم نمیخوابه، درستش کردم الآن قشنگ رم رو میخونه. برای اونایی هم که مشکل Format Disk دارن که هر کاری میکنن این ارور میاد و نمیخوان اطلاعاتشون هم از دست بره برنامه find and mount رو پیشنهاد میکنم که میتونن از این لینک: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنند. برای شادی روح بنده یک صلوات بفرستید. ممنون.

یا حق

9. این کاربر از sirizan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •