تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: کلوپ طرفداران لپتاپ شیک و قدرتمند HP DV6 6180se

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض کلوپ طرفداران لپتاپ شیک و قدرتمند HP DV6 6180se

مشخصات :
    سی پی بو :2.2 GHz Intel Core i7-2670QM با 6 مگ کش
    رم : 6 گیگابایت DDR3
    گرافیک :AMD Radeon HD 6770M (2 GB GDDR5 dedicated
    هارد : 750 گیگابایت با دور 5400
    با usb3 و hdmi....
    os اورجینال : ویندوز 7

فیمت در ایران : 1 میلیون و 480 هزار تومان .
    Last edited by shifter; 09-12-2011 at 07:43.

2. 4 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rasoly65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

مدل dv6-6170 خیلی مناسبتره
    حدود ۱,۳۵۰ تومن
    فقط دو گیگ رم و ۲۵۰ گیگ هارد کمتر ولی هاردش ۷۵۰۰ هس

4. این کاربر از rasoly65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

کل پارتیشن های هاردم simple شدن ! چکار کنم به حالت اولش برگرده؟ ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بهترین لپ تاپ از هر لحاظ و قدرت فوق العاده مخصوصا قسمت پردازش و گرافیک و.... واقعا عالیه حرف نداره..
    بنده خودم بازی gta iv رو نصب کردم و گرافیکش تا اخر دادم بدون هیچ مشکلی بازی میکنم...
    و بازی assassins creed REVELATIONS رو با گرافیک که تا اخر دادم ...دارم حال میکنم واقعا لپ تاپ بسیار قدرتمندیه و بسیار شیک که تمام قسمت هاش فلزیه ...
    بعضی از لپ تاپ ها مشخصات بالایی دارن اما نسبت به ان مشخصات بازده و کارایی کافی ندارن یعنی فقط اسمشون اونو میگه... ولی مدل های اچ پی نسبت به مشخصاتی که دارن واقعا بازده خوبی دارن...
    البته هر کسی با گیم های کامپیوتری لپ تاپ رو مقایسه نمیکنن...
    از نظر من که این لپ تاپ از هر لحاظ عالیه و حرف نداره....
    Last edited by javid10; 05-01-2012 at 15:53.

7. 2 کاربر از javid10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت poryasoft2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام دوستان گلم یه سوال فوری دارم ممنون اگه پاسخ بدید : راستش من امروز میخوام این لپ تاپ رو با قیمت 1.560 تو مشهد بخرم فکر کنم با گارانتی مادیران بود , اما دیشب که یه سری گشت و گذار تو اینترنت زدم همین سیستم رو یه جا هایی گرافیکش رو زده بود 1گیگ و یه جا هایی 2 گیگ و 2.5 گیگ و تفاوت داشتن ,در صورتی که همشون hp dv6 6180 بودن, ایا مدل های متفاوت از 6180 هست یا سایت ها اشتب زدن.
    یه جایی نوشته بود اصلا HP نخرید چونگه خدمات و پشتیبانی خوبی نداره و بدنه لپ تاپ از پلاستیک کم ارزشه و اینا ..... ایا اهمیت داره؟

مرسی دوستان...

9. 2 کاربر از poryasoft2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام دوستان گلم یه سوال فوری دارم ممنون اگه پاسخ بدید : راستش من امروز میخوام این لپ تاپ رو با قیمت 1.560 تو مشهد بخرم فکر کنم با گارانتی مادیران بود , اما دیشب که یه سری گشت و گذار تو اینترنت زدم همین سیستم رو یه جا هایی گرافیکش رو زده بود 1گیگ و یه جا هایی 2 گیگ و 2.5 گیگ و تفاوت داشتن ,در صورتی که همشون hp dv6 6180 بودن, ایا مدل های متفاوت از 6180 هست یا سایت ها اشتب زدن.
    یه جایی نوشته بود اصلا HP نخرید چونگه خدمات و پشتیبانی خوبی نداره و بدنه لپ تاپ از پلاستیک کم ارزشه و اینا ..... ایا اهمیت داره؟

مرسی دوستان...
    گارانتی رو بیخیال شید چون هیچکدوم پدرمادر دار نیستند
    اون مقدار مموری گرافیکم زیاد اهمیتی نداره ! فوقش 5-6فرم توی بازی ها تاثیر بزاره
    اگر 2گیگ اختلافش 10-20تومن بود 2گیگ رو بگیرید
    اگر یهو گفتن 100تومن فرق داره نمیخواد همون 1گیگ بگیرید

11. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت poryasoft2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

عجب که این طور اما مگه میشه که یه لپ تاپ با یه مدل گرافیک 1گیگ و 2 گیگ داشته باشه تازه هر دو ati 6770 هستند

داره خودمونی میشه XplodR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    TabriZz

پيش فرض

مرسی دوستان...
    دوست عزیز سایت ها اشتباه زدن. حافظه گرافیکی 2GB upto 4GBهستش. در ضمن همه این حرفا حرف مفته. اولا بدنه این لپتاپ فلزیه ! پلاستیک کم ارزش کجا بوووووود!؟ در ثانی به اینجور حرفا توجه نکن ... پشتیبانی هیچکدوم از لپ تاپها خوب نیست چون تو ایران زندگی میکنی! کار آیی این لپ تاپ فوق العادست و نسبت به خیلی از برند های دیگه خنک تر کار میکنه. منم وقتی میخواستم لپ تاپم رو بگیرم با شنیدن اینجور حرفا دلسرد میشدم ولی الان که اچ پی خریدم به هیچ عنوان پشیمون نیستم(به حرف فروشنده ها زیاد توجه نکن چون اکثرا پشکلم بارشون نیست!). فقط از جای معتبر خرید کن و موقع خرید دقت کن به پلمب جعبه(سر و ته جعبه) و خود دستگاه که سالم باشه (مانیتور و صفحه کلید و فن و...) در ضمن وقتی دستگاه واسه اولین بار روشن میشه یکی دو تا مرحله از مراحل نصب کامل ویندوز باقی مونده که باید اونارو کامل کرد پس باید دستگاه رو پیش خودت روشن کنن!
    Last edited by XplodR; 08-01-2012 at 17:38.

14. 2 کاربر از XplodR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه XplodR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    TabriZz

پيش فرض

مرسی دوستان...
    دوست عزیز حافظه گرافیکی این لپتاپ 2GB Upto 4GBهستش .اون حرفا همش حرف مفته ... اولا بدنه این لپ تاپ فلزیه ... پلاستیک کم ارزش کجا بوووووود!؟ در ثانی این لپتاپ هم از لحاظ کار آیی خیلی خوبه و هم اینکه درمقایسه با خیلی از برند های دیگه خنک تر هم کار میکنه . در مورد خدمات هم باید بگم هیچ کدوم از برند ها خدمات خوبی ندارن چون تو ایران زندگی میکنیم! منم قبل از اینکه لپتاپم رو بخرم وقتی به این حرفها توجه میکردم دلم میخواست برم سراغ یه برند دیگه ولی الان از اینکه اچ پی گرفتم اصلا پشیمون نیستم.زیاد به حرف فروشنده ها هم توجه نکن چون اکثرشون پشکلم بارشون نیست. فقط از یه جای معتبر خرید کن و دقت کن که پلمب سر و ته جعبه و خود دستگاه سالم باشه (کیبورد-ال ای دی - فن و ...) هم چنین وقتی دستگاه واسه اولین بار روشن میشه یکی دو مرحله از مراحل نصب ویندوزش کامل نیست که باید بعد روشن کردن دستگاه کامل بشن. کلا دستگاه رو پیش خودت روشن کنن .

16. این کاربر از XplodR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

پیشنهاد من برای خرید از سایت خوب yaslaptop هستش تا حالا چند باری از اینجا اچ پی خرید داشتم و همیشه هم راضی کننده

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •