تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 67

نام تاپيک: با خالق بهترین انتی ویروس دنیا بیشتر اشنا شوید

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض با خالق بهترین انتی ویروس دنیا بیشتر اشنا شوید

ممکن است نام کوچک مرد موبور روس را در هر زبانی یک جور صدا کنند اما مهم این است که او را در هر نقطه جهان با نام کسپرسکی می‌شناسند. فقط این مهم است که مرد روس توانسته بعد از 14 سال کار مداوم و پشتکار که در پس ایده‌های نابش داشت به جایی برسد که امروز آوردن نامش مساوی باشد با اطمینان خاطر و اعتماد برای کسانی که روز و شب خود را در فضای مجازی سر می‌کنند.

یوجین کسپرسکی اکتبر سال 1965 میلادی در نووروسییسک به دنیا آمد؛ یعنی درست در زمان اوج قدرت کمونیست‌ها و بگیر و ببندهای سیاسی‌شان. خودش فضای سیاسی آن زمان را در باورهایش بی‌تاثیر نمی‌داند؛ «فضای آن زمان آن‌قدر بسته بود که همه را خود به خود امنیتی بار می‌آورد. شاید همین باشد که روس‌ها این روزها بهترین سیستم‌های امنیتی دنیا را می‌سازند.» عاشق ریاضیات بود تا جایی که یکی از بزرگ‌ترین سرگرمی‌هایش در دوران دبیرستان حل کردن مسائل ریاضی دشواری بود که در مجله‌های تخصصی ریاضیات و هندسه منتشر می‌شد.

البته در فیزیک هم از همان جوانی سررشته داشت. یوجین در سال‌های دبیرستان به کلاس‌های ویژه فیزیک و ریاضی انستیتو فیزیک مسکو می‌رفت. او جوان‌ترین ریاضی‌دان این موسسه در آن دوران بود. همان‌جا بود که یوجین به عنوان یکی از نخبه‌های جوان روس شناخته شد. دولت شوروی سابق خطاب به دبیرستان محل تحصیل یوجین به آنها سفارش کرده بود از هیچ تلاشی برای موفقیت جوان با استعداد روس دریغ نکنند.

آنها هم یوجین را در دو سال آخر دبیرستان برای فراگیری علوم روز فیزیک و ریاضی به مرکز آموزش دانشگاه دولتی مسکو فرستادند. پسر جوان به سفارش دولتی‌ها به مرکز آموزش وزارت دفاع روسیه رفت، مرکزی که تحت نظر کا.گ.ب هدایت می‌شد. یوجین در آنجا علوم ارتباطات و رایانه خواند اما از همان زمان شایعه شد که او یک جاسوس روسی است و برای کا.گ.ب کار می‌کند. تا سال 1991 همه جور کاری در باب رایانه و سیستم‌های برنامه‌ریزی کرد اما یک روز ویروسی ساده جریان زندگی استعداد درخشان روسیه را زیر و رو کرد.

باز هم یک اتفاق

یک روز صبح رایانه خانگی یوجین آلوده به ویروس کاسکید شد. سر و کله زدن برای از بین بردن این ویروس نقطه‌عطف زندگی یوجین و شاید بسیاری از دوستداران فناوری‌های نوین در سال‌های بعدی شد. یوجین از آن زمان بود که دیگر رفت سراغ کار ویروس‌های مزاحم. یوجین کسپرسکی دیگر فقط یک تحلیل‌گر و برنامه‌ریز اطلاعاتی برای کا.گ.ب و... نبود. حالا او دغدغه دیگری داشت.

یوجین در مرکز تحقیقاتی محل کارش به تحقیق درباره انواع ویروس‌های امنیتی پرداخت. او برای پیدا کردن راه‌های مبارزه با هر کدامشان ماه‌های زیادی وقت گذاشت؛ دورانی که خودش از آنها به عنوان دوران گندزدایی یاد می‌کند. «روزهای عجیبی بود. من با موجود تازه‌ای آشنا شده بودم.

درست مانند متخصص آزمایشگاهی که یک روز ویروس تازه‌ای را روی لام می‌بیند، من هم ویروس‌ها را از همان زمان شناختم. برای من ویروس‌ها جان داشتند و باید برای مقابله با هر کدامشان از یک راهی وارد شد. درست مانند ویروس‌های واقعی!» اولین تجربه ضدویروسی آقای استعداد درخشان پاک کردن کاسکید از روی رایانه‌های وزارت دفاع روسیه بود. برای این کار هم کلی برنامه نوشت و کدهای زیادی را امتحان کرد؛ مجموعه‌ای که بعدها زمینه اصلی طراحی یکی از بزرگ‌ترین دیتابیس‌های ضدویروسی دنیا شد؛ آنتی‌ویروسی قوی و کارساز به نام کسپرسکی!

یوجین تلافی می‌کند

یوجین که دیگر ویروس‌ها همه فکر و ذهنش را مشغول کرده بودند در سال 1889 به تحصیل در رشته ویروس‌یابی مشغول شد و بعد از مدتی یک کارشناس حرفه‌ای شد؛ یک ویروس‌کش ماهر که برای روس‌ها و سازمان‌های امنیتی‌شان اهمیت زیادی داشت. اما کسپرسکی برای این حرف‌ها ساخته نشده بود.

او نمی‌خواست به خاطر لطفی که زمانی وزرات دفاع روسیه در حق او کرده بود برای همیشه زیر دین آنها باقی بماند. نمونه آزمایشی آنتی‌ویروس کسپرسکی را در سال 1994 با نام AVP به بازار آورد. AVP در آن زمان هم برای خودش از بهترین‌ها بود. در تست آزمایشگاهی دانشگاه هامبورگ آنتی‌ویروس AVP تنها نرم‌افزاری بود که می‌توانست در یک دقیقه بیشترین تعداد ویروس‌ها را شناسایی کند.

یوجین هم مانند همه آدم معروف‌های دنیا دوست داشت که نامی از خودش در عرصه‌ای که برای آن زحمت زیادی کشیده بود داشته باشد؛ برای همین برند «کسپرسکی» را انتخاب کرده و شرکت Kaspersky Labs را از سال 1997 به همراه همسرش ناتالیا کسپرسکی و یکی دیگر از دوستان دوران تحصیلش تاسیس کرد.

اما گام اساسی و نقطه اوج شرکت کسپرسکی سه سال بعد بود؛ نوامبر سال 2000 میلادی. زمانی که یوجین کسپرسکی به طور رسمی آنتی‌ویروس کسپرسکی را جایگزین نام AVP کرد و قوی‌ترین آنتی‌ویروس دنیا را پدید آورد. البته جاه‌طلبی‌های نخبه روس فقط به همین‌جا ختم نشد. هفت سال بعد او رئیس شرکت بزرگ کسپرسکی بود و مرد شماره اول تامین امنیت همه سیستم‌های امنیتی دنیا و البته سرمایه‌ای که از پارو بالا می‌زد، رقمی بالاتر از 800 میلیون دلار!

شرکت کسپرسکی سال‌هاست بهترین نرم‌افزار ایمنی‌ساز را تولید می‌کند

اولین ویروس‌یاب دنیا

وقتی دیمیتری مدودوف - رئیس جمهور روسیه - نشان افتخار کشور را به دست یوجین کسپرسکی داد همه باور داشتند مرد روس به چیزی که باید رسیده است. تلاش‌های کسپرسکی خیلی زود جواب داد. شرکت کوچک او که زمانی فقط سه کارمند داشت (یوجین، ناتالی همسرش و یکی از دوستان دوران تحصیلش) حالا نزدیک به 1700 نفر کارمند دارد و در 100 کشور دنیا هم نماینده‌ای رسمی دارد.

در سال 2008 آنتی‌ویروس کسپرسکی (مهم‌ترین محصول شرکت امنیت داده‌های کسپرسکی) به عنوان بهترین نرم‌افزار ویروس‌یاب دنیا انتخاب شد. در سال 2009 در رده بهترین نرم‌افزارهای دنیا قرار گرفت. کسپرسکی در سال 2010 همچنان موفق بود. مجله پی‌سی ورلد نرم‌افزار امنیت اینترنتی این شرکت را به عنوان دومین ایمن‌ساز رایانه‌ای دنیا انتخاب کرد.

آن هم با امتیاز 5/4 از 5. می‌گویند کسپرسکی در حال حاضر 300 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد که هر هفته 150 هزار کاربر به تعدادشان اضافه می‌شود. جالب اینکه کسپرسکی محبوب خیلی از آدم معروف‌های دنیاست. نمونه‌اش جکی چان هنرپیشه چشم‌بادامی هالیوود که این روزها سخنگوی اول شرکت کسپرسکی شده است!

ناتالیا کسپرسکی در موفقیت شوهرش سهم زیادی داشت

همکار که هستیم!

اینکه می‌گویند همیشه پای یک زن در میان است، بیراه نگفته‌اند. اگرچه یوجین پسر بااستعداد روس‌ها مغز متفکر فیزیک و ریاضی زمان خودش بود و کا.گ.ب کلی برایش سرمایه‌گذاری کرده اما با این حال زمانی توانست خودی نشان بدهد که ناتالیا سر راهش قرار گرفت. ناتالیا ایوانویا در سال 1989 از موسسه مکانیک الکترونیک مسکو با رتبه عالی فارغ‌التحصیل شد.

بعد از آن هم به سرعت به استخدام شرکت طراحی علمی درآمد. ناتالیا در این مرکز به عنوان محقق کار می‌کرد. در سال 1994 زن جوان در مرکز فناری اطلاعاتKAMI مشغول به کار شد. از آن زمان بود که او نیز سر و کارش به ویروس‌های رایانه‌ای افتاد. این شرکت AVP آنتی‌ویروس ساخته یوجین را حمایت می‌کرد. همان‌جا بود که یوجین و ناتالیا با هم آشنا شده و بعدها ازدواج کردند.

ناتالیا با تاسیس شرکت کسپرسکی اولین رئیس آن شد. گرچه زن و شوهر جوان در سال 2007 با خرید 80 درصد سهام شرکت یوجین را به عنوان مرد اول کسپرسکی معرفی کردند؛ اما هنوز هم خیلی‌ها موفقیت امروز کسپرسکی را مدیون ناتالیا می‌دانند. یوجین و ناتالیا بعدها با وجود داشتن دو بچه از هم جدا شدند اما همچنان در کنار هم به فکر کسپرسکی هستند و موفقیت‌های آینده‌اش. ناتالیا این روزها یکی از 10 زن قدرتمند روسیه است.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

وقعآ باعث تاسفه
    کجا کسپرسکی اولین ویرو یاب دنیاست ؟؟؟؟؟؟

دروغ تو روز روشن

حداقل 2 جین شرکت امنیتی قبل کسپرسکی تاسیس شده بودن .
    بعدش کسپرسکی در حد و اندازه شرکتها و غولهای امنیتی مثل ترندمیکرو ، مک آفی ، سایمنتک و حتی سوفوس نیست .

کسپرسکی فقط و فقط با ادعاهای دروغی و اخبار بی ربط و ناصحیح خودش رو میخواد بزرگ نشون بده .
    حتی تو 2-3 سال اخیر به خیلیها ثابت شده بیت دفندر هم بهتر از کسپرسکی هستش - با همه بی خاصیت بودن نرم افزارش .

ولی کسپرسکی چی ؟ رفته قطب . آخه یکی نیست بگه مرد حسابی مشتری تو آدمها نداشتی که رفتی قطب خرسهای قطبی و پنگوئینها رو مشتری خودت بکنی ؟؟؟

بهر شکل کاربری که فکر کنه کسپرسکی بزرگترینه و یا خیلی خوبه یا معتبره همون بهتر که سرش کلاه بره و ی نرم افزار سطح پایین مثل کسپرسکی رو بخره .

این شرکت اگه فروش داشت که تو ایران دست و پا نمیزد .

و نمایندگاش اینهمه دروغ نمی گفتن

کسپرسکی میگه 300 میلیون مشتری داره - ولی همه میدونن با در و همسایه هم حساب کنیم 10-15 میلیون تا بیشتر مشتری نداره . اون هم شاید .

وقتی شبکه ابری ترندمیکرو 130 میلیون کاربر آنلاین داره تازه با اینهمه محصول - و کسپرسکی 1.5 میلیون کاربر ابری - خودتون مقایسه کنید .
    تازه ترندمیکرو سهامی عام هست و کسپرسکی ی شرکت خصوصی روسی - اوه اوه .
    چه شود
    هم خصوصی هم روسی
    سوفوس هم خصوصیه - وب روت هم خصوصیه - AVG هم خصوصیه - ولی اینها 4 تا آدم حسابی توشن -نه ی مشت آدم دروغگو و خالی بند .

تازه تو سالهای 2009/2010 به خاطر دست گلهایی که به آب داد کسپرسکی کلی از شرکای تجاری و نمایندگانش رو از دست داد .

دیسنا

کاسپرسکی - کسپرسکی - کاسپراسکی - کسپراسکی KASPERSKY
    Last edited by disna; 07-05-2012 at 07:36.

3. این کاربر از disna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

دوست عزیز disna حرفاتون خنده دار هست
    شما بر چه اساسی در مورد کسپرسکای همچین حرفایی میزنی؟
    اگه بی خاصیت بود تو تمامی تست ها آنتی ویروس برتر نبود
    امسال هم که آنتی ویروس برتر سال شد
    سعی کنید کمتر تعصبر برخورد کنید

5. 13 کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    منم دلیل دارم که کسپرسکی آنتی ویروس برتری نیست. تنها برای ایران و کشور های منطقه پر فروشه برای تبلیغات دروغ.

1- در سال های اخیر قرارداد بیشتر شرکت ها با کسپرسکی فسخ شده است. Gdata آنتی ویروس معروف دو موتوره در ابتدا از موتور کسپرسکی استفاده می کرد اما به دلیل مشکلات فراوان کنسل کرد. یا گیگابایت

2- کسپرسکی هیچ همکار تجاری بزرگی ندارد.

3- لایسنس های قانونی این شرکت باطل شد و هیچ پاسخی داده نشد. این باطل شدن برای کاربر های ایرانی هم اتفاق افتاد که آواژنگ در پاسخ گفت مشکل از خود کاربر است. (جالب است که عده زیادی از کاربر ها با هم مشکل برای خودشون درست کردن)
    (این قضیه رو از نزدیک شاهد بودم)

4- تست های AV-C که از نظر شما معتبره از لحاظ بیشتر شرکت های امنیتی نیست. نورتون بزرگ ترین شرکت امنیتی جهان به دلیل عدم اعتماد به نتایج این تست ها گیر در این تست ها شرکت نمی کند. (این مساله جای تامل دارد)

5- در مورد برنامه کسپرسکی باگ های زیادی گزارش شده است که می توانید جستجو کنید اما کسپرسکی واکنشی برای حل و بررسی نشان نداده است.

6- بعد از -- شدن سرور کسپرسکی و ویروس شدن سیستم هایی که از آن استفاده می کردندکسپرسکی یک عذرخواهی ساده هم نکرد و بر روی مساله ماله کشید.

7- کسپرسکی به روتکیت ها و کرک ها اهمیت نمیده، یعنی علاوه بر اینکه به قوانین کپی رایت پایبند نیست باعث میشه هکر ها از طریق کرک ها سیستم را دچار مشکل کنند. پایبند نبودن یک شرکت امنیتی به کپی رایت، آخرت کاره، چون هیچ برندی اینطوری نیست.

در ضمن گفتید توی تمام تست ها برتر بوده؟ منظورتون چیه از تمام تست ها؟ ما به قول خودمون 3 تا تست محبوب داریم AV-C و AV-T و VB100
    فقط توی AV-C اونم معلومه با پشت صحنه اول شده...
    وگرنه نورتون برای خودش چالش درست نمیکنه که AV-C رو متهم کنه.
    Last edited by arfnpm; 06-05-2012 at 17:33.

7. این کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

با خالق بهترین انتی ویروس دنیا بیشتر اشنا شوید
    این مطلب توسط سایت خود کسپراسکی نوشته شده و دلیل نمیشه که بهش اعتنا کرد و اون رو مهم شمرد !!1 ممکنه برای تبلیغات باشه .. در ضمن ذکر منبع هم خالی از لطف نیست .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد برتر بودن این نرم افزار هم خیلی صحبت شده و هر انتی ویروس برتری های خودش رو داره .. گرچه من خودم به شخصه دیدم که نمایندگی این انتی ویروس به هیچ عنوان پشتیبانی درست و حسابی رو نداره و مشکلات انتی ویروس رو در وسعت شبکه های سازمانی بر سره مدیران اونجا و مشکلات زیر ساختی می ندازه ... بهر حال توی سایت ر هم برید با تصویر زیر روبرو می شید و این که همه انتی ویروس های برتر دنیا تقریبا توی یه مکان قرار دادن و اینکه کدوم برتر هستش رو نمیشه دقیق گفت !!!

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

بهتره دوستان هر حرفی رو میزنند با مدرک بزنند وقتی کسی میگه
    تنها برای ایران و کشور های منطقه پر فروشه برای تبلیغات دروغ
    دلیل و مدرک بیاره و این حرفش رو بزنه, کجا آماری از فروش آنتی ویروس ها اعلام شده که شما این حرف رو میزنید ؟
    وفتی کسی میگه
    در مورد برنامه کسپرسکی باگ های زیادی گزارش شده است که می توانید جستجو کنید اما کسپرسکی واکنشی برای حل و بررسی نشان نداده است.
    خودش زحمت جستجو رو بکشه و 2 مورد از این باگ های زیاد رو اینجا قرار بده تا ما بدونیم این باگ های زیاد چیا هستند
    وقتی کسی میگه
    کسپرسکی به روتکیت ها و کرک ها اهمیت نمیده
    دلیل بیاره چرا کسپر به روتکیت ها اهمیت نمیده اتفاقا کسپر یکی از بهترین ها در زمینه روتکیت هست علاوه بر نرم افزار اختصاصی این شرکت که برای اسکن روتکیت هست خود کسپر هم بعد از هر اسکنی یک اسکن مخصوص روتکیت انجام میده

وقتی کسی میگه
    فقط توی AV-C اونم معلومه با پشت صحنه اول شده
    کمی از این دست های پشت پرده رو واسه ما رو کنید تا ما هم متوجه بشیم
    چطور وقتی نورتون سال 2010 بهترین آنتی ویروس شد خبری از دست های پشت پرده نبود ولی حالا که کسپر اول شده دست های پشت پرده در کار بوده ؟
    تست های AV-C که از نظر شما معتبره از لحاظ بیشتر شرکت های امنیتی نیست
    از نظر من شرکت های معتبر امنیتی کسپر و ایست و بیت دیفندر و آویرا و آواست و نورمن و مایکروسافت و بولگارد هستند که همه تست های AV-C رو قبول دارن و هر ساله در این تست ها شرکت میکنند حالا شما منظورتون رو از گفتن شرکت های امنیتی عنوان کنید تا ما بیشتر با این شرکت های ناشناخته آشنا بشیم
    همین امسی سافت هم چند بار تست های اختصاصی این شرکت رو انجام داده که البته تعداد فالس بالای این نرم افزار دلیل اصلی این شرکت برای عدم شرکت در تست های AV-C هست فالس هایی که حتی طرفداران یا بهتر بگم فروشندگان امسی سافت هم اونو تایید میکنند

10. 14 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

وقعآ باعث تاسفه
    کجا کسپرسکی اولین ویرو یاب دنیاست ؟؟؟؟؟؟
    کد:
    2 جین چیه 100 جین انتی ویروس قبلش بوده منظور قدرتمند ترین انتی ویروس بود و داشتن سریعترین عکس العمل در برابر تهدیدهای امنیتی

شما تبلیغ کننده شرکت دورانتاش هستین و از قدیم گفتن کدوم بقال میگه ماست من ترشه فقط می خواید جنستو به خورد ملت بدی

شما قبلا فروشنده انتی ویروس کسپر بودید و در اون زمانها که تبلیغ کسپر میکردید کوش فلک کر کرده بود حالا که با کمپانی کسپرسکی مشکل پیدا کردید دارین بر ضدش تبلیغ میکنید البته کاربرا شعورشون میرسه چی انتخاب کنند
    کسپرسکی فقط و فقط با ادعاهای دروغی و اخبار بی ربط و ناصحیح خودش رو میخواد بزرگ نشون بده .
    کسپر خودش بزرگ هست و شرکت بسیار معتبری در سطح جهان هست اگه شرکت معتبری نبود به هیچ عنوان استاندارد فعالیت از سوی اتحادیه اروپا و امریکا دریافت نمیکرد شما فروشنده هستین دارین ترواشات مغزیتو به خورد ملت میدی

کد:
    شرکت دورانتاش
    شرکت دورانتاش - توزیع کننده ضد ویروس های کسپرسکی در ایران - فروش و پشتیبانی محصولات خانگی و سازمانی )تحت شبکه( کسپرسکی در ایران - تخصصی ترین مرکز خدمات و پشتیبانی ضد ویروس های کسپرسکی در ایران - خدمات پشتیبانی از سیستم ها و شبکه های کامپیوتری شرکت ها، سازمان ها و مؤسسات در تهران - فروش ضد ویروس های خانگی و شرکتی کسپرسکی در تمام ایران

حتی تو 2-3 سال اخیر به خیلیها ثابت شده بیت دفندر هم بهتر از کسپرسکی هستش - با همه بی خاصیت بودن نرم افزارش

بله بیت دفندر یکی از قوی ترینها هست شما در جایگاهی نیستید که بیت دفندر بی خاصیت جلوه بدید

در ضمن میتونید دلیل بیارید بیت دفندر ازکسپر قویتره؟

کد:
    ازتون خواهش میکنم تمنا میکنم هر روز بیاید اینجا جک تعریف کنید تا بخندیم کلی خندیدم دمت گرم

بهر شکل کاربری که فکر کنه کسپرسکی بزرگترینه و یا خیلی خوبه یا معتبره همون بهتر که سرش کلاه بره و ی نرم افزار سطح پایین مثل کسپرسکی رو بخره
    اقا من می خوام کلا سرم بره به شما چه ربطی داره

کسپرسکی میگه 300 میلیون مشتری داره - ولی همه میدونن الان که خیلی طور بزنه 10-15 میلیون مشتری داره . اون هم شاید .
    Over 300 million people worldwide are protected by Kaspersky Lab products and technologies. Kaspersky Lab’s corporate client-base exceeds 200,000 companies located around the globe, ranging from small and medium-sized businesses, all the way up to large governmental and commercial organizations

این امار شما از کجا اوردید میشه لینک این امار لطف کنید اینجا بزارید تا استفاده کنیم

سوفوس هم خصوصیه - وب روت هم خصوصیه - AVG هم خصوصیه - ولی اینها 4 تا آدم حسابی توشن -نه ی مشت آدم دروغگو.
    وب روت هر فایلی بزاری جلوش نه تو کارش نیست

به این تست توجه کنید وب روت اخر جدول

lمثل اینکه خبر نداری avg تحریم کرد
    Last edited by kases; 07-05-2012 at 00:00.

12. 7 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انصراف.......
    Last edited by arfnpm; 06-05-2012 at 23:07.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

دوستان بحث همه شما را خوندم و برای همه بحث ها نوشته هاتون و برای خودتون احترام قائل هستم و میبنم دوستان با چه پتانسیلی دارند جواب هم دیگر را میدن ولی در بحث ها باید گذشت هم باشه و از مسخره کردن و توهین دور باشیم که خدا را شکر در این بحث چیزی نبود !

و در اخر حرف شما هم خوب بود و هم اشتباه !

حرف من کلی بود و برای نفر خاصی نیست...

و به نظر من ما نمیتونیم برای سوییتی حرفی بزنیم و بهترین روش تست خود کاربر هست نه نتایج و حرف شرکت ها و مسائلی که درنت هست

چون یوتوب هم پر از این تست هاست که اصلا بدرد نمیخوره !

بهتره در مورد هر سخنی که میشنویم منطقی برخورد کنیم .

یک نکته بگم و برم :

این امکان وجود دارد که براثر بحث و جدل گاهی اوقات پیروزی حاصل شود ولی این پیروزی ظاهری است زیزا هرگز نتیجه ی ان جلب نظر طرف نخواهد بود....

منم یه اشتباه کردم و خودم رادارم میگم که یک بحثی انجام دادم که خودم پشیمون شدم :|

شب خش

15. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

این مطلب توسط سایت خود کسپراسکی نوشته شده و دلیل نمیشه که بهش اعتنا کرد و اون رو مهم شمرد !!1 ممکنه برای تبلیغات باشه .. در ضمن ذکر منبع هم خالی از لطف نیست .
    کد:
    در مورد برتر بودن این نرم افزار هم خیلی صحبت شده و هر انتی ویروس برتری های خودش رو داره .. گرچه من خودم به شخصه دیدم که نمایندگی این انتی ویروس به هیچ عنوان پشتیبانی درست و حسابی رو نداره و مشکلات انتی ویروس رو در وسعت شبکه های سازمانی بر سره مدیران اونجا و مشکلات زیر ساختی می ندازه ... بهر حال توی سایت ر هم برید با تصویر زیر روبرو می شید و این که همه انتی ویروس های برتر دنیا تقریبا توی یه مکان قرار دادن و اینکه کدوم برتر هستش رو نمیشه دقیق گفت !!!

سلام
    من از طرز صحبت کردن شما خیلی خوشم امده و از این که متن شما را میخونم واقعا لذت بخشه برام
    من دوست دارم بازم حرف های شما را بشنوم و هرچی هست را د رمورد کسپر بگید تا باحقایق اشنا بشیم
    و اگر در جهالت هستم ازش خارج بشم و گرچه اطلاعاتم محدوده
    ممنون دادا

منتظر حرف های مهم شما هستم

17. 5 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •