تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید " روتر وایرلس "

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض راهنمایی برای خرید " روتر وایرلس "

سلام.

من میخوام یه روتر بخرم ، فقط قبل از این که مشخصات روتر رو عرض کنم یک سوال داشتم :

1- امنیت یک شبکه ی وایرلس ، منهای اقدامات خود کاربر مثل گذاشتن پسورد مناسب و... آیا به خود روتر وایرلس

بستگی دارد یا خیر ؟ یعنی مثلا یک روتر 3 میلیون تومنی با یک روتر 100 هزار تومنی از جهت امنیتی برای کاهش احتمال

هگ شدن ، با هم برابرن ؟ یا اون 3 میلیونیه فقط در امکانات دیگه نسبت به این یکی برتره و از جهت امنیتی هر دو در

یک سطحن ؟

حالا روتر ( یا مودم روتر اگه فکر میکنید بهتره ) ی که میخواستم از شما اساتید راهنمایی بگیرم میخوام این موارد رو داشته

باشه :

1- از جهت امنیتی بالا ترین سطح باشه . خصوصا با DD-WRT سازگار باشه.

2- بردش اصن مهم نیست ، چون جایی که میخوام مودم رو بذارم یک خونه کوچیک 60 متریه.

3- از اون جایی که یک مودم معمولی غیر وایرلسی D-Link 2520 U دارم ، دنبال یک روتر ( و نه مودم روتر ) وایرلسی

هستم که با ترکیب این دو تا کمترین میزان داغ کردن رو داشته باشم ، عمر بیشتری داشته باشه ، و زیاد روشن موندنش

مشکلی ایجاد نکنه و خصوصا این که پول الکی بابت یک مودم ندم در حالی که یکیشو دارم . اما اگر شما پیشنهاد

میکنید که مودم روتر بگیرم به جای روتر ، ممنون میشم دلیلتون رو بفرمایید تا بررسی کنم.

4- مثل بعضی از روتر ها نیاز نباشه دم به دیقه دستگاه ریست بشه.

* دانلود اتومات و پرینت از راه دور و از این کارا هم ندارم.

بودجه هم محدودیتی نداره. فقط 4 تا موردی که بالا عرض کردم رو داشته باشه ، برام کافیه ، دیگه هیچ امکانات

دیگه ای نیاز ندارم .
    Last edited by Hoaxes; 01-09-2015 at 05:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •