تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: حمایت از بازیهای مستقل

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض حمایت از بازیهای مستقل

با سلام خدمت دوستان گل وگلاب
    طبق صحبتی که من با آقای وزیری مدیر عامل شرکت فطرس پویا رایانه داشتم ایشون مایل بودند که از بازیهای مستقل حمایت کنند به اینصورت که شما تو هر یک از مواردی هنری کمبود و ضعف داشتید می تونید کمک بگیرید و آرتیست ها و مدلسازهای این شرکت به شما کمک می کنند.

شرکت فطرس پویا تا الان بازیهای جنگ کاغذی ، outland1 و outland 2 رو کار کرده و بازی گرگین رو هم در حال ساخت داره. از لحاظ هنری تیم قوی داره . احتمالا بازی گرگین رو دیدید که از لحاظ گرافیک در چه سطحیه.

خوشحالم که بلاخره شرکتی پیدا شد که قدر بازیهای مستقل رو بدونه و در صدد حمایت از اون بر بیاد. غیر از مورد همکاری تو بازیهای شما که در بالا گفته شد این شرکت داره یک سایت راه اندازی می کنه که در اون این بازیها رو قرار بده و به فروش برسونه. هدفش هم این هست که هر هفته حداقل 2 بازی با کیفیت بتونه روی سایت آپلود کنه.

بچه های مستقل که تهران هستند اگه مایل بودند به من خبر بدند تا جلسه حضوری بزاریم با آقای وزیری. بقیه بچه ها هم که مایل با این کارند اعلام آمادگی کنند تا از روی نمونه بازیهاشون ببینم در کدوم قسمت کمبود دارند که تو اون قسمت از افراد شرکت استفاده بشه.

با تشکر از همگی دوستان
    مهدیار جهانگیری

2. 8 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

پرنس جون من اصلا کمبود ندارم.....(بچه ها سنگ پرتم نکنید.....).

گرافیک درد دل من......

4. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با تشکر از اقای جهانگیری
    ما واسه اینکه کمک بگیریم اول اعلام کنیم یا یه نمونه بسازیم؟
    البته فکر کنم دومیه بهتر باشه

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

سلام
    پرنس جان تو تیمشون واسه انیمیت هم کمک میکنن؟ من و رضا و حسن الان اسیر انیمیشنیم....یه سری انیمیشن برامون بزنن بازیو تا دو سه روز دیگه میدیم وااسه مجموعه.....

7. 2 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

چه جالب . خیلی خوبه . همون ایده بیگ فیشانه من که کلی هم مخالف داشت . حالا امیدوارم اینا موفق شن .ولی بازی توی اینترنت گذاشتن توی ایران واسه فروش یه ریسکه خیلی بزرگه.

9. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به آقای سید محمد علی وزیری بد جوری سلام من رو برسونین بگین حتماً جلسه رو بذارن
    راستی فکر کنم هفته دیگه خوب باشه هم مدرسه ای ها درسشون هنوز شروع نشده هم میشه گفت دانشگاهی ها اکثراً انتخاب واحدشون تموم شده,اینجوری احتمال اینکه بیشتر اعضا بیان زیادتره.
    امیدوارم بتونم جلسه بیام شرمنده همکارام نشم
    راستی همین الان بازی های مستقل خوبی که میبینیم حاصل تلاش چندین روزه بچه ها بوده حالا چجوری میخوان هفته ای حداقل دو بازی آپلود کنن؟!؟
    جلسه رو تعیین کنید تا ما هم با نمونه کار بیایم.

11. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

راستی همین الان بازی های مستقل خوبی که میبینیم حاصل تلاش چندین روزه بچه ها بوده حالا چجوری میخوان هفته ای حداقل دو بازی آپلود کنن؟!؟
    با مویی ؟...
    کار بازی ما که نصفش حل شده تا حالا....
    بازی رو هم میدیم پرنس اگه کیفیتشو قبول کرد میزاره تو مجموعه .....

13. 3 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مهدیار جان برنامه نویس نمیدن ؟ من یه سری محیط با یونیتی ساختم تو کد نویسیش گیر کردم

باید خودم شروع کنم جدی C++ رو هم یاد بگیرم ...

15. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پرنس جون من اصلا کمبود ندارم.....(بچه ها سنگ پرتم نکنید.....).

گرافیک درد دل من......
    می دونم پرویزجان . مشکلی نیست می تونی روی مدل سازهای شرکت حساب کنی. همچینین انیمیشن ها رو.

با تشکر از اقای جهانگیری
    ما واسه اینکه کمک بگیریم اول اعلام کنیم یا یه نمونه بسازیم؟
    البته فکر کنم دومیه بهتر باشه
    اگه قبلا بازی برای مجموعه ساختین اعلام آمادگی کافیه من حفت مجموعه ها رو بهشون دادم تا نمونه کارها رو ببینن. به هر حال اگه بازیتون تو مجموعه جالب نبوده بهتره نمونه جدید بزنین.

سلام
    پرنس جان تو تیمشون واسه انیمیت هم کمک میکنن؟ من و رضا و حسن الان اسیر انیمیشنیم....یه سری انیمیشن برامون بزنن بازیو تا دو سه روز دیگه میدیم وااسه مجموعه.....
    سلام عزیز. اره دارن ولی دو مورد هست یکی اینکه بازیت رو دیگه فقط می تونی رو سایتشون بزاری و دوم اینکه اونها بازیها جمع و جور با حجم کم و ایده خوب می خوان. بازی شما بدرد مجموعه می خوره پس سعی کن یه جوری انیمیشنهاش رو خودت بزنی.

به آقای سید محمد علی وزیری بد جوری سلام من رو برسونین بگین حتماً جلسه رو بذارن
    راستی فکر کنم هفته دیگه خوب باشه هم مدرسه ای ها درسشون هنوز شروع نشده هم میشه گفت دانشگاهی ها اکثراً انتخاب واحدشون تموم شده,اینجوری احتمال اینکه بیشتر اعضا بیان زیادتره.
    امیدوارم بتونم جلسه بیام شرمنده همکارام نشم
    جلسه رو تعیین کنید تا ما هم با نمونه کار بیایم.
    همین دیگه ما تعدادمون زیاده اگه هر نفرمون تو هر 3 ماه بازی بسازه . تقسیمش کنیم بر تعداد می شه تقریبا همین حدودا. تازه بازی ها باید بازیها کوجک و جمع و جوری باشه ولی سرگرم کننده و جذاب . مثل سرزمین رویا و مدافع جهان و توپ توپ و این قبیل بازی ها

مهدیار جان برنامه نویس نمیدن ؟ من یه سری محیط با یونیتی ساختم تو کد نویسیش گیر کردم

باید خودم شروع کنم جدی C++ رو هم یاد بگیرم ...
    نه این یه مورد تو کارشون نیست. اونا خودشون هم یک کار تو یونیتی داشتن که کد نویسیش رو به من پیشنهاد دادن.شما هم چیزی لازم داری بده خودم برات ردیفش می کنم.

17. 3 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ممنون اقا مهدیار ما مستقلا شما رو نداشتیم دیگه ....

سلام
    پرنس جان تو تیمشون واسه انیمیت هم کمک میکنن؟ من و رضا و حسن الان اسیر انیمیشنیم....یه سری انیمیشن برامون بزنن بازیو تا دو سه روز دیگه میدیم وااسه مجموعه..... سلام عزیز. اره دارن ولی دو مورد هست یکی اینکه بازیت رو دیگه فقط می تونی رو سایتشون بزاری و دوم اینکه اونها بازیها جمع و جور با حجم کم و ایده خوب می خوان. بازی شما بدرد مجموعه می خوره پس سعی کن یه جوری انیمیشنهاش رو خودت بزنی.
    خودم میزنم انیمتها رو هیچ مشکلی نداریم حسین

19. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •