تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: سوال درباره Dreamweaver

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض سوال درباره Dreamweaver

من چند تا سوال داشتم درباره دریم ویور .....اگه لطف کنید جواب بدید ممنون می شم

1- من وقتی لوگوی سایت رو توسط فلش طراحی می کنم و توی دریم ویور میارم موقع پیش نمایش اون بالای صفحه نوار اخطار بلوک فایل فلش توسط فایروال رو میده (لینک تصویر پایین) و حتما باید هر بار راست کلیک کنم و ALLOW BLOCKED...رو بزنم تا فلش رو نشون بده اول اینکه راهی برای اینکه اینطوری نشه هست و دیگه اینکه وقتی آپلود کنم و یه بازدید کننده بخواد وارد سایت بشه باز هم اینطوری میشه (که اگه طرف ندونه چیکار باید بکنه چی؟؟؟) و راه حلش چیه که لازم به راست کلیک نباشه؟؟؟(فکر کنم این فقط برای ویندوزهای SP2 اینطوری میشه)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2- اینکه میگن برای فارسی نویسی باید یونیکد رو UTF8 انتخاب کرد ، توی کدوم قسمت دریم ویور هست ؟؟؟؟ من پیدا نکردم

3- من متنهای فارسی رو با فارسی ساز مریم توی دریم میارم اگه فونت من بجز آریال باشه بازدید کنندگان میتونن با همون ببینن یا تغییر می کنه؟؟؟؟

4-در مورد فرمها: وقتی من یه فرمی درست می کنم تا کاربر اطلاعاتش رو بنویسه این اطلاعات دقیقا کجا ثبت می شه ؟؟؟؟؟؟ آیا باید بانک اطلاعات داشته باشم؟؟؟؟ چون کتاب و سی دی اموزشیم فقط گفته که بانک اطلاعات برای نمایش اطلاعات توی سایت بکار میره و اصلا کاربردی برای دریافت اطلاعات کاربران توضیح نداده

5- من قبلا با فرونت یک به اصطلاح سایت فرستادم روی یه هاست رایگان و تمام سایت رو طبق کتاب آموزشی که داشتم طراحی کردم و تمام چیزهایی که داشت درست کار می کرد فقط قسمت جستجو رو که مطابق دستورالعمل گذاشته بودم به هیچ وجه عمل جستجو رو انجام نمیداد..... اولا برای چی اینجوری بود و چطور درست میشه ؟؟؟؟دوما توی دریم ویور هم اینطوری میشه ؟؟؟؟ اگه میشه راه حلش چیه که درست کار کنه؟؟؟؟

6- وقتی با فرونت کار می کردم وقتی می خواستم تمام سایتی رو که ساخته بودم از طریق سی دی به کامپیوتر دیگه ای ببرم تمام صفحه بندیم بهم می خورد و تصاویر جابجا می شد حالا دوباره راه حل توی فرونت چیه ؟؟؟؟ و اگه توی دریم هم اینطوری میشه اینجا چطوره؟؟؟

من این چند مورد اخر رو توی دریم امتحان نکردم می خواستم زودتر بدونم تا الکی باهاش ور نرم
    در پایان لازم بذکر است من اصلا چیزی از برنامه نویسی مثل پی اچ پی یا اچ تی ام ال نمی دونم یعنی نتونستم یاد بگیرم و با نمای طراحی دریم ویور کار می کنم

از اینکه راهنماییم می کنید ممنونم

حـــــرفـه ای amir abbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد اول من فکر میکنم فقط روی لوکال این اتفاق میافته و اگر شما سایتت رو به وب آپلود کنی و بعد تو مرورگر بازش کنی دیگه اون پیغام خطا رو نده. حالا باز بچه هایی که با فلش بیشتر کار کردن بهتر می تونن جواب بدن

برای تعیین UTf-8 شما باید از بالای صفحه dreamweaver گزینه modify رو کلیک کن و از اونجا روی گزینه page properties کلیک کن. یه صفحه باز میشه تو اون صفحه از سمت چپ گزینه title/Encoding رو انتخاب کن و از سمت راست هم از بخش encoding باید utf-8 رو انتخاب کنی و ok رو بزنی و صفحه رو ذخیره کنی

در مورد سوال سوم
    شما برای فارسی نویسی تو dreamweaver بعد از تعیین اینکودینگ صفحه به utf-8 به هیچ نرم افزاری احتیاج نداری و بهتره از فونت tahoma استفاده کنی چون اون فونت مورد نظر شما حتما باید روی سیستم کاربر هم وجود داشته باشه تا بتونه صفحه شما رو درست ببینه. الان همین سایت داره از فونت تاهوما استفاده میکنه

در مورد سوال چهارم
    اون کار با داشتن دیتابیس ممکنه. شما باید برنامه نویسی داینامیک بلد باشید تا بتونید اون قابلیت رو به سایت اضافه کنید

سوال پنجم
    اون قابلیت ها احتمالا از قابلیت های اختصاصی fornt page بوده که فقط روی سرور های ویندوزی و یا سرور هایی که قابلیت پشتیبانی از اون قابلیت ها توش هست کار میکنه. اون بخش هم اگر بخواد اصولی کار باشه حتما باید به شکل server side طراحی بشه و با طراحی html شدنی نیست

سوال ششم
    شما اگر جای پوشه ها و تصاویر رو تغییر ندی نباید به هم بخوره. شما جاشون رو عوض کردی که اینطوری شده

برای طراحی وب هم از dream weaver CS3 me استفاده کن. فقط !!!!
    هیچ نرم افزار دیگه هم به درد نمی خوره. البته این نسخه از برنامه (منظور نسخه ME) خیلی جدیده ولی نهایت تا 2 هفته دیگه تو بازار پر میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورد اول که میگی برا اکتیو ایکس مشگلی نیس به تنظیمات کاربر ربط داره میشه تنظیم کرد اصلا نیاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

12

من چند تا سوال داشتم درباره دریم ویور .....اگه لطف کنید جواب بدید ممنون می شم

1- من وقتی لوگوی سایت رو توسط فلش طراحی می کنم و توی دریم ویور میارم موقع پیش نمایش اون بالای صفحه نوار اخطار بلوک فایل فلش توسط فایروال رو میده (لینک تصویر پایین) و حتما باید هر بار راست کلیک کنم و ALLOW BLOCKED...رو بزنم تا فلش رو نشون بده اول اینکه راهی برای اینکه اینطوری نشه هست و دیگه اینکه وقتی آپلود کنم و یه بازدید کننده بخواد وارد سایت بشه باز هم اینطوری میشه (که اگه طرف ندونه چیکار باید بکنه چی؟؟؟) و راه حلش چیه که لازم به راست کلیک نباشه؟؟؟(فکر کنم این فقط برای ویندوزهای SP2 اینطوری میشه)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2- اینکه میگن برای فارسی نویسی باید یونیکد رو UTF8 انتخاب کرد ، توی کدوم قسمت دریم ویور هست ؟؟؟؟ من پیدا نکردم

3- من متنهای فارسی رو با فارسی ساز مریم توی دریم میارم اگه فونت من بجز آریال باشه بازدید کنندگان میتونن با همون ببینن یا تغییر می کنه؟؟؟؟

4-در مورد فرمها: وقتی من یه فرمی درست می کنم تا کاربر اطلاعاتش رو بنویسه این اطلاعات دقیقا کجا ثبت می شه ؟؟؟؟؟؟ آیا باید بانک اطلاعات داشته باشم؟؟؟؟ چون کتاب و سی دی اموزشیم فقط گفته که بانک اطلاعات برای نمایش اطلاعات توی سایت بکار میره و اصلا کاربردی برای دریافت اطلاعات کاربران توضیح نداده

5- من قبلا با فرونت یک به اصطلاح سایت فرستادم روی یه هاست رایگان و تمام سایت رو طبق کتاب آموزشی که داشتم طراحی کردم و تمام چیزهایی که داشت درست کار می کرد فقط قسمت جستجو رو که مطابق دستورالعمل گذاشته بودم به هیچ وجه عمل جستجو رو انجام نمیداد..... اولا برای چی اینجوری بود و چطور درست میشه ؟؟؟؟دوما توی دریم ویور هم اینطوری میشه ؟؟؟؟ اگه میشه راه حلش چیه که درست کار کنه؟؟؟؟

6- وقتی با فرونت کار می کردم وقتی می خواستم تمام سایتی رو که ساخته بودم از طریق سی دی به کامپیوتر دیگه ای ببرم تمام صفحه بندیم بهم می خورد و تصاویر جابجا می شد حالا دوباره راه حل توی فرونت چیه ؟؟؟؟ و اگه توی دریم هم اینطوری میشه اینجا چطوره؟؟؟

من این چند مورد اخر رو توی دریم امتحان نکردم می خواستم زودتر بدونم تا الکی باهاش ور نرم
    در پایان لازم بذکر است من اصلا چیزی از برنامه نویسی مثل پی اچ پی یا اچ تی ام ال نمی دونم یعنی نتونستم یاد بگیرم و با نمای طراحی دریم ویور کار می کنم

از اینکه راهنماییم می کنید ممنونم
    1- نه خیر این حساسیت تنها مربوط به برنامه هایی مثل فلش یا جاوا اسکریپت وقتی هست که تو کامپیوتر خودت امتحانش می کنی!!! به امتحانش می ارزید!!!!!

2و3- وقتی صفحه رو با یونی کد تنظیم می کنی دیگه مشکلی برای تایپ فارسی نخواهی داشت.

4- بدون یادگیری زبان های دینامیک محاله بتونی تو این یک رقم جلو بری!!!

5- بله متاسفانه یکی از معایب این نوع نرم افزار ها اینه که برخی از امکانات آماده را در اختیار کاربر می گذارند .
    درحالی که برای اجرای آنها باید حتما تو یه سروری صفحه رو بار کنی که نرم افزار کمکی اونها هم اونجا نصب باشه!!! مثلا GEOCITIES
    مثل ایجاد وب مباحثه ای ، جستجو و.. که هنگام اجرا در سرور پیام خطا می دهند....
    در این مورد هم فقط باید بر زبان های دینامیک مسلط بود...

6- این یکی که واسه خودم پیش نیومده!!!

در کل بهتره ضمن یادگیری دریم ویور کد نویسی رو هم یاد بگیری!!

موفق باشی!!

جوابهای امیر عباس عزیز هم که کامل بود!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    بسیار بسیار از راهنماییتون متشکرم

مثل اینکه چاره ای ندارم که علیرغم میل باطنیم برم کد نویسی رو یاد بگیرم (نمیدونم چرا از این برنامه ها بدم میاد و فقط گرافیکی دوست دارم)
    علی الحساب تا ثبت نام توی یه کلاس دارم یه سری آموزش برای php جمع می کنم تا بخونم و امادگی داشته باشم حالا چند تا سوال جدید:

1- به نظرتون php رو یاد بگیرم کارم راه می افته یا باید چند نوع مختلف رو با هم یاد گرفت مثلاً این بانکهای اطلاعاتی مثلMY SQL رو هم باید در کنارش یاد بگیرم؟؟؟؟؟

2- توی این چند تا مقاله ای که گرفتم توی قسمت طراحی فرم و ارسال به بانک اطلاعات در مورد اینکه چطور اطلاعات فرم با بانک اطلاعاتی متصل بشه نتونستم خوب بفهمم ، میشه توضیح کاملی بدید ؟؟؟؟
    و اینکه آیا برای بانک اطلاعاتی برای یه فرم کوچیک میشه از اکسس استفاده کرد ؟؟؟؟؟ اگه میشه چطور اون رو به فرم متصل کنم طوری که وقتی کاربر اطلاعات رو وارد کرد توی اکسس بره؟؟؟من فعلا دارم قسمت ارسال اطلاعات به ایمیل رو امتحان و ازمایش می کنم(توی سی دی آموزشی هم که درباره اتصال بانک اطلاعات گفته فقط درباره باز کردن این بانک اطلاعاتی توی یه صفحه وب گفته اونم از طریق ASP نه فرم دریافت اطلاعات کاربر)
    3- درباره قسمت جستجو هم که کلاً کتابها و سی دی های آموزشی چیزی نگفتن
    میشه شما یه کم واضح تر برای بی سوادا بگید تا کمی بفهمم چی به چیه؟؟؟

4- حالا اگه ما بطور اضطراری به یه فرم و جستجو نیاز داشته باشیم هیچ راه حلی ،میون بری، راهه دررویی نداره که بشه از یه جا --روم به دیوار--- کدش رو سرقت کرد و استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه karamooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض درخواست راهنمايي

من يه سايت باdreamweaverبراي شركتي كه در آن كار مي كنم طراحي كردم كه به عنوان اينترانت از آن استفاده شود.حالا ميخوام اينو تو سرور قرار بدم ولي نميدونم چطور و چطور بايد بهش url اختصاص بدم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    وقتی می خوایم توی دریم ویور یک فایل فلش رو بیاریم و اون فایل فلش هم بهش لینک بدیم کجا باید اینکار رو کرد ؟؟؟؟؟
    جایی برای انتخاب و اختصاص لینک فایل فلش ندیدم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من دریم ویور Me رو از یه جا دانلود کردم ولی لینک کرکش کار نمی کرد کسی کرکش رو داره؟؟؟؟؟؟

یه چیزه دیگه
    آیا میشه که کد جاوا رو توی صفحه ای که با پی اچ پی یا اچ تی ام ال توسط دریم ویور طراحی کردم یکجا استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
    مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟؟
    Last edited by cnn; 19-08-2007 at 11:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

12

سلام
    وقتی می خوایم توی دریم ویور یک فایل فلش رو بیاریم و اون فایل فلش هم بهش لینک بدیم کجا باید اینکار رو کرد ؟؟؟؟؟
    جایی برای انتخاب و اختصاص لینک فایل فلش ندیدم
    دوست عزیز بنده هم مشکل شما را تجربه کرده ام!!!!

به نظر می رسد که تگ <a> برای فایل های فلش بی اثر است!!!!!!!!!!!!!! یعنی آنها را نمی شه با این تگ لینک کرد....

و برای لینک دادن به یک فایل فلش باید در حین ساختن این فایل تو برنامه فلش در داخل ActionScript() به اون فایل لینک بدید.....

برای اطلاعات بیشتر به تالار فلش مراجعه کنید...

موفق باشید....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

12

من دریم ویور Me رو از یه جا دانلود کردم ولی لینک کرکش کار نمی کرد کسی کرکش رو داره؟؟؟؟؟؟

یه چیزه دیگه
    آیا میشه که کد جاوا رو توی صفحه ای که با پی اچ پی یا اچ تی ام ال توسط دریم ویور طراحی کردم یکجا استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
    مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟؟
    نه خیر دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمی آید چون تمامی ما در طراحی وب دقیقا همین کارو می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •