تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل با پورت USB و پیغام usb device not recognized

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض مشکل با پورت USB و پیغام usb device not recognized

درود به دوستان و اساتید عزیز
    یه مشکل شدیدا اعصاب خوردکن با پورت های usb سیستم دفترم دارم. من برای استفاده از ابزارهای usb مثل فلش و رم ریدر و سایز دستگاهایی که usb میخورن مثل دوربین و تابلو روان کوچک tagname بواسطه یک کابل رابط usb که به پشت کیس وصل کردم استفاده میکنم. کابل هم از برند مرغوب تهیه کردم و کلی پول بالاش دادم ولی متاسفانه وقتی بهش رم ریدر وصل میکنم اکثر وقتا پیغام usb device not recognized میده و نمیشناسه! جالب تر اینه که به پورت های جلوی کیس هم می زنم باز همین مشکلو دارم! متاسفانه کیس من زیر میز هست و بخاطر دکوراسیون دفتر و محیط نمیشه اصلا به پشت کیس دسترسی داشت که بتونم همیشه رم ریدر رو به پشت کیس بزنم! با فلش مموری و ... این مشکلو ندارم ولی با رم ریدر (اونم انواع و اقسام) این مشکلو دارم!
    به ذهنم رسید شاید بخاطر واسطه بودن کابل و همینطور پورت های جلوی کیس ممکنه اون قدرت لازم برق به رم ریدر نمی رسه! من اگر یک usb هاب معتبر دارای اداپتور جداگانه بخرم آیا این مشکل من حل میشه؟ و یا اگر این مشکل یه مشکل عمومی و قابل حل هست ممنون میشم راهنماییم کنید که حلش کنم چون بیشترین کارم با رم ریدر هستش و اینم بدجوری اذیتم میکنه!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این نوع مشکل میتونه از ویندوز یا درایورهای سیستم هم باشه اگر براتون امکانش هست ویندوز رو عوض کنید درایورهای سیستم و بایوس مین رو اپدیت کنید بایوس هم یک بار دیفالت بشه برای یو اس بی های جلو سیمش رو جدا کنید از روی مین و روی یک پین دیگه متصل کنید
    اگر این موارد جواب نداد میتونید از یو اس بی هوب با اداپتور استفاده کنید
    خود رم ریدر سالم هست ؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یه رم ریدر اینترنال برای کیستون بخرین (قیمتش 5-7 تومن بیشتر نیست)

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این نوع مشکل میتونه از ویندوز یا درایورهای سیستم هم باشه اگر براتون امکانش هست ویندوز رو عوض کنید درایورهای سیستم و بایوس مین رو اپدیت کنید بایوس هم یک بار دیفالت بشه برای یو اس بی های جلو سیمش رو جدا کنید از روی مین و روی یک پین دیگه متصل کنید
    اگر این موارد جواب نداد میتونید از یو اس بی هوب با اداپتور استفاده کنید
    خود رم ریدر سالم هست ؟

ممنون. بله سیستم و درایورها بروز هستند... من با هیچ چیزی مشکل ندارم بجز رم ریدر... چندین نوع رم ریدر امتحان کردم هم توی دفتر خودم هم رم ریدرهای آتلیه مون که جای دیگه هست. اونا مشکلی ندارند ولی من دارم! من حدسم روی برق رسانی به رم ریدر بود نمی دونم شاید هم اشتباه میکنم ولی واقعا کلافه م کرده! از طرفی رم ریدر خوب با اداپتور ارزون نیست که صرفا برای تست بخرم و اگرم نشد بگم عیب نداره نشد دیگه!! میخوام مطمئن بشم که مشکل از همینجاست بعد اقدام کنم

یه رم ریدر اینترنال برای کیستون بخرین (قیمتش 5-7 تومن بیشتر نیست)
    اونا که به لعنت خدا هم نمی ارزند!! دوتا قبلا خریده بودم نهایتا دو روز کار کردند!

6. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون. بله سیستم و درایورها بروز هستند... من با هیچ چیزی مشکل ندارم بجز رم ریدر... چندین نوع رم ریدر امتحان کردم هم توی دفتر خودم هم رم ریدرهای آتلیه مون که جای دیگه هست. اونا مشکلی ندارند ولی من دارم! من حدسم روی برق رسانی به رم ریدر بود نمی دونم شاید هم اشتباه میکنم ولی واقعا کلافه م کرده! از طرفی رم ریدر خوب با اداپتور ارزون نیست که صرفا برای تست بخرم و اگرم نشد بگم عیب نداره نشد دیگه!! میخوام مطمئن بشم که مشکل از همینجاست بعد اقدام کنم

اونا که به لعنت خدا هم نمی ارزند!! دوتا قبلا خریده بودم نهایتا دو روز کار کردند!
    میتونید با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید تا مشخص بشه همه چیز

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •