تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: غير فعال كردن Task Manager با ویژوال بیسیک 6 ؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Akbar"22"'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

13 غير فعال كردن Task Manager با ویژوال بیسیک 6 ؟؟؟؟

سلام ......
    اگر امکانش هست کد های مربوط به غير فعال كردن Task Manager رو که سازگار با ویندوز 7 هم باشه رو برای ویژوال بیسیک 6 قرار بدید .
    خیلی ممنون .

در آغاز فعالیت ali.barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    I . R . A . N

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوست عزیز .
    برای غیر فعال کردن تسک منیج باید یه تغییر کوچیک در رجیستر ویندوز اعمال کنیم

کافی است که این کد را در مشخصه ی شی خود قرار دهید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید
    Last edited by ali.barcelona; 06-09-2012 at 14:19.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوست عزیز .
    برای غیر فعال کردن تسک منیج باید یه تغییر کوچیک در رجیستر ویندوز اعمال کنیم

کافی است که این کد را در مشخصه ی شی خود قرار دهید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

امتحان کردم اما نشد !!

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    I . R . A . N

پيش فرض

با سلام
    خط دوم برنامه عبارت

Curr entVersion رو من با فاصله زدم که اگه کسی نخواست ناخواسته براش اجرا نشه
    فاصله ی اون خط رو پاک کنید به صورتCurrentVersion
    دوستان واقعا نمی دونم چی بگم ما اولا برنامه میدیدم توی انجمن های مختلف اشکالشم برطرف میکردیم بعد پست میدادیم و برنامه ی درست رو قرار میدادیم
    دوستمون به فاصله رو دقت نمیکنه و سریع میپرسه یه چیز تابلو هست که فاصله در اون خط معنا نداره . این جوری لقمه حاضر آماده خوردن آدمو به هیچ جا نمی رسونه
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام
    خط دوم برنامه عبارت

Curr entVersion رو من با فاصله زدم که اگه کسی نخواست ناخواسته براش اجرا نشه
    فاصله ی اون خط رو پاک کنید به صورتCurrentVersion
    دوستان واقعا نمی دونم چی بگم ما اولا برنامه میدیدم توی انجمن های مختلف اشکالشم برطرف میکردیم بعد پست میدادیم و برنامه ی درست رو قرار میدادیم
    دوستمون به فاصله رو دقت نمیکنه و سریع میپرسه یه چیز تابلو هست که فاصله در اون خط معنا نداره . این جوری لقمه حاضر آماده خوردن آدمو به هیچ جا نمی رسونه
    موفق باشید

سلام دوباره .......

شما اینو از یه انجمن دیگه یا یک سایت دیگه همین جوری کپی کردی نگو که این کارو نکردی چون میشی یه دروغگو (که من شدت نفرت دارم) ، پس الکی واسه من تریپ با هوشارو درنیار ...

شما اگر انجمن دیده بودی نمیومدی تو یه سایت (فروم) بزرگ ، متنت رو با فونت بزرگ اونم با رنگ قرمز که چشم آدمو اذیت میکنه ، پست بزنی ...

حالا من میگم که این دستورات سازگار با ویندوز 7 نیست شما برو از همون جایی که اینو کپی کردیی بپرس !!!! ببین چی میگه بعد بیا اینجا بازم از این پستا بزن

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    I . R . A . N

پيش فرض

سلام بر شما :(((
    دوست عزیز اولا اگه از رنگ فونت من خوشت نمیاد پیشنهاد میکنم اصلا پست های منو نخون مجبور نیستید این اولیش
    دوما شما فکر کردی که من بیکارم من تو سایت ایران ویج 3 ساله عضوم و اندازه خودم هستم که نخوام واسه شما توضیح بدم
    سوما اگه میخوای خودم لینک و آدرس سایتو بدم برو از اونجا بردار :(((
    من سه تا از پست هایی که بچه ها پرسیده بودن رو سوالاتی بود که تو نت نبود خودم نوشتم واسشون و تقدیم کردم خوشحالم که کارشونم حل شد
    این برنامه که task manager رو غیر فعال کنه تو هزاران جا تو نت سورسش اومده مثل شما بیکار نیستم بشینم بنویسمش
    فقط برای اینکه شما انقدر کار دارید که نتونستید یه سرچ کوچیک بزنید =((((
    واستون پیدا کردم و گذاشتم
    چهارما شما که نمیتونی یه نگاه کنی ببینی توی آدرس رجیستری نباید فاصله داشته باشه و سوال میپرسی از این به بعد عزیزم شما برنامه های مورد نظرتو بگو برات یا من یا دوستان عزیز بنویسن و فایل اجرایی به همراه اپن سورس رو تقدیم کنیم که شما نخوای مغزتو از آک بندی در بیاری
    پنجما من بازم اعتماد نکردم و قبل از قرار دادن کد خودم تست زدم اجرا شد برنامه بعد قرار دادم
    احتمال قوی ما بعد از 10 سال با کامپیوتر بودن یا ماکروسافتو نشناختیم یا ویندوز سون رو =((((
    شیشما تقصیر شما ها نیست .
    تقصیر ماهست که میایم اینجا میچرخیم سوالاتی که زمان بر نیست رو جواب میدیم میریم خودمونم سوال میزاشتیم این انجمنایی که شما میگی تازه اومدیم توش =(((
    درک میکنیم کسی که چیزی رو میپرسه به امیدی اومده اینجا میخواییم زکات علممون رو بدیم که از این به بعد سعی میکنیم این کارو انجام ندیم
    حالا ما شدیم انجمن ندیده و شما با 220 تا پست انجمن دیده =((((((((((((((
    اون موقع که به ما نامه ادمینی میدادن التماس میکردن یه گوشه سایت رو بگیریم ما کلاس میزاشتیم واسشون ... شما مشغول تکالیف نوروزیتون بودید احتمالا...
    حالا ما بریم پست بدیم تو تون انجمن که تو سون اجرا نمیشه گفت چشه یارو ؟؟؟ بهش جواب بدم که یه بنده خدا گفته ماله من اجرا نمیشه داره گریه میکنه ...
    حیف وقت که واسه تایپ واسه جواب شما آدم بزاره...
    شما برو با فاصله آدرسه رجیستری اونم عبارت CurrentVersion که تابلو ترین عبارت هست تو رجیستری رو بر ندار برنامت ایراد بگیره .....:((((
    ما سیکل کامپیوتر شما کارشناسی ارشد آی تی ...................

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    I . R . A . N

پيش فرض

سلام بر شما :(((
    دوست عزیز اولا اگه از رنگ فونت من خوشت نمیاد پیشنهاد میکنم اصلا پست های منو نخون مجبور نیستید این اولیش
    دوما شما فکر کردی که من بیکارم من تو سایت ایران ویج 3 ساله عضوم و اندازه خودم هستم که نخوام واسه شما توضیح بدم
    من سه تا از پست هایی که بچه ها پرسیده بودن رو سوالاتی بود که تو نت نبود خودم نوشتم واسشون و تقدیم کردم خوشحالم که کارشونم حل شد
    این برنامه که task manager رو غیر فعال کنه تو هزاران جا تو نت سورسش اومده مثل شما بیکار نیستم بشینم بنویسمش
    چهارما شما که نمیتونی یه نگاه کنی ببینی توی آدرس رجیستری نباید فاصله داشته باشه و سوال میپرسی از این به بعد عزیزم شما برنامه های مورد نظرتو بگو برات یا من یا دوستان عزیز بنویسن و فایل اجرایی به همراه اپن سورس رو تقدیم کنیم که شما نخوای مغزتو از آک بندی در بیاری
    پنجما من بازم اعتماد نکردم و قبل از قرار دادن کد خودم تست زدم اجرا شد برنامه بعد قرار دادم
    احتمال قوی ما بعد از 10 سال با کامپیوتر بودن یا ماکروسافتو نشناختیم یا ویندوز سون رو =((((
    تقصیر ماهست که میایم اینجا میچرخیم سوالاتی که زمان بر نیست رو جواب میدیم میریم خودمونم سوال میزاشتیم این انجمنایی که شما میگی تازه اومدیم توش =(((
    درک میکنیم کسی که چیزی رو میپرسه به امیدی اومده اینجا میخواییم زکات علممون رو بدیم که از این به بعد سعی میکنیم این کارو انجام ندیم
    اون موقع که به ما نامه ادمینی میدادن التماس میکردن یه گوشه سایت رو بگیریم ما کلاس میزاشتیم واسشون ... شما مشغول تکالیف نوروزیتون بودید احتمالا...
    حالا ما بریم پست بدیم تو تون انجمن که تو سون اجرا نمیشه گفت چشه یارو ؟؟؟ بهش جواب بدم که یه بنده خدا گفته ماله من اجرا نمیشه داره گریه میکنه ...
    شما برو با فاصله آدرسه رجیستری اونم عبارت CurrentVersion که تابلو ترین عبارت هست تو رجیستری رو بر ندار برنامت ایراد بگیره .....:((((

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

پررویی در این حد ندیده بودم

تو سه سال عضو بودی ... از پستات معلومه ... جدا از این حرف های قلمبه سلمبه شما ، چند قانون هست اختصاصی مربوط به انجمن ویژوال بیسیک هست که شما باید همه ی اونارو رعایت میکردی اما زیر پا گذاشتی :

"2- هنگام ایجاد تاپیک در مورد موضوع تاپیک به طور کامل و شفاف توضیح بدهید تا خواننده تاپیک به راحتی مطلب را درک کند."
    این موضوع تو پست اول شما کاملا دیده میشه که اونقدر علاقه مند به کپی و پیست هستی نگاه نمیکنی و فاصله به اون بزرگی رو نمیبینی

"4- در هر تاپیک فقط مطالب مرتبط با موضوع همان تاپیک را ارسال کنید و از ارسال اسپم، مطالب بی محتوا، پست های تبلیغاتی و ... خودداری کنید."

موفق باشید
    اومدی تو انجمن پی سی ورلد تبلیغ یه انجمن دیگه رو کردی و تاپیک رو به نابودی کشیدی و ادعای بزرگی می کنی واسه ما .

لازم نیست ، شما علاقه مند به کپی پیست هستی نه من ...

خسته نباشی ، اجرت با آقا !!!!!!!!!!!!!!

ببین ، همینه که میگم تو انجمن باز نیستی تو اگه عقلت میرسید که اینو نمی گفتی >>>>> من الان به پی سی ورلد اونقدر تعصب دارم >>> که نت رو همینجا میبینم .

من درکت میکنم عزیزم ، تورو اونقدر پیچوندنت که عقده ای شدی >>>>>>>> اونقدر سوال پرسیدی بهت جواب ندادن حالا یکی میاد سوال بپرسه دوست داری از همه اول جواب بدی ولی بدبختانه کپی و پیست کار نکرد

به کی اعتماد نکردی به کپی و پیست !!!! تو اگر اونو اجرا میکردی می فهمیدی که این سورس سازگار با ویندوز 7 نیست ...
    بعید نیست با این رنگ قرمز (که دیوانه ها بهش علاقه دارند ) هنوز نمیدونی که مایکروسافت رو اینجور نمینویسن "ماکروسافتو "

من درکت میکنم عزیزم ، تورو اونقدر پیچوندنت که عقده ای شدی >>>>>>>> اونقدر سوال پرسیدی بهت جواب ندادن حالا یکی میاد سوال بپرسه دوست داری از همه اول جواب بدی ولی بدبختانه کپی و پیست کار نکرد

باید افتخار کنی که تو انجمن پی سی ورلد میتونی پست بدی ...

شروین ، واسه کامپیوتر مدرک سیکل وجود نداره ... در مورد کل پست هم که باید بگم شروین واسه دو سه جمله اولا دوما میکنند نه برای زندگی نامت ...

----------------------------------------------------------------------

خدا رو شکر میکنم عقده های چندین سالت رو تونستی اینجا خالی کنی ، تا یه کم از ناهنجاری هات کم بشه ...

خدا بگم چیکارت کنه که تاپیک رو به فنا کشاندی و به جای کمک و پرسیدن مشکل واسه ما نصیحت میکنی "دوستان من یه زمانی" ... برو بینم ...

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    I . R . A . N

پيش فرض

با سلام
    اگه اون فاصله انقدر بزرگ بود چرا شما ندیدی =(((((((((
    فقط به پی سی ورلد میای =((((
    جای دیگه نگو بهت میخندن این تعصب نیست دیوانگیست نت فقط یک انجمن نیست پی سی ورلد هم عالیه ولی واسه یاد گرفتن کل نتو باید زیر پا بزاری
    بچه جون تو برو جواب بازی بده تو پستات تو رو به چه کامپیوتر
    <<<<<
    اون یارو (تک تیر انداز) رو باید بزنی بعد ...
    بهترین راهم این که بری جلوتر و از گوشه ها بزنیش .
    >>>>>

تو برو پیغام خصوصی بده به
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب اون بنده خدا رو :

رفیق وقتی پ . خ میدی ، حداقل پیغام های خصوصیت رو فعال کن ، تا بتونیم جواب بدیم دیگه

نوشته شده توسط Akbar"22"
    سلام

قراره لپ تاپ بخرم آخر های تابستون ، خواستم یه کم رفیق شم باهات ، همین !

میخوام از تجربه های شما در خرید لپ تاپ استفاده کنم ...

از اینا میخواستم قیمت داشته باشم ، ممنون میشم

Acer Aspire Ethos 5951G-2434G64Mnkk

ASUS N53SV-S1936

LENOVO B570e 59-328419

ASUS N53SV-S1773V

سلام

پس بذار همون موقعی که قصد خرید داشتی ، مشاوره بگیر .
    مدل های جدید تا اون موقع زیاد میاد ، و مشاوره و بررسی مدل ها تو این زمان کار عبثی هست .

###############
    آقای انجمن باز فعال نکردی پیام خصوصی ها رو =(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    یارو با جوابش شستتت گذاشتت کنار =(((((((((((
    تو برو نوت بوکتو بخر به من نمیخوری کوچولو =(((((((((
    گفتی اولا دوما نه زندگی نامت :((
    بخوام شما رو بشورم بزارم کنار اندازه زندگیت حرف دارم وقت نداشتم وگرنه تا صدوبیستمم هم میرفتم

و در نهایت :
    "2- هنگام ایجاد تاپیک در مورد موضوع تاپیک به طور کامل و شفاف توضیح بدهید تا خواننده تاپیک به راحتی مطلب را درک کند."
    این موضوع تو پست اول شما کاملا دیده میشه که اونقدر علاقه مند به کپی و پیست هستی نگاه نمیکنی و فاصله به اون بزرگی رو نمیبینی

من تاپیک نزدم شما زدی =((((((((
    من تو تاپیک شما پست دادم همین. وظیفه من نبوده توضیح =((((((((((
    تابلوه 2 سالته برو برو منو نخندون بچه جون

اگه حرفی هم داری تو دلت بگو من میشنوم چون انقدر ارزش نداری که وقتمو به خاطر یه بچه اینجا حروم کنم
    حیف وقت به مولا

شرمنده دوستان عزیز ربطی به پست نداره اسپم هم محسوب میشه مدیر عزیز شرمنده
    یا حق

اگه نباشه جاش خالی می مونه sosani2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

با سلام
    اگه اون فاصله انقدر بزرگ بود چرا شما ندیدی =(((((((((
    فقط به پی سی ورلد میای =((((
    جای دیگه نگو بهت میخندن این تعصب نیست دیوانگیست نت فقط یک انجمن نیست پی سی ورلد هم عالیه ولی واسه یاد گرفتن کل نتو باید زیر پا بزاری
    بچه جون تو برو جواب بازی بده تو پستات تو رو به چه کامپیوتر
    <<<<<
    اون یارو (تک تیر انداز) رو باید بزنی بعد ...
    بهترین راهم این که بری جلوتر و از گوشه ها بزنیش .
    >>>>>

تو برو پیغام خصوصی بده به
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب اون بنده خدا رو :

رفیق وقتی پ . خ میدی ، حداقل پیغام های خصوصیت رو فعال کن ، تا بتونیم جواب بدیم دیگه

نوشته شده توسط Akbar"22"
    سلام

قراره لپ تاپ بخرم آخر های تابستون ، خواستم یه کم رفیق شم باهات ، همین !

میخوام از تجربه های شما در خرید لپ تاپ استفاده کنم ...

از اینا میخواستم قیمت داشته باشم ، ممنون میشم

Acer Aspire Ethos 5951G-2434G64Mnkk

ASUS N53SV-S1936

LENOVO B570e 59-328419

ASUS N53SV-S1773V

سلام

پس بذار همون موقعی که قصد خرید داشتی ، مشاوره بگیر .
    مدل های جدید تا اون موقع زیاد میاد ، و مشاوره و بررسی مدل ها تو این زمان کار عبثی هست .

###############
    آقای انجمن باز فعال نکردی پیام خصوصی ها رو =(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    یارو با جوابش شستتت گذاشتت کنار =(((((((((((
    تو برو نوت بوکتو بخر به من نمیخوری کوچولو =(((((((((
    گفتی اولا دوما نه زندگی نامت :((
    بخوام شما رو بشورم بزارم کنار اندازه زندگیت حرف دارم وقت نداشتم وگرنه تا صدوبیستمم هم میرفتم

و در نهایت :

من تاپیک نزدم شما زدی =((((((((
    من تو تاپیک شما پست دادم همین. وظیفه من نبوده توضیح =((((((((((
    تابلوه 2 سالته برو برو منو نخندون بچه جون

اگه حرفی هم داری تو دلت بگو من میشنوم چون انقدر ارزش نداری که وقتمو به خاطر یه بچه اینجا حروم کنم
    حیف وقت به مولا

شرمنده دوستان عزیز ربطی به پست نداره اسپم هم محسوب میشه مدیر عزیز شرمنده
    یا حق

سلام این پست تبلیغاتی دیگه درسته بحث های مربوط به لب تاب چه ربطی داره به انجمن ویژوال بیسیک آخه تو همین رو داداش به من بگو
    جناب آقای اکبر 22 هم راست می گن شما باید به خودتون افتخار کنید که می تونید اینجا پست بدید
    اکبر 22 دیدی چجوری دارم ازت حمایت می کنم آخه الان شدی داداش جونم دیگه

11. این کاربر از sosani2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •