تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی خرید Dvd -Rw برای مصرف خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

14 راهنمایی خرید Dvd -Rw برای مصرف خانگی

سلام دوستان، سال نو مبارک. بهترین ها را براتون آرزو میکنم
    من میخوام یک دی وی دی رایتر بخرم . میخواستم مرا راهنمایی کنید
    1) من آنرا برای کاربرد خانگی میخوام. بیشتر برای خواندن دی وی دی تا برای رایت کردن. بنابراین قوی بودن لنز برایم مهم است.
    2) اطلاعاتی که دوستان به من پیشنهاد کردند به این شرح است:
    یا پایونیر سری 16 اف ایکس بخر یا اچ پی 1070 دی
    ضبط پایونیر ماشین یکی داشت میگفت که بعد از مدتی ضعیف میشود و سی دی های خش دار را نمیخواند حالا نمیدونم ربطی داره یا نه.
    پایونیر اصلی پیدا نمیشود حداقل تو قم که من هستم چون خودم هم خیلی گشتم همشون چینی هست.البته اچ پی هم چینی هست
    اچ پی حدود 32 تومن و پایونیر حدود 42 تومن هست که نمایندگی رسمی اچ پی در قم هست.
    من تعریف جفتشوم (Hp و Pioneer ) را تو اینترنت زیاد شنیدم، ولی هردوشون چینی هستند آیا این تعریفها برای اصلیشون هست یا چینیشون هم مثل اصلیشون هست

با توجه موارد بالا به نظر شما من چی بخرم آیا مورد بهتری با همین قیمت سراغ دارید.
    لطفاً از هر مارکی که معرفی میکنید نام مدل و ساتا بودن انرا هم بگید
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

دوست عزیز
    من هم یه مدت پیش ( 2- 3 هفته پیش) قصد خرید یه دی وی دی رایتر رو داشتم و خیلی هم در موردش بررسی کردم ...
    اولا باید بدونی که همه محصولای بازار چینی هستند غیر از پلکستور که مالزی هست و قیمتش حدودا 68 تومن هستش اگه
    می خوای همچشن هزینه ای برا یه رایتر برای مصارف خانگی بدی که هیچ پلکستور بدون شک بهترینه...
    اما مدل های دیگه تقریبا یه کیفیت دارن ولی در این مورد اول باید به قابلیت هاشون توجه کنی بعد کیفیت
    پایونر من تو ارومیه قیمت کردم 32 تومن بود کلا من هم شنیدم که کیفیت خوبی داره
    hp بدون شک مدلای توپ با کیفیت داره ولی اونقدرها تو کار دی وی دی رایتر معروف نیست و تبلیغات موثری هم نداره .(باید تبلیغاتم در نظر بگیری چون گارانتی خوب ماله محصولی هستش که تبلیغاتش خوب باشه )
    اما مدل های دیگه سونی بدون شک بهترین انتخاب هست ...
    من تا حالا سه دی وی دی رایتر رو امتحان کردم (البته الان 2 تاش رو سیستم نصبه) سونی - لایتیون - ال جی
    لایتیون با برخی از سیدی ها مشکل داره!!!شاید تعجب کنی ولی درسته من یه بازی که رو سیدی بود نتونستم با لایتیون نصب کنم ولی با سونی خیلی راحت را افتاد البته این مشکل شاید در هر 100 مورد یک بار اتفاق بیفته.لایتیون من بعد از مدتی درش به سختی باز میشه به طوری که باید از سوراخ موجود در روی دستگاه درش رو باز کنی.
    ال جی رو هم تازه گرفتم و دلیل اصلیم هم به دلیل تبلیغات و پشتیبانی قوی و همچنین امکانات زیاد در رایت کردن هست البته هنوز اونقدر با هاش کار نکردم که بتونم در موردش نظر بدم...
    البته میگن ای تک هم درایو خیلی خوبی هست ...
    امیدوارم مفید بوده باشه

3. این کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

دوست عزیز
    من هم یه مدت پیش ( 2- 3 هفته پیش) قصد خرید یه دی وی دی رایتر رو داشتم و خیلی هم در موردش بررسی کردم ...
    اولا باید بدونی که همه محصولای بازار چینی هستند غیر از پلکستور که مالزی هست و قیمتش حدودا 68 تومن هستش اگه
    می خوای همچشن هزینه ای برا یه رایتر برای مصارف خانگی بدی که هیچ پلکستور بدون شک بهترینه...
    اما مدل های دیگه تقریبا یه کیفیت دارن ولی در این مورد اول باید به قابلیت هاشون توجه کنی بعد کیفیت
    پایونر من تو ارومیه قیمت کردم 32 تومن بود کلا من هم شنیدم که کیفیت خوبی داره
    hp بدون شک مدلای توپ با کیفیت داره ولی اونقدرها تو کار دی وی دی رایتر معروف نیست و تبلیغات موثری هم نداره .(باید تبلیغاتم در نظر بگیری چون گارانتی خوب ماله محصولی هستش که تبلیغاتش خوب باشه )
    اما مدل های دیگه سونی بدون شک بهترین انتخاب هست ...
    من تا حالا سه دی وی دی رایتر رو امتحان کردم (البته الان 2 تاش رو سیستم نصبه) سونی - لایتیون - ال جی
    لایتیون با برخی از سیدی ها مشکل داره!!!شاید تعجب کنی ولی درسته من یه بازی که رو سیدی بود نتونستم با لایتیون نصب کنم ولی با سونی خیلی راحت را افتاد البته این مشکل شاید در هر 100 مورد یک بار اتفاق بیفته.لایتیون من بعد از مدتی درش به سختی باز میشه به طوری که باید از سوراخ موجود در روی دستگاه درش رو باز کنی.
    ال جی رو هم تازه گرفتم و دلیل اصلیم هم به دلیل تبلیغات و پشتیبانی قوی و همچنین امکانات زیاد در رایت کردن هست البته هنوز اونقدر با هاش کار نکردم که بتونم در موردش نظر بدم...
    البته میگن ای تک هم درایو خیلی خوبی هست ...
    امیدوارم مفید بوده باشه

5. این کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •