تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: عدم امکان فرمت فلش مموری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

2 عدم امکان فرمت فلش مموری

با سلام خدمت دوستان
    فلش kingmax ud-1 8gb رو دارم دیروز هنگام فرمت فول بعلت قطعی برق و خاموشی سیستم الان دیگه قادر به استفاده از فلش نیستم خوشبختانه سیستم فلشو می شناسه ولی نمیتونم از اون استفاده کنم برنامه
    UFD_Recovery tool V1.0.1.2
    از سایت گرفتم ولی فلشو نمیشناسه بنظر دوستان چیکار باید بکنم.
    باتشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    فلش kingmax ud-1 8gb رو دارم دیروز هنگام فرمت فول بعلت قطعی برق و خاموشی سیستم الان دیگه قادر به استفاده از فلش نیستم خوشبختانه سیستم فلشو می شناسه ولی نمیتونم از اون استفاده کنم برنامه
    UFD_Recovery tool V1.0.1.2
    از سایت گرفتم ولی فلشو نمیشناسه بنظر دوستان چیکار باید بکنم.
    باتشکر

سلام
    من هم یک فلش داشتم که اینطوری شده بود یعنی کامپیوتر اونو میشناخت ولی نمیتونستی بازش کنی. مال من ترنسند بود و تو سایت شرکتش برنامه ای هست که بصورت آنلاین برخی مشکلات فلشها را برطرف میکنه و مشکل من با استفاده از اون حل شد. برای مدل فلش شما هم شاید همچین امکاناتی باشه.

3. این کاربر از shkz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bane_soheil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام،دوست عزیز برای kingmax چنین برنامه ای وجود نداره و اما حل این مشکل به نظر من:
    این مشکلات معمولاً در اثر خارج کردن نادرست Flash Memory از درگاه USB ایجاد می شود. در بعضی مواقع نوعی از ویروس ها (Trojan) هم توانایی از کار انداختن دستور باز شدن Removable Disk ها را دارند. و نیز گاهی اوقات Flash Memory ها به آسانی باز می شوند اما Format پذیر نیستند و یا وقتی می خواهید فایلی را در آن ها کپی کنید با خطاهای گوناگونی مواجه می شوید که یکی از آنها The disk is write-protected می باشد.
    نرم افزاری با حجمی نزدیک به دو مگابایت در اختیار ماست که شما می توانید از (
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ) دریافت کنید. به سادگی نصب می شود و خود نیز پس از پایان مراحل نصب اجرا می شود. آنگاه Drive مربوط به Flash Memory یا همان Cool Disk را به این برنامه معرفی کنید و به آسانی در چند ثانیه آن را Format کنید.
    توجه کنید که همیشه ، این سخت افزار را Stop و سپس از درگاه USB خارج کنید. این کار باعث می شود علاوه بر اینکه ویندوز شما آسیب نبیند ، سخت افزار شما نیز دچار شوک الکتریکی نشود.
    در صورتی که با روش فوق مشکل شما حل نشد از نرم افزار Dr.UFD که در بخش نرم افزارهای Security موجود است استفاده بفرمائید. پیش از اجرای نرم افزار ، حتماً Flash Memory را متصل کنید

5. 2 کاربر از bane_soheil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام،دوست عزیز برای kingmax چنین برنامه ای وجود نداره و اما حل این مشکل به نظر من:
    این مشکلات معمولاً در اثر خارج کردن نادرست Flash Memory از درگاه USB ایجاد می شود. در بعضی مواقع نوعی از ویروس ها (Trojan) هم توانایی از کار انداختن دستور باز شدن Removable Disk ها را دارند. و نیز گاهی اوقات Flash Memory ها به آسانی باز می شوند اما Format پذیر نیستند و یا وقتی می خواهید فایلی را در آن ها کپی کنید با خطاهای گوناگونی مواجه می شوید که یکی از آنها The disk is write-protected می باشد.
    نرم افزاری با حجمی نزدیک به دو مگابایت در اختیار ماست که شما می توانید از (
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ) دریافت کنید. به سادگی نصب می شود و خود نیز پس از پایان مراحل نصب اجرا می شود. آنگاه Drive مربوط به Flash Memory یا همان Cool Disk را به این برنامه معرفی کنید و به آسانی در چند ثانیه آن را Format کنید.
    توجه کنید که همیشه ، این سخت افزار را Stop و سپس از درگاه USB خارج کنید. این کار باعث می شود علاوه بر اینکه ویندوز شما آسیب نبیند ، سخت افزار شما نیز دچار شوک الکتریکی نشود.
    در صورتی که با روش فوق مشکل شما حل نشد از نرم افزار Dr.UFD که در بخش نرم افزارهای Security موجود است استفاده بفرمائید. پیش از اجرای نرم افزار ، حتماً Flash Memory را متصل کنید
    با سلام ضمن تشکر متاسفانه مشکلم حل نشد پیغام خطا میده
    there is no media specified device
    میده و با برنامه های Dr.UFD هم تست شد متاسفانه جواب نداد

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

فلش رو ببرید گارنتی
    اگه گارنتی اواژنگ که مادم العمر و تعویض میشه

داره خودمونی میشه Behroux's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    من هم مدتی پیش فلشم رو ویندوز می شناخت اما می گفت فرمت نشده و باید فرمت بشه اما وقتی می خواستم فرمتش کنم ارور می داد و فرمت نمی شد. چند نرم افزار رو امتحان کردم اما موفق نشدم فرمتش کنم!!
    آخرش از دیسک زنده لینوکس استفاده کردم و با نرم افزار Gparted به راحتی فلش رو فرمت کردم.
    ممکنه نرم افزارهایی مثل Partition Magic هم تو ویندوز این قابلیت رو داشته باشند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام
    من هم همین مشکل رو دارم یک فلش 32 گیگ سونی است ولی همین پیغام را می دهد:

there is no media specified device

کسی راه حلی دارد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

باسلام وتشکر فراوان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •